• У 2023 році компанія ALFA Smart Agro виводить на ринок України п’ять нових розробок, три з яких – новітні фунгіциди. Вперше компанія презентує агровиробникам два продукти, створені виключно для захисту садів.

  • У сезоні-2023 ALFA Smart Agro презентує агровиробникам фунгіцидний протруйник для зернових Авіценна Плюс – це нове покоління фунгіцидного протруйника Авіценна, одного з найпопулярніших в Україні.

  • Значної шкоди квасолі завдають бактеріальні хвороби — бура бактеріальна плямистість, кутаста бактеріальна плямистість, дрібна коричнева плямистість, рожева плямистість, іржаво-бура плямистість, які суттєво знижують як продуктивність рослин, так і якість врожаю. Розвиток хвороб на рослинах призводить до зрідження посівів культури, випадання сходів, погіршення товарних і посівних якостей насіння, зменшення надземної маси рослин

  • Гербіцид — не панацея від цієї рослини-паразита. І хоча пестициди захищають конкретне поле, треба дбати про наступні врожаї, захищаючи їх комплексно.

  • Комплексна система контролю вовчка на соняшнику включає, окрім обов’язкової генетичної стійкості насіння, введення у сівозміну культур, що провокують проростання насіння вовчка.

  • Серед різних методів контролю шкодочинних організмів хімічний є одним з основних у системі захисту сільськогосподарських культур. Зросло економічне й екологічне значення захисту рослин від шкідників, хвороб і бур’янів.

  • Люпин як бобова сільськогосподарська культура потребує ретельної уваги агрономів і фермерів. У сівозміні господарства ця культура покращує ґрунти, сприяє просторовій ізоляції проти шкідників та бур’янів. Однак люпин уражається низкою хвороб, що можуть завдавати значної шкоди посівам. Рекомендуємо звернути увагу аграріїв на захист від них.

  • Кліматичні зміни вплинули на всі елементи вирощування ріпаку, зокрема, на особливості захисту посівів. Розповімо про головні моменти, що тепер стали одними з найбільш визначних і безпосередньо впливають на формування врожаю культури.

  • Завдяки комплексному підходу господарство може істотно зменшити негативний вплив хвороб на посіви олійних культур. Практичні поради Івана Маркова, кандидата біологічних наук, професора Національного університету біоресурсів і природокористування України, можуть слугувати дієвим інструментом захисту посівів соняшнику.

  • Найбільшим шкідником на хрестоцвітих є ріпаковий квіткоїд, що активно поширюється на посівах і заподіює їм значної шкоди. То що це за ворог і як із ним боротися? Деталізуємо і радимо засоби боротьби.

Китай дарує світу нову сільськогосподарську...

На власній продовольчій безпеці цивілізація, історія якої нараховує майже 5 тисяч років, як то...

Чотири поради для агрономів, які планують...

В 2023 році в країні площі під соняшником зросли майже на 7% порівняно з попереднім роком через...

АгроХім - дистрибютор засобів захисту рослин в...

Дистрибуційна компанія АгроХім: надійний постачальник засобів захисту рослин, насіння та добрив У...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

33314
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

23465
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

11658
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.