На власній продовольчій безпеці цивілізація, історія якої нараховує майже 5 тисяч років, як то кажуть, собаку з’їла. Тут добре розуміють, що важливі не лише обсяги вирощених традиційних рису, пшениці тощо, але й різноманіття харчового агроценозу. Тому країна, яку вважають батьківщиною чаю, гречки, редьки тощо, маже невдовзі стати нею і для нової сільськогосподарської культури - водяного кальтропу. Адже китайські дослідники зібрали пангеном для подальшої селекції та введення їстівного дикуна до переліку чинних сільгоспкультур.

Детальніше...

Технології зберігання зерна в поліетиленових рукавах ми завдячуємо Аргентині. Її значне поширення в пампасах південноамериканської країни, далебі, не від хорошого життя. Аргентина має напрочуд буремну історію: постійні перевороти й хунти, одних тільки дефолтів було дев’ять тощо. За таких умов розбудовувати фундаментальну інфраструктуру для зберігання зерна у цій потужній аграрній країні було складно.

Детальніше...

«Ярмарок професій» — це зустріч, де роботодавці презентують свою компанію, вільні робочі місця, вакансії, стажування студентам, які в пошуках роботи за спеціальністю.

Детальніше...

Режими зберігання зернових мас значною мірою зумовлено найважливішими чинниками, від яких залежить стан і збереженість зерна: вологістю зернової маси та навколишнього середовища, температурою зернової маси й навколишнього середовища, доступом кисню до зернової маси

Детальніше...

Програма “Доступні кредити 5-7-9” для малого і середнього бізнесу запустилась у лютому 2020 року як інвестиційне кредитування, але була переформатована в антикризову протидію наслідкам коронавірусу та карантину.

Детальніше...

Виростити пишну клумбу, де б сусідили  квіти всіх кольорів та ароматів – мета багатьох садівників. Щоб її реалізувати, спочатку потрібно замовити  якісний насіннєвий матеріал.

Детальніше...

Сезон експлуатації обприскувачів добіг кінця, а разом із ним – починається період ретельного вибору нових машин для захисту рослин. З кожним роком у сільському господарстві зростає відсоток використання високопродуктивних самохідних обприскувачів та, відповідно, зростають вимоги аграріїв до такої техніки.

Детальніше...

Сьогодні усі види мінеральних добрив для живлення посівів коштують дуже дорого, надто ж у порівнянні із низькими цінами на зерно. Передусім мова йде про NPK, але при цьому не варто забувати і про мезо- та мікроелементи, від яких безпосередньо може залежати стійкість рослин до стресів та фінальна врожайність.

Детальніше...

Китай дарує світу нову сільськогосподарську...

На власній продовольчій безпеці цивілізація, історія якої нараховує майже 5 тисяч років, як то...

Чотири поради для агрономів, які планують...

В 2023 році в країні площі під соняшником зросли майже на 7% порівняно з попереднім роком через...

АгроХім - дистрибютор засобів захисту рослин в...

Дистрибуційна компанія АгроХім: надійний постачальник засобів захисту рослин, насіння та добрив У...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

33315
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

23465
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

11658
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.