Кожен рік на ринку картоплярства щось змінюється. Нові часи задають нову моду на сорти. Українська селекція не дуже встигає за цією модою, але все одно на вітчизняні сорти варто звернути свою увагу.

Сьогодні у Державному реєстрі України занесено понад 180 сортів картоплі, а понад половина з них - це надбання українських селекціонерів. Але, на жаль, лише п’ята частина українських картоплярів звертається до вітчизняної насіннєвої картоплі.

Не сказати, що українські сорти картоплі менш врожайні або не такі смачні, як зарубіжні. Однак у західних компаній набагато ефективніше розвинений маркетинг. Вони більш активні на ринку та, на відміну від вітчизняних селекціонерів, знають, як просувати свої сорти серед виробників та споживачів.

Потроху приходиться освоювати нові методи просування продукції й виробникам українських сортів картоплі. Раніше була планова, централізована закупівля насіннєвого матеріалу, що гарантувала виробникам збут всієї їхньої картоплі. А тому просто не було потреби у просуванні своїх сортів на ринку. Сьогодні ж треба постаратися, аби про твою картоплю узнали виробники.

Отже, пропонуємо ознайомитись з деякими з найкращих сортів вітчизняної селекції раннього та середньораннього строків достигання.

Ранні сорти

Слаута

Рання картопля, що дозволяє отримати з поля до 25,0 т/га на 40-й день уже після сходів, та наприкінці вегетування - до 50,0 т/га. Існує більший потенціал на поливі. Середня маса кожної бульби — 100 г. Вміст крохмалю доходить до 15,4%. Смакові якості відмінні. Стійкий до посухи.

Сорт рекомендований для зони Лісостепу України.

Кіммерія

Рання картопля, що дає результат до 14,0 т/га на 40-й день уже після сходів, та наприкінці вегетування - до 49,0 т/га. Середня бульба важить 103 г. Крохмалю міститься 15,1%. Смак доволі непоганий, сирий і варений м’якуш не темнішає. Лежкість добра.

Для всіх регіонів України.

Читайте також: Як в Нідерландах вирощують картоплю

Повінь

Рання картопля, що дає урожайність до 22,0 т/га на 40-й день уже після сходів, та наприкінці вегетування - до 46,0 т/га. У середньому кожна картоплина важить 95 г. Вміст крохмалю: до 16,0%. Смак відмінний, сирий і варений м’якуш не темнішає. Лежкість добра.

Може вирощуватися по всій території нашої країни. Рекомендовано як культура для двох врожаїв у південних районах.

Скарбниця

Рання картопля, що дає можливість зібрати до 22,0 т/га на 40-й день уже після сходів, та наприкінці вегетування - до 46,0 т/га. Бульби в середньому по 95 г. Вміст крохмалю: до 16,0%. Смак відмінний, сирий і варений м’якуш не темнішає. Лежкість добра.

Скарбниця

Може вирощуватися по всій території України.

Щедрик

Дуже продуктивна рання картопля, що дає результат до 18,0 т/га на 40-й день уже після сходів, та наприкінці вегетування - до 70,0 т/га. Середня маса картоплини — 100 г. Вміст крохмалю: до 14,0%. Смак хороший, бульби середньо розварюються, сирий і варений м’якуш не темнішає. Лежкість добра.

Може вирощуватися по всій території України.

Середньоранні сорти

Житниця

Дуже продуктивний сорт картоплі з вегетаційним періодом до 100 днів, який дозволяє отримати до 70 т/га бульб з середньою масою до 120 г. Придатний для переробки картоплі на чипси.

Сорт Житниця характеризується стійкістю до фітофторозу бульб і листків, парші звичайної, залізистої плямистості, мокрих гнилей. Може вирощуватися по всій території України.

Злагода

Універсальний сорт з урожайністю наприкінці періоду росту до 45,4 т/га зі значним вмістом крохмалю до 17,2%. Смакові характеристики дуже хороші, а картоплини сорту Злагода мають прекрасний товарний вигляд. Картопля стійка до звичайного біотипу раку, золотистої картопляної цистоутворювальної нематоди й альтернаріозу. Злагода відзначається посухостійкістю і може вирощуватися скрізь по Україні, а на півдні – у два урожаї.

Мирослава

Продуктивна столова картопля, яка наприкінці вегетації дозволяє отримати до 60,0–70,0 т/га з вмістом крохмалю у бульбах 17,2%. Мирослава стійка до звичайного біотипу раку та золотистої картопляної цистоутворювальної нематоди. Рекомендована для Полісся та Лісостепу, і за високого рівня агротехніки придатна для отримання двох врожаїв.

Мирослава

Княгиня

Столовий і дуже продуктивний сорт, який дає до 80 т/га наприкінці вегетації. Бульби з дуже хорошими смаковими якостями й вмістом крохмалю до 11,4%. Княгиня характеризується довгим періодом спокою, що позначається на добрій лежкості. До того ж цей сорт можна вирощувати в усіх областях нашої країни.

Середньостиглі сорти

Околиця

Універсальний сорт з середньою врожайністю наприкінці періоду росту й розвитку - до 50,0 т/га. Бульби з хорошим смаком містять крохмаль на рівні 15,0–17,0%. До фітофторозу та альтернаріозу стійкість відносна, а от до звичайного біотипу раку - висока. Може вирощуватися будь-де в Україні.

Солоха

Хоча цей сорт з темно-фіолетовим забарвленням наприкінці вегетації дає лише 38,0 т/га, вміст крохмалю тут аж 19,2% з підвищеними вмістом антиоксидантів. Такі якості дозволяють розглядати Солоху як дієтичну картоплю для профілактики й лікування органів травної та кровоносної систем, а також для підвищення імунітету. Забарвлення картоплі робить її придатною для застосування як природного барвника. Рекомендована для Полісся та Лісостепу.

Слов’янка

Врожайна картопля, що дозволяє отримати до 70 т/га наприкінці вегетації. Бульби з товарністю 93% та вмістом крохмалю 12,0–13,0%. Лежкість доволі непогана. Слов’янка не темнішає ні в сирому, ні у вареному вигляді. Можна вирощувати в усіх можливих зонах України.

Читайте також: Про здоровʼя картоплі: хвороби картоплі

Фотинія

Смачний, врожайний сорт, що дає наприкінці вегетаційного періоду 50,0–70,0 т/га. Фотинія має високу стійкість до раку. А от до фітофторозу, стеблової нематоди вона відносно стійка. Тобто треба звертати увагу. Можна вирощувати по всій Україні.

Родинна

Сорт зі смачними бульбами, який дозволяє в кінці вегетації зібрати 60,0–70,0 т/га бульб з вмістом крохмалю 17,0–18,5%. Сорт Родина стійкий до звичайного раку, високостійкий до фітофторозу листків і бульб. Рекомендований для всіх зон окрім Степу.

Родинна

Містерія

Сорт універсальної картоплі з вегетаційним періодом до 110 та урожайністю наприкінці вегетації до 60,0 т/га. Бульби лежкі, мають добрий товарний вигляд і вміст крохмалю 16,0%. Відмінність сорту: бульби мають темно-фіолетове забарвлення шкірочки та жовтий м’якуш. Сорт стійкий до виродження. Відрізняється надзвичайною посухостійкістю й пластичністю. Рекомендовані регіони вирощування: скрізь окрім Степу.

Ресурсоощадні технології вирощування зернових —...

Аналізуючи сучасний стан АПК України, слід зазначити, що він є одним з основних...

BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з нашими дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен...

Сучасні провідні рішення в технології...

Нині соняшник — це дещо більше ніж просто велика культура, у вирощуванні якої українські...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40014
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28228
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14990
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.