• Компанія «Ерідон» в сезоні 2024 року пропонує українським аграріям ряд нових продуктів бренду IFAGRI.

  • Практичні результати використання пестицидів на кукурудзі дають змогу правильно зорієнтувати господарство у виборі оптимальних систем захисту посівів.

  • Кукурудза, як би там не було, є однією з провідних культур у нашій сівозміні. Як краще зберегти потенціал урожайності й прибутковості культури на початкових етапах росту, попри всі виклики, на які наражаються агровиробники? Ґрунтовній відповіді на це запитання було присвячено вебінар «Самміт-Агро Юкрейн» «КУКУРУДЗА-2023. Ключові аспекти захисту для формування високого врожаю»

  • Компанія ALFA Smart Agro переносить в Україну виробництво гербіцидів у препаративній формі водорозчинних гранул. Триатлон, Сігур, Тривіум, Хаммер та інші відомі розробки ALFA Smart Agro, які раніше виготовлялися за кордоном, випускатиме новий спеціалізований цех Білоцерківського заводу препаративних форм.

  • Corteva Agriscience представляє українському ринку новий гербіцид Кордус™ Флекс, створений на основі трьох діючих речовин – римсульфурону, нікосульфурону та дикамби, що характеризується швидкою дією проти широкого спектру злакових та дводольних видів бур’янів, таких як пирій повзучий, плоскуха звичайна, пажитниця багатоквіткова, лобода біла, щириця, види гірчаків тощо. Його перевагою є наявність антидоту (ізоксадифену), який забезпечує високу селективність гербіциду до культури у пізніші фази внесення.

  • Практика осіннього застосування гербіцидів на озимих зернових культурах наразі стрімко розвивається, хоча такий агроприйом дещо недооцінений нашими сільгоспвиробниками, а дехто взагалі не розуміє, навіщо потрібно використовувати гербіциди саме восени. Давайте ж спробуємо розібратися

  • Щороку погодні й економічні умови для сільгоспвиробництва дуже різняться, проте забур’яненість посівів ріпаку не залежить від них. Осіннє засмічення призводить до надмірного винесення точки росту над поверхнею ґрунту, слабкого розвитку кореневої системи, загалом підвищує ризик вимерзання ріпаку, а також спричиняє формування низьковрожайних посівів. За сильного засмічення втрата біомаси ріпаку може становити 30–50%.

  • У конкуренції за місце під сонцем широке різноманіття бур’янів становить вкрай серйозну загрозу для соняшнику. Вважається, що в багатьох країнах навіть відмовились від його вирощування у великих промислових масштабах через відсутність дієвих методів боротьби із засміченістю посівів. Україна є визнаним соняшниковим лідером, і відмовлятися від цієї великої культури аграрії не збираються, попри всі сутужні часи на нашій землі

  • На ринок України виходять два нових ґрунтових гербіциди ALFA Smart Agro для захисту посівів ріпаку: Кампус (пропізохлор, 720 г/л) та Левіас (кломазон, 480 г/л). Таким чином компанія закриває потребу аграріїв у якісних препаратах даного сегменту, що мають помірну вартість гектарного обробітку і при цьому широкий спектр дії.

  • Що спільного у соняшника, кукурудзи та сої? Перші дві культури висівають із широким міжряддям, а отже, тривалий період вони є дуже чутливими до забур’яненості. Тому застосування ґрунтових гербіцидів є надзвичайно важливою складовою технології їх вирощування. На що звернути увагу при формуванні ґрунтового захисту, підкажуть фахівці Ukravit.

Захист посівів у весняний період

Весняний догляд за посівами озимини є важливим щодо дотримання агротехнічних заходів та технології...

BASF Agricultural Solutions Україна про...

У 2024 році аграрна сфера стоїть перед низкою викликів: кліматичні умови, обмежений фінансовий...

Інкубатори для яєць: як обрати

Інкубатори для яєць є ключовим елементом у процесі розведення птиці, що дозволяє контролювати...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

39034
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27635
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14542
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.