- Деталі
- АгроТренди
- 43240
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і вживати в їжу.
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і вживати в їжу.
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали шукати назви сортів чорного часнику, але усе виявилося простіше, чорним він не росте, а стає після процесу ферментації.
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи турецькими помідорами. Поряд з тим, АПК України міг би не лише забезпечувати наш ринок овочами, а ще й експортувати їх значну кількість за кордон.
Люфа є представником ліаноподібних рослин, з пагонами до 4-7 м завдовжки. Всі вони мають розгалужені вусики та шорсткості по ребрах. Листя - пальчато-п'ятилопатеві (іноді цілісні) і розташовані по черзі. По контурах листові пластини нагадують серце з діаметром 15-27 см і розташованими по краях зубцями. Всі вони випаровують досить багато вологи, тому рослина потребує регулярного поливу.
Якщо вологи катастрофічно бракує, найпростішим рішенням задля зменшення ризиків у вирощуванні соняшника стане заміна частини соняшника іншими олійними культурами, зокрема сафлором та льоном. Про це розповіла в.о. заступника директора з наукової роботи Інституту олійних культур НААНУ Катерина Ведмедєва.
На ринку України нещодавно з’явився екзотичний рокамболь, який популяризує фермер Володимир Мережко. Він став засновником «Клубу виробників Рокамболю» та людиною, яка завезла його в Україну.
Вчені визначили, які культури є найвигіднішими для вирощування в Південних регіонах України, де часто полям бракує води.
Список Науково-дослідницької організації переробників і виробників (PGRO) у Великобританії поповнився новими високоврожайними сортами озимої та ярої квасолі, повідомляє сайт PGRO.
Розвитку та збільшенню прибутків від агропромислового комплексу в Україні сприятиме в майбутньому точне землеробство та виробництво еко-продукції.