• Компанія «Ерідон» в сезоні 2024 року пропонує українським аграріям ряд нових продуктів бренду IFAGRI.

  • У 2023 році компанія ALFA Smart Agro виводить на ринок України п’ять нових розробок, три з яких – новітні фунгіциди. Вперше компанія презентує агровиробникам два продукти, створені виключно для захисту садів.

  • У сезоні-2023 ALFA Smart Agro презентує агровиробникам фунгіцидний протруйник для зернових Авіценна Плюс – це нове покоління фунгіцидного протруйника Авіценна, одного з найпопулярніших в Україні.

  • Значної шкоди квасолі завдають бактеріальні хвороби — бура бактеріальна плямистість, кутаста бактеріальна плямистість, дрібна коричнева плямистість, рожева плямистість, іржаво-бура плямистість, які суттєво знижують як продуктивність рослин, так і якість врожаю. Розвиток хвороб на рослинах призводить до зрідження посівів культури, випадання сходів, погіршення товарних і посівних якостей насіння, зменшення надземної маси рослин

  • Гербіцид — не панацея від цієї рослини-паразита. І хоча пестициди захищають конкретне поле, треба дбати про наступні врожаї, захищаючи їх комплексно.

  • Комплексна система контролю вовчка на соняшнику включає, окрім обов’язкової генетичної стійкості насіння, введення у сівозміну культур, що провокують проростання насіння вовчка.

  • Затяжний дощовий період поповнив ґрунти вологою, необхідною для росту та розвитку зернових. Та одночасно вологість у комплексі з помірними температурами створили сприятливі умови для поширення комплексу хвороб. В зоні ризику опинилися як озимі, так і ярі зернові. Тож навіть якщо візуальні симптоми на посівах ще не проявилися, фахівці Ukravit рекомендують провести фунгіцидні обробки задля попередження потенційних втрат врожайності.

  • Фунгіциди на кукурудзі — це далеко не забаганка. Принаймні, коли йдеться про світову тенденцію. Все більше фермерів ставляться до фунгіцидного захисту як до важливого інструменту керування здоров’ям посівів. Поготів деякі препарати мають не лише фітосанітарний, а й фізіологічний ефект, тобто покращують загальний стан рослини. В Україні зі зрозумілих причин ситуація з упровадженням сучасних фунгіцидних технологій складніша. Однак контроль грибних хвороб на кукурудзі теж стає все актуальнішим

  • Серед різних методів контролю шкодочинних організмів хімічний є одним з основних у системі захисту сільськогосподарських культур. Зросло економічне й екологічне значення захисту рослин від шкідників, хвороб і бур’янів.

  • У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти борошнисторосяних і несправжньоборошнисто-росяних грибів, а також комбіновані фунгіциди, що застосовують у період вегетації рослин.

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40817
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28763
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15460
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.