Corteva Agriscience представляє українському ринку новий гербіцид Кордус™ Флекс, створений на основі трьох діючих речовин – римсульфурону, нікосульфурону та дикамби, що характеризується швидкою дією проти широкого спектру злакових та дводольних видів бур’янів, таких як пирій повзучий, плоскуха звичайна, пажитниця багатоквіткова, лобода біла, щириця, види гірчаків тощо. Його перевагою є наявність антидоту (ізоксадифену), який забезпечує високу селективність гербіциду до культури у пізніші фази внесення.

В Україні продукт наявний у продажу в сезоні 2023 у представників Corteva та доступний для використання у посівах кукурудзи на зерно та силос. Препарат має широке вікно застосування та ефективно контролює падалиці соняшнику та ріпаку. Також він є ідеальним для технологій з нульовим або мінімальним обробітками ґрунту. Кордус™ Флекс безпечний для наступних культур і не має обмежень у сівозміні.

Застосування сучасних формуляцій дає можливість фермерам ефективно працювати та використовувати наявні ресурси. Це особливо важливо під час війни, коли скорочення посівних площ змушує українських сільгоспвиробників зосередитися на отриманні максимально можливих врожаїв. Corteva Agriscience, яка є чи не єдиною з великих виробників насіння та засобів захисту рослин, що не підтримує агресорів та залишила ринки росії та білорусі, знаходиться виключно на боці українських фермерів. Незважаючи на складні умови, компанія продовжує розвиток бізнесу та пропонує нові продукти, які допоможуть сільгоспвиробникам оптимізувати технології вирощування, збільшити виробництво продукції та загалом сприятимуть збереженню продовольчої безпеки в країні та світі», – говорить Галина Радзіцька, категорійний менеджер із гербіцидів та Оптинайт™ технології Corteva Agriscience.

Corteva Agriscience – це науково-дослідницька компанія, яка багато зусиль покладає на постійне покращення своєї продукції заради фермерів, даючи їм можливість отримувати високі врожаї, дбаючи про продовольчу безпеку світу та захист довкілля. Крім традиційних засобів захисту рослин, компанія є світовим лідером на ринку біологічних препаратів.

Як вибрати дискову борону: досвід ТОВ «Агрофірма...

Ми й далі ведемо серію наших уже традиційних порівнянь використання ґрунтообробних агрегатів...

Жовтень 2024 року для українського картопляра

Сьогодні започатковуємо нову щомісячну аналітику щодо розвитку ринку картоплі в Україні від...

Результати врожайності нових гібридів кукурудзи...

Критерієм цінності гібридів кукурудзи є їхня здатність забезпечувати високу прибутковість...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

46635
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

31345
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

17517
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

У січні в Києві відбудеться Grain Storage Forum...

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.