• Їх називають по-різному: синтетичні ауксини, гормональні гербіциди або гербіциди ауксинового типу. Ці сполуки є аналогами природного гормону росту — гетероауксину (індолілоцтової кислоти). Підвищена концентрація ауксинів у чутливих рослин викликає порушення у процесах метаболізму та неконтрольований ріст. Бур’яни крутить, блокується транспортування води та поживних речовин судинною системою, порушується енергетичний обмін, що призводить до пригнічення та загибелі бур’янів.

  • Компанія «Ерідон» в сезоні 2024 року пропонує українським аграріям ряд нових продуктів бренду IFAGRI.

  • Практичні результати використання пестицидів на кукурудзі дають змогу правильно зорієнтувати господарство у виборі оптимальних систем захисту посівів.

  • Кукурудза, як би там не було, є однією з провідних культур у нашій сівозміні. Як краще зберегти потенціал урожайності й прибутковості культури на початкових етапах росту, попри всі виклики, на які наражаються агровиробники? Ґрунтовній відповіді на це запитання було присвячено вебінар «Самміт-Агро Юкрейн» «КУКУРУДЗА-2023. Ключові аспекти захисту для формування високого врожаю»

  • Компанія ALFA Smart Agro переносить в Україну виробництво гербіцидів у препаративній формі водорозчинних гранул. Триатлон, Сігур, Тривіум, Хаммер та інші відомі розробки ALFA Smart Agro, які раніше виготовлялися за кордоном, випускатиме новий спеціалізований цех Білоцерківського заводу препаративних форм.

  • Corteva Agriscience представляє українському ринку новий гербіцид Кордус™ Флекс, створений на основі трьох діючих речовин – римсульфурону, нікосульфурону та дикамби, що характеризується швидкою дією проти широкого спектру злакових та дводольних видів бур’янів, таких як пирій повзучий, плоскуха звичайна, пажитниця багатоквіткова, лобода біла, щириця, види гірчаків тощо. Його перевагою є наявність антидоту (ізоксадифену), який забезпечує високу селективність гербіциду до культури у пізніші фази внесення.

  • Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience представляє українським виробникам ріпаку Белкар® Флекс – новий післясходовий гербіцид для посиленого осіннього контролю широкого спектра дводольних видів бур’янів у посівах ріпаку з розширеним вікном застосування і додатковою ґрунтовою активністю.

  • Практика осіннього застосування гербіцидів на озимих зернових культурах наразі стрімко розвивається, хоча такий агроприйом дещо недооцінений нашими сільгоспвиробниками, а дехто взагалі не розуміє, навіщо потрібно використовувати гербіциди саме восени. Давайте ж спробуємо розібратися

  • Щороку погодні й економічні умови для сільгоспвиробництва дуже різняться, проте забур’яненість посівів ріпаку не залежить від них. Осіннє засмічення призводить до надмірного винесення точки росту над поверхнею ґрунту, слабкого розвитку кореневої системи, загалом підвищує ризик вимерзання ріпаку, а також спричиняє формування низьковрожайних посівів. За сильного засмічення втрата біомаси ріпаку може становити 30–50%.

  • Кукурудза має надзвичайно високий продуктивний потенціал, тому вважається однією з найважливіших культур у сучасному землеробстві. Це зумовлено її морфобіологічними ознаками, які визначають пристосувальні реакції на умови вирощування, забезпечують ефективне використання поживних речовин, вологи та енергії сонця.

Огляд конструкцій культиваторів — розпушувачів...

Одні з найпоширеніших на вітчизняному ринку передпосівних агрегатів забезпечують вимоги для...

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41621
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29264
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15826
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.