Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience представляє українським фермерам платформу з цифрової агрономії Granular Link, за допомогою якої можна контролювати посіви, моніторити стан розвитку рослин, коригувати внесення засобів захисту і живлення та спілкуватися зі своїм консультантом Corteva.

Детальніше...

Цьогоріч у ФГ «Теолинське», що на Черкащині, через весняні заморозки загинуло 45 га озимого ріпаку. Посіви, які були переважно в низині, довелося передискувати. Шестиметровим дисковим лущильником SWIFTERDISC господарство за вісім годин, тобто за одну робочу зміну, передискувало цю площу.

Детальніше...

Збиральна кампанія озимих та ярих колосових культур в розпалі. Тож невдовзі необхідно буде готуватися до осінньої посівної. Про що можна і потрібно подбати завчасно – розповідають фахівці Ukravit.

Детальніше...

Майбутнє сільського господарства є основною темою для обговорення серед фермерів, сільськогосподарських компаній, урядів та науково-дослідницьких установ, які шукають інноваційні рішення для розв'язання проблем зміни клімату, продовольчої безпеки та впровадження сталих методів ведення сільського господарства. Проводиться багато наукових досліджень, реалізуються економічні та екологічні заходи, але разом з тим в фокусі нашої уваги має залишатися важлива частина цього пазлу: наступне покоління фермерів. Надання молоді необхідних навичок та знань є ключем до задоволення майбутніх потреб, та інвестиції в сільськогосподарську освіту та інновації – це шлях до того, щоб дати можливість новому поколінню фермерів трансформувати наші продовольчі системи та сприяти збереженню довкілля.

Детальніше...

Ріпакові жнива в розпалі: із дня в день до них доєднуються все нові господарства, а обсяги зібраного збіжжя ростуть. Як уникнути непродуктивних втрат врожайності на фінальному етапі, підкажуть фахівці Ukravit.

Детальніше...

Протягом десятиліть ROLLANT UNIWRAP радує фермерів у всьому світі завдяки своїй надійності та довговічності. Для доповнення поточного асортименту продукції CLAAS представляє новий ROLLANT 630 RC UNIWRAP, знаменуючи подальший розвиток перевіреної серії. Основним напрямком розробки було збільшення потужності, підвищення комфорту оператора та зниження витрат на обробку в поєднанні з ще більш міцною конструкцією для компонентів приводу, які зазнають сильного зношування.

Детальніше...

В переважній більшості областей України соняшник перебуває у фазі «зірочки». Хоча, в силу різних причин, зустрічаються і пізні етапи розвитку. В цей період бажано провести другу фунгіцидну обробку, щоб попередити склеротиніоз, альтернаріоз, фомоз, фомопсидоз та захистити листково-стеблову масу культури від інших небезпечних хвороб, наголошують фахівці Ukravit. Надто ж – за складних умов, в яких сьогодні працює українське агро.

Детальніше...

В цьому році вперше з моменту повномасштабного вторгнення посівні площі Миколаївщини становлять 1 мільйон 300 тисяч гектарів. І це на 200 тисяч менше, ніж було в довоєнний період. Такий обсяг землі фермерам вдається засівати завдяки розмінуванню полів.

Детальніше...

У комерційному сезоні 2024 року ДСВ в Україні пропонує аграріям чотири нових гібриди озимого ріпку – ФАМУЛУС, РОМЕО, ЮРЕК, ДЕСПЕРАДО. Всі цьогорічні новинки є гібридами озимого ріпаку за класичною технологією.

Детальніше...

Компанія Тайтен Машинері Україна з гордістю оголошує про створення сервісної команди Service Expert Team, яка спеціалізується на ремонті та налаштуванні аграрної техніки й основних її компонентів. Місія цієї команди – надавати послуги найвищого рівня, забезпечуючи неперевершену якість обслуговування. 

Детальніше...

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41421
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.