У 2023 році компанія ALFA Smart Agro виводить на ринок України п’ять нових розробок, три з яких – новітні фунгіциди. Вперше компанія презентує агровиробникам два продукти, створені виключно для захисту садів.

Вихід на ринок одразу п’ятьох нових препаратів – великий показник навіть для мирних часів.

ALFA Smart Agro розширює портфель продукції відповідно до стратегії розвитку і в повному обсязі реалізує усі проєкти, анонсовані ринку. Як найбільший в Україні виробник ЗЗР ми відіграємо важливу роль у забезпеченні аграріїв необхідними препаратами. Тому працюємо ефективно і не знижуємо обертів», – говорить Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Отже, у новому сезоні українські агровиробники зможуть застосувати: 

• Теламус – перший в Україні фунгіцид для зернових на основі боскаліду, що відноситься до класу SDHI. До складу Теламусу входять три активних компоненти: боскалід + пропіконазол + піраклостробін. Дана розробка науковців ALFA Smart Agro забезпечує посилений контроль плямистостей листя, альтернаріозу, борошнистої роси. Важлива перевага Теламусу – пролонгований захист.

• Релевант – фунгіцид із бактерицидною дією, до складу якого входить продукт ферментації актиноміцетів, поєднаний з тіофанат-метилом та цимоксанілом. Це ексклюзивна комбінація, розроблена науковцями ALFA Smart Agro. Релевант ефективний за різних погодних умов, у т. ч. за дощової погоди, яка сприяє розповсюдженню бактеріозів. Препарат зареєстрований для захисту посівів соняшнику і сої.

• Анелас – перший фунгіцид компанії ALFA Smart Agro, створений спеціально для захисту яблуневих садів. Препаративна форма даної розробки – концентрат емульсії на основі жирних кислот природного походження. У продукті поєднані міклобутаніл, 250 г/л та піраклостробін, 250 г/л. При цьому 90% крапель діючих речовин у робочому розчині мають розмір близько 4 мкм, що набагато менше ніж в багатьох подібних продуктах.

• Лонгас – інсекто-акарицид для захисту яблуневих садів, який контролює кліщів на всіх стадіях розвитку.

• Альфа-Дикват Форте – нове покоління популярного в Україні десиканту Альфа-Дикват із концентрацією диквату диброміду 300 г/л.

Сучасна агрономія потребує посиленої ефективності у захисті рослин, тому R&D департамент ALFA Smart Agro фокусується на пошуку інноваційних, ще більш ефективних рішень. Ми з’ясовуємо найсильніші сторони активних компонентів, розкриваємо їх повною мірою, створюємо максимально дієві комбінації, велику увагу приділяємо препаративним формам. Кожна нова розробка ALFA Smart Agro – це комплекс переваг, які отримують українські агровиробники», – пояснює Сергій Кнечунас, керівник R&D департаменту ALFA Smart Agro.

ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України, у т. ч. за площами застосування препаратів.

Препарати ALFA Smart Agro – інноваційні рішення, які вирізняються високою ефективністю та повністю відповідають концепції Розумної агрономії. Велика кількість розробок ALFA Smart Agro не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбуваються відповідно до світових стандартів. 

Ресурсоощадні технології вирощування зернових —...

Аналізуючи сучасний стан АПК України, слід зазначити, що він є одним з основних...

BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з нашими дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен...

Сучасні провідні рішення в технології...

Нині соняшник — це дещо більше ніж просто велика культура, у вирощуванні якої українські...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40013
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28226
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14989
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.