Технології докорінно змінили концепцію сільського господарства, зробивши його вигіднішим, ефективнішим, безпечнішим і простішим. Однією з найкращих з-поміж новітніх технологій у цій сфері, визнаних фермерами, є технологія ультрамалооб’ємного (УМО) внесення пестицидів за допомогою агродронів.

Детальніше...

В Україні лише 20% фруктів виробляється у промислових садах аграрних підприємств, решта – на присадибних ділянках громадян. Потенціал розвитку ринку великий: споживання свіжої і замороженої продукції, соки, джеми, дитячі пюре тощо.

Детальніше...

На українському ринку з’явився пристрій, що дозволяє бачити стан дерев ніби зсередини. Приховані порожнини та тріщини стають видимими завдяки ультразвуковим імпульсам, які перекодовуються і виводяться на екран комп’ютера

Детальніше...

Щороку нам доводиться щось випилювати у своєму саду. Десь підсохли кінчики пагонів, а десь висохла ціла гілка. В окремі сезони трапляється, що відразу гине все дерево цілком. Це засмучує нас, приносить додаткові турботи та хвилювання. Проте займаючись садом, треба розуміти, що рослини схильні до захворювань. І в одних випадках їм можна і потрібно допомогти, а в інших необхідно бути готовим замінити на новий саджанець або навіть вибрати новий сорт. Причин усихання плодових дерев багато. Усі вони не однозначні. Давайте розберемося, із чим пов'язане це явище.

Детальніше...

Для закладання саду доцільно використати насамперед економічно вигідні сорти яблуні зимового строку достигання, які користуються підвищеним попитом на ринку, транспортабельні та здатні добре зберігатись. У промислових насадженнях слід вирощувати до п’яти зимових сортів яблуні, якими займають 70-80% площі.

Детальніше...

Садозміна, як і сівозміна, є науково обґрунтованим чергуванням порід на одній території у часі чи у просторі. Особливості самої садозміни в тому, що це більш відповідальний процес, аніж просте чергування однорічних польових порід. Адже всі плодові є багаторічними, і тому помилки в доборі порід даватимуться взнаки протягом усієї наступної експлуатації насаджень зниженням продуктивності відносно проектних показників.

Детальніше...

У садівництві найважливішими чинниками підвищення продуктивності насаджень та збільшення прибутку з одиниці площі насаджень є не лише добір сорту, а й технології. В інтенсивному садівництві велике значення має добір підщеп. Саме підщепи забезпечують адаптивність насаджень до місцевих ґрунтових умов і дають змогу максимально розкрити потенціал саду.

Детальніше...

Китай дарує світу нову сільськогосподарську...

На власній продовольчій безпеці цивілізація, історія якої нараховує майже 5 тисяч років, як то...

Чотири поради для агрономів, які планують...

В 2023 році в країні площі під соняшником зросли майже на 7% порівняно з попереднім роком через...

АгроХім - дистрибютор засобів захисту рослин в...

Дистрибуційна компанія АгроХім: надійний постачальник засобів захисту рослин, насіння та добрив У...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

33314
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

23465
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

11658
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.