В рамках глобальної стратегії з підтримки України в період війни компанія Trimble безкоштовно надає українським аграріям річний доступ до високоточного сервісу корекції супутникового сигналу CenterPoint® RTX.

Це найточніший корекційний сервіс у портфелі Trimble: його сигнал забезпечує до 2,5 см повторюваної точності від проходу до проходу, незалежно від рельєфу поля, операції, типу знаряддя, ширини захвату та швидкості руху техніки.

Автопілотування із сигналом високої точності – перший крок до більш ефективного використання ресурсів. Передусім це виражається в зменшенні перекриття. Наприклад, перекриття завширшки 50 см у гоні довжиною 500 м – це подвійно засіяні, обприскані чи удобрені 250 м². Зайва витрата матеріалу – лише верхівка айсберга, вплив на культуру не менш важливий. Висока конкуренція, фітотоксичність від гербіциду, пошкодження від добрив – низька врожайність на цій площі гарантована. Точний сигнал дає змогу суттєво скоротити її. Зокрема, якщо перекриття становитиме 2,5 см, у згаданому гоні подвійної обробки зазнає лише 12,5 м². Підрахувати економічний ефект від високоточного сигналу можна за посиланням.

CenterPoint® RTX – це не тільки менші перекриття, а й нові можливості. Високоточний сигнал відкриває двері до локально-стрічкового внесення добрив – одного з найбільш ефективних та енергоощадних способів основного удобрення.

Все це – тільки завдяки сервісу корекції супутникового сигналу, без дороговартісних інвестицій і навіть базової станції. Все, що потрібно для його роботи, – навігаційний контролер NAV-900™ та дисплей, що підтримує Trimble RTX.

CenterPoint® RTX – це ще й про надійність. Сервіс працює на широкому спектрі частот із супутниками чотирьох основних сузір'їв: GPS, GLONASS, Galileo та BeiDou. Все це забезпечує швидке досягнення максимальної точності та її стабільну витримку на величезній площі покриття. Незалежно від того, де ви перебуваєте, геостаціонарні супутники забезпечують постійний сигнал із незмінною точністю до 2,5 см.

Trimble надає українським аграріям можливість безкоштовно отримати доступ до CenterPoint® RTX на період 12 місяців. Замовляйте послугу за посиланням або в офіційних дилерів Trimble.

Сільськогосподарський підрозділ компанії Trimble пропонує агровиробникам комплексні рішення, за допомогою яких вирішуються складні технологічні завдання в усьому ланцюжку виробництва сільськогосподарської продукції. Ці рішення дають змогу аграріям розподіляти обмежені ресурси для виробництва безпечних, високоякісних продуктів харчування у прибутковий та екологічно стійкий спосіб. Охоплюючи всі сезони, культури, місцевості та розміри господарств, рішення Trimble можуть бути інтегровані із більшістю обладнання, незалежно від виробника. Для ухвалення більш ефективних рішень Trimble пропонує хмарні рішення, які дають змогу аграріям збирати, обмінюватися та управляти інформацією в рамках усього господарства, забезпечуючи підвищення ефективності роботи в точному сільському господарстві. Рішення Trimble охоплюють системи навігації та автоводіння, настільне і хмарне управління даними, управління з контролю норми внесення матеріалів, управління водними ресурсами, рішення для збору врожаю і сервіси супутникових корекцій. Для отримання додаткової інформації про Trimble Agriculture відвідайте сайт.

Trimble – це компанія, що займається промисловими технологіями і перетворює світ, надаючи рішення, які дозволяють нашим клієнтам процвітати. Основні технології в галузі позиціонування, моделювання, підключення та аналізу даних з'єднують цифровий і фізичний світи для підвищення продуктивності, якості, безпеки, прозорості та стійкості. Від спеціалізованих продуктів до рішень життєвого циклу підприємства, Trimble перетворює такі галузі, як сільське господарство, будівництво, геопросторові системи і транспорт. Для отримання додаткової інформації про компанію Trimble (NASDAQ:TRMB) відвідайте сайт.

Ресурсоощадні технології вирощування зернових —...

Аналізуючи сучасний стан АПК України, слід зазначити, що він є одним з основних...

BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з нашими дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен...

Сучасні провідні рішення в технології...

Нині соняшник — це дещо більше ніж просто велика культура, у вирощуванні якої українські...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40013
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28227
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14989
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.