• Компанії AMAZONE вдалося створити справді ефективну систему цифровізації сільського господарства, яскравою ілюстрацією якої є робота розподілювачів міндобрив німецького виробника

  • Компанія AMAZONE та FieldView, провідна платформа компанії Bayer для цифрового сільського господарства, розпочали стратегічну співпрацю з метою подальшого просування та спрощення адаптації практик розумного землеробства.

  • В Україні працює вже багато сотень самохідних і причіпних обприскувачів TECNOMA — надійних помічників аграріїв у завданні ефективного захисту рослин. Ще минулого сезону французький виробник презентував якісні оновлення в лінійці своїх обприскувачів. Уже на Agritechnica 2023 ми мали змогу дізнатися про, без перебільшення, революційні рішення для підвищення точності та якості внесення препаратів від TECNOMA.

  • В рамках глобальної стратегії з підтримки України в період війни компанія Trimble безкоштовно надає українським аграріям річний доступ до високоточного сервісу корекції супутникового сигналу CenterPoint® RTX.

  • Компанія Trimble (NASDAQ: TRMB) оголосила про підписання остаточної угоди про придбання приватної французької технологічної компанії Bilberry, що спеціалізується на системах точкового обприскування для сталого землеробства.

  • Цифрові інструменти швидко трансформують сільське господарство. Нові технології змінюють завдання для агрономів протягом усього виробничого циклу. Перед початком сезону посіву фермери та агрономи повинні підготувати та спланувати ресурси для посівної кампанії. Зокрема вибрати гібрид та технологію, яка найкраще відповідає конкретним умовам, а також засоби захисту рослин, які ефективно реагують на можливі випадки появи шкідників та/або хвороб.

  • Ефективне впровадження технології змінних норм висіву дає змогу заощаджувати від 5 до 8% посівного матеріалу, підвищуючи загальну врожайність на полі до 10%.

  • З метою об’єднання зусиль та інтенсифікації робіт зі створення й упровадження в агробізнесі різних електронних систем 1992 року країни Європейського співтовариства (ЄС) ухвалили власний план, що передбачає пришвидшене фінансування з бюджету Євросоюзу перспективних напрямів автоматизації та комп’ютеризації сільгосптехніки. Потім до цієї роботи долучилися і колишні країни РЕВ (Рада економічної взаємодопомоги) — Угорщина, Чехія, Словенія, Естонія

  • Висів кукурудзи зі змінними нормами дозволяє суттєво оптимізувати агрономічні та економічні результати вирощування цієї культури.

  • Перемога в полі: негаразди в агробізнесі в умовах нестачі обігових коштів, проблем зі збутом, низьких цін на продукцію та катастрофічної нестачі кадрів? Що очікує ринок та чи є вихід з ситуації, коли планувати неможливо, а працювати – треба?

Ресурсоощадні технології вирощування зернових —...

Аналізуючи сучасний стан АПК України, слід зазначити, що він є одним з основних...

BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з нашими дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен...

Сучасні провідні рішення в технології...

Нині соняшник — це дещо більше ніж просто велика культура, у вирощуванні якої українські...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40014
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28228
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14991
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.