Початок повномасштабного вторгнення росії на територію Україні негативно вплинув на всі соціально-економічні галузі країни в цілому, зокрема зміни відбулися і в агропромисловому секторі.

Детальніше...

Низькі ціни на зерно змушують агровиробників розглядати шляхи диверсифікації свого бізнесу. Одним із таких напрямків, особливо перспективних для невеликих господарств, є ягідництво. Буквально 1-2 гектари ягід за наявності мінімальної інфраструктури для зберігання та реалізації вирощеної продукції, можуть забезпечити хороший економічний ефект. Поговоримо про класичні вимоги закладання смородинової плантації.

Детальніше...

Осінь вважають найкращим часом для підготовки кущів малини до зими, захисту від замерзання, комах та хвороб. Тому необхідно знати, як правильно проводити догляд за малиною після збору врожаю восени для покращення розвитку рослини і множення майбутнього врожаю.

Детальніше...

Ягоди бузини мають довгу історію використання як ліків, так і в їжу. Упродовж століть вони використовувалися в народній медицині при різних захворюваннях і недугах, але лише нещодавно вони набули популярності в Україні у промисловому вирощуванні. Відомо, що в плодах бузини багато вітамінів А і С, фосфору, калію та заліза. Він також багатий антиоксидантами і володіє імунними властивостями. Зростає інтерес до посадки бузини, щоб зібрати їстівні плоди та квіти, хоча варто зазначити, що ягоди необхідно готувати, щоб їх було безпечно вживати.

Детальніше...

Великої шкоди аґрусу завдають численні хвороби різної етіології. Вони істотно знижують як продуктивність рослин, так і якість вирощеної продукції. Частина хворих рослин через кілька років гине.

Детальніше...

Причиною нестачі живлення на плантації малини часто стають погодні умови. Наприклад, надмірна кількість опадів, що випадає періодично на початку або в середині літа, вимиває поживні речовини з верхніх шарів ґрунту, робить їх недосяжними для кореневої системи ягідника, і тоді починається дефіцит азоту і калію.

Детальніше...

Після відлиги, коли сніг розтанув, настає пора подумати про першу підгодівлю для полуниць навесні. Вологість достатня, але для вегетації потрібно живлення. Чим раніше вводяться корисні мікро- і макроелементи, тим швидше з’явиться листя, пришвидшаться зав’язь бутонів і плодоношення.

Детальніше...

Віталій Ільченко: «Українські компанії повинні...

В Ukravit не чекають на закінчення війни, а фокусуються на роботі, щоб розвиватися й фінансово...

Заробити на сушарці

Наявність ефективного зерносушильного комплексу в господарстві дає змогу не лише суттєво заощадити...

Галина Борачок: «Для Аграрного сектору пріоритет...

Як перетворити філію заводу профнастилу й сандвіч-панелей на надійного партнера агронапряму й...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

43240
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

30139
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

16632
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.