Компанія AMAZONE та FieldView, провідна платформа компанії Bayer для цифрового сільського господарства, розпочали стратегічну співпрацю з метою подальшого просування та спрощення адаптації практик розумного землеробства.

Ця співпраця спрямована на створення зв’язку між передовими цифровими інструментами FieldView та точними рішеннями та машинами AMAZONE. Завдяки об’єднанню зусиль фермери отримають вигоду, досягши більш ефективної роботи: цифровий збір усіх агрономічних параметрів стане фундаментом у цифровій трансформації сільського господарства.

AMAZONE та FieldView, лідери у своїй галузі, об’єднують свій досвід задля досягнення ще більшої точності та ефективності у роботі фермерів.

Однією з головних цілей FieldView є надання фермерам глибшого й об’єктивнішого уявлення про продуктивність сільськогосподарських культур та угідь. Тому співпраця з AMAZONE має на меті забезпечити бездоганну інтеграцію та зв’язок між технікою AMAZONE та FieldView Drive.

Базова сумісність із обприскувачами для захисту рослин і розподільників добрив AMAZONE вже існувала в минулому. Зокрема, компанії працювали над удосконаленням документації щодо змінних норм добрив на основі карт внесення. Таким чином, розподільники добрив AMAZONE можуть застосовувати різну норму внесення зліва та справа під час обробки карт внесення. У FieldView завдяки співпраці з AMAZONE також можливий став запис із подвійною точністю.

Швидкість візуалізації FieldView Cab App (ліворуч), застосована Amazone ZA-TS і відображена на AmaTron4 (праворуч)

Останнім часом обидва партнери мали справу з посівною технікою AMAZONE. Зокрема, йдеться про сівалки, які можуть одночасно вносити насіння, добрива тощо з різних резервуарів. І сьогодні ми вже можемо анонсувати, що в одній із наступних версій FieldView Cab App вже буде доступна інтеграція для сівалок AMAZONE. Це рішення дозволить FieldView повністю фіксувати всі продукти, внесені під час посіву, і використовувати їх як основу для розуміння та аналізу надалі.

На додаток до безпроблемного збору, зберігання та візуалізації важливих польових даних, FieldView допомагає користувачам щодня приймати кращі рішення та досягати оптимуму для вирощування. Це стосується як від визначення пріоритетності полів для раннього виявлення проблем і моніторингу стиглості в кінці сезону до детальної оцінки демо-ділянок і польових випробувань агрономічної ефективності окремих ресурсів (добрив, насіння, ЗЗР) під час вирощування.

Інноваційні технології та надійна якісна техніка AMAZONE надають сучасним агровиробникам інструменти для цілеспрямованого та ефективного застосування будь-яких засобів та технологій.

Крістін Брунель-Ліньо, Digital Farming Solutions EMEA, коментує: «Це хвилюючий і ключовий час для інновацій у сільському господарстві. Ми справляємося з викликами, і компанія Bayer зосереджена на тому, щоб надавати фермерам цілісні рішення, засновані на наукових знаннях. Задовольняючи потреби наших клієнтів, ми тісно співпрацюємо з провідними галузевими партнерами, щоб забезпечити збір даних і обмін ними між різними платформами. Ми прагнемо допомогти агровиробникам у використанні сучасних інструментів та навичок».

У майбутньому аграрії, які вже користуються рішенням FieldView, отримають ще більше переваг завдяки технічному досвіду AMAZONE, оскільки обидва партнери мають намір отримувати додаткові рівні даних, окрім підвищення точності та якості зібраних даних. Наприклад, погодні дані, отримані від машин AMAZONE, дозволять приймати кращі рішення відразу під час польових робіт або після оцінки якості роботи.

Amazone ZG-TS оснащений WindControl (ліворуч) і FieldView Cab App, що візуалізує дані, отримані з датчика

Грегор Бенсманн, менеджер із продуктів Smart Farming, переконаний: «...надання подальших об’єктивних рівнів даних, створених машиною, стане основою для точних рішень сільськогосподарського бізнесу. Сумісність між технікою AMAZONE та такими системами, як FieldView, дозволяє агровиробникам визначити додатковий потенціал оптимізації у своїй діяльності та відповідно адаптувати процеси. Таким чином, доступ до додаткових даних датчиків наших інноваційних машин AMAZONE ще більше сприяє підвищенню ефективності та результативності сільського господарства. Більше того, ці дані вже лежать в основі величезного прогресу, досягнутого завдяки точному землеробству».

Компанія AMAZONEN-WERKE H. DREYER SE & Co. KG з головним офісом в Хасберген-Гасте спеціалізується на виготовленні сільськогосподарської та комунальної техніки. Компанія провадить свою виробничу діяльність на десяти різних виробничих майданчиках у Європі з загальною кількістю співробітників понад 2500 осіб. Продуктова лінійка включає ґрунтообробні знаряддя, сівалки, розподільники добрив і знаряддя для захисту рослин. З 2019 року компанія Schmotzer Hacktechnik входить в групу AMAZONE. На основі цих виробничих компетенцій АMAZONE сьогодні є спеціалістом з "інтелектуального рослинництва" в галузі сільського господарства. У 2023 році група компаній AMAZONE святкує 140 років з часу заснування компанії -- у 1883 році Генріхом Драйєром.

У 1998 році було відкрито в Україні офіційне представництво ДП «Амазоне-Україна», яке цього року відзначає 25-річчя діяльності.

Ідеальне внесення міндобрив із причіпним...

Компанія AMAZONE представляє унікальний професійний розподільник гранульованих добрив з об’ємом...

Український тваринницький саміт: трансформуємо...

11 жовтня 2024 року у Києві відбувся UKRAINIAN LIVESTOCK SUMMIT 2024, організований компанією...

Переваги осінньої обробки гербіцидами озимих...

Затяжні теплі осені вже стали звичною прикметою аграрного сезону в Україні. Позитивні температури...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

45110
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

30858
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

17181
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.