У сезоні-2023 ALFA Smart Agro презентує агровиробникам фунгіцидний протруйник для зернових Авіценна Плюс – це нове покоління фунгіцидного протруйника Авіценна, одного з найпопулярніших в Україні.

Авіценна Плюс – чотирьохкомпонентний препарат з молекулою SDHI, над розробкою якого R&D департамент ALFA Smart Agro працював протягом останніх років. В новітній формуляції поєднані тебуконазол + прохлораз + боскалід + піраклостробін, що є абсолютно унікальною комбінацією для українського ринку і піднімає захист посівів зернових на новий рівень.

Головна ідея Авіценни Плюс – підвищення врожайності зернових ще на етапі захисту насіння. Отже, ми шукали таке поєднання активних компонентів, при якому відбувається безпосередній позитивний вплив на продуктивність рослини, і одночасно є висока фунгіцидна активність. Отримані результати подеколи були неочікуваними навіть для нам самих. Порівняно із препаратами, які сьогодні вважаються еталонами у сегменті фунгіцидних протруйників, Авіценна Плюс демонструє відмінні показники додатково збереженої врожайності», – говорить Сергій Кнечунас, керівник R&D департаменту ALFA Smart Agro.

Авіценна Плюс забезпечує тривалий захист посівів від всіх видів інфекції – ґрунтової, насіннєвої та аерогенної. Це максимально можливий для фунгіцидного протруйника спектр дії.

Окрім того, комбінація активних компонентів у складі Авіценни Плюс є індуктором адаптивних реакцій рослин – стимулює їхній природний опір до впливу хвороб і зовнішніх стресів:

• активізує синтез кутину і суберину, які забезпечують міцність клітин (вплив на восковий наліт, міцність соломини тощо);

• підвищує стійкість до хвороб внаслідок синтезу захисних PR-білків;

• стимулює синтез фітоалексинів (природних захисних бар’єрів, які не дають інфекції проникнути вглиб рослини) та антиоксидантних ферментів.

Якісна дія на патогени, поєднана із сильним позитивним впливом на захисні механізми рослини, подовжує захисну дію протруйника. Одночасно стимулюється розвиток рослин.

Так, характерна ознака дії Авіценни Плюс – активний розвиток кореневої системи (ефект «сили коренів»). Це дає можливість рослинам сформувати додаткові пагони, а також збільшує довжину колоса.

Під час польових досліджень, насіння, оброблене Авіценною Плюс, демонструвало найвищий рівень схожості – 92%. В той час як застосування інших еталонних фунгіцидних протруйників забезпечувало 89-90% схожості.

Варто додати, що препаративна форма Авіценни Плюс суттєво зменшує пестицидне навантаження на проростки – в формуляції протруйника олійна основа поєднана із водою, що є додатковим плюсом для молодої рослини.

ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України, у т. ч. за площами застосування препаратів.

Розробки ALFA Smart Agro – інноваційні рішення, які вирізняються високою ефективністю та повністю відповідають концепції Розумної агрономії. Велика кількість препаратів ALFA Smart Agro не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбуваються відповідно до світових стандартів. 

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40818
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28764
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15461
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.