За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії Elicit Plant на основі фітостеролів, які дозволять боротись з посухою та зберегти врожайність, зокрема кукурудзи, сої та соняшнику. Загалом у програмі взяли участь 123 фермерських господарства. Вартість наданої допомоги становить 25 млн грн.

Детальніше...

В минулому — ювелір, а нині — фермер Володимир Ткаченко не боїться експериментувати в полі. Працюючи на землі з 1996 року, аграрій досяг чудових результатів у вирощуванні різноманітних сільськогосподарських культур. Проте справжнім клондайком для нього стала кукурудза. Протягом 10 років фермер шукав ідеальне міжряддя для кукурудзи й врешті винайшов власну формулу оптимального висіву цієї культури.

Детальніше...

В Україні, напевне, не знайдеться фермера, який би не чув про точне землеробство. Проте далеко не всі розуміють що це таке. Адже встановити агронавігатор на трактор – це не про точне землеробство. Давайте розглянемо, що ж це таке насправді, які переваги надає фермеру, і звісно ж, скільки коштує і як швидко окупається?

Детальніше...

У господарстві «Агросленд» Білоцерківського району на Київщині вже десять років співпрацюють із німецькою компанією Horsch через її офіційного дилера — «Ропа Україна». У господарстві обробляють понад 4 тис. гектарів угідь. Під час посівної працюють цілодобово двома сівалками точного висіву Horsch Maestro та зерновою Horsch Pronto. Якщо виникають незначні технічні питання під час експлуатації агрегатів, то сервісні менеджери компанії «Ропа Україна» реагують протягом однієї-двох годин.

Детальніше...

Післяжнивний обробіток має на меті кілька цілей: подрібнення і перемішування з ґрунтом рослинних решток, провокування проростання падалиці та бур’янів, підготовка до основного обробітку і навіть закриття вологи у залежності від фактичного стану полів. Для цієї операції використовують дискові та лапові агрегати. Універсальність ґрунтообробних агрегатів є додатковою перевагою. Адже це зменшення інвестицій і спрощення експлуатації.

Детальніше...

Їх називають по-різному: синтетичні ауксини, гормональні гербіциди або гербіциди ауксинового типу. Ці сполуки є аналогами природного гормону росту — гетероауксину (індолілоцтової кислоти). Підвищена концентрація ауксинів у чутливих рослин викликає порушення у процесах метаболізму та неконтрольований ріст. Бур’яни крутить, блокується транспортування води та поживних речовин судинною системою, порушується енергетичний обмін, що призводить до пригнічення та загибелі бур’янів.

Детальніше...

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41422
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.