Мікроелементний бум — характерна прикмета сучасного сільського господарства. Принаймні, якщо судити за кількістю публікацій на цю тему. Деякі фахівці взагалі не бачать можливості високопродуктивного вирощування низки культур без широкого застосування мікроелементів. Це стосується і кукурудзи. Хоча на практиці все далеко не так елементарно й однозначно

У пошуках балансу

Мікроелементи є необхідними поживними речовинами, необхідними рослиною в менших кількостях, ніж макроелементи. Зокрема, такі мікроелементи, як бор (B), мідь (Cu), залізо (Fe), марганець (Mn) і цинк (Zn), справді є важливими у вирощуванні кукурудзи та досягненні високої продуктивності посівів.

Низка досліджень і практичний досвід підтверджують: дефіцит цих поживних речовин, що споживають рослини в дуже невеликих кількостях, може мати глибокий вплив на врожайність, бо вони виконують важливі фізіологічні функції. Фактично кожен із названих мікроелементів тією чи іншою мірою залучено до кількох функцій росту й розвитку рослин. Утім, і надмір мікроелементів, їх дисбаланс може мати негативний вплив на кукурудзу.

Цинк є основним компонентом багатьох ферментів і білків і відіграє важливу роль у виробленні гормонів росту, засвоєнні фосфору тощо. Дефіцит цинку — це найпоширеніша проблема дефіциту мікроелементів, що виникає в кукурудзі. Холодні мокрі ґрунти часто спричиняють дефіцит Zn у молодих рослин, хоча надалі його споживання може відновитися. За браку цинку на молодих листках кукурудзи з’являються блідо-жовті смуги, або вся поверхня листка стає жовтою або білою. Надто пошкоджене листя набуває червоного забарвлення.

Бор є важливим для ділення клітин, репродуктивного росту й розвитку насіння. Він особливо важливий для якісного запилення, бо сприяє розвитку пилкових трубок.

Мідь потрібна для активації низки ферментів, процесів фотосинтезу та дихання, а також для метаболізму рослин й синтезу амінокислот у рослинах. Її достатня кількість збільшує вміст білка, цукру, лігніну, а за дефіциту цього елемента ріст рослини сповільнюється, міжвузля скорочуються, краї листка висихають. Особливо брак міді позначається за високих доз азотних і фосфорних добрив.

Залізо є складовою кількох ферментів, сприяє зменшенню нітратів та виробництві енергії, є важливим для утворення хлорофілу.

Марганець важливий для активізації процесів фотосинтезу, дихання та асиміляції азоту. Симптоми дефіциту Mn та Fe схожі — блідо-зелене молоде листя, міжжилковий хлороз. За посилення дефіциту тканини можуть повністю відмирати.

Методи діагностики дефіциту

То ж ставити під сумнів потребу рослин кукурудзи в мікроелементах не варто. Інше питання щодо діагностики. Основним способом визначення потреб рослин у добривах є насамперед спостереження за морфологічним і фізіологічним станом рослин. Більш просунутими методами є хімічний аналіз ґрунту та рослин і аналіз рослинних тканин.

Спостереження може бути вже запізнім для ухвалення дієвих рішень в ознаках дефіциту того чи іншого мікроелемента. Та і правдивість огляду рослин теж часом лишає бажати кращого. Скажімо, дефіцит міді не легко ідентифікувати, адже з ростом молодого листя симптоми можуть спотворюватися, ставати непомітними. Та і прояви, схожі на брак тих чи інших мікроелементів, можуть бути спричинені фітотоксичним впливом пестицидів, особливостями вегетаційного періоду тощо.

Загалом, як наголошують фахівці провідних світових компаній, виявлення дефіциту мікроелементів у кукурудзі може бути важким. Зокрема, для цього може знадобитися як аналіз ґрунту, так і аналіз рослинних тканин рослини.

Аналіз тестування ­ґрунту

Уважається, що тестування ґрунту — це найкращий доступний на сьогодні варіант передбачити, скільки і яких поживних речовин потрібно забезпечити для певного поля. Хоча, слід зазначити, на достовірність і практичну придатність щодо застосування поживних речовин значення ґрунтового аналізу впливає багато чинників.

__________________________

Поживні речовини зберігаються в ґрунті в різних складних органічних та неорганічних формах, що відрізняються своєю доступністю та впливом на формування врожаю

__________________________

Так, поживні речовини зберігаються в ґрунті в різних складних органічних та неорганічних формах, що відрізняються своєю доступністю та впливом на формування врожаю. Випробування на ґрунті передбачають вилучення зразків ґрунту з хімічним розчином із подальшим кількісним визначенням поживних речовин. Очікується, що хімічна екстракція відображатиме кількість поживних речовин, які будуть доступні для врожаю. Однак загальна концентрація мікроелемента в ґрунті може бути недостатнім показником щодо його реальної наявності для кукурудзи. Ці поживні речовини можуть бути в достатній кількості в ґрунті, але не сприяти росту рослин, бо перебувають у формі, що обмежує їх засвоєння кореневою системою.

Експерти зазначають, що ці екстракції мають обмежену здатність імітувати для рослини наявні поживні речовини для ґрунтів із широким спектром різних характеристик. Тобто наданий аналіз і рекомендації тією чи іншою мірою є узагальненням, бо неможливо повністю врахувати всі характеристики ґрунту та їх динамічні комбінації. Адже аналіз ґрунту базується на певних статистичних кореляціях, а не на чітко визначеній біологічній взаємодії в рамках конкретного агроценозу.

Вплив рН

Наприклад, рН ґрунту — це найважливіший чинник, що впливає на наявність і доступність мікроелементів для рослин. Більшість мікроелементів доступніші за низьких рН або кислих ґрунтів. За високих рН або лужних ґрунтів наявність B, Cu, Fe, Mn та Zn падає. Як правило, що близький до нейтрального/слабокислий рН ґрунту (6,0 до 7,0) забезпечує хорошу доступність мікроелементів для вирощування кукурудзи.

Залежність від типу ­ґрунту

Тип ґрунту й уміст органічної речовини також можуть впливати на доступність мікроелементів для рослин. Зокрема, піщані та бідні на органіку ґрунти часто відзначаються браком мікроелементів. А глинисті, лужні чи багаті на органічний уміст можуть зв’язати мікроелементи, що робить їх недоступними для споживання рослинами.

Дисбаланс поживних речовин

Свою негативну роль може відіграти й дисбаланс основних поживних речовин. Наприклад, надлишок фосфору може зменшити доступність Cu, Zn, Fe та Mn. Високий рівень калію може спричинити дефіцит бору тощо. Також моє значення і баланс самих мікроелементів. Ґрунтознавці зазначають, що надлишок Fe та Zn може знизити доступність Cu, надлишок Cu, Mn та Zn може зменшити доступність Fe, а надлишок Cu, Fe та Zn можуть зменшити доступність Mn.

На розсуд агронома

Зрозуміло, що й умови навколишнього середовища, які можуть зменшити поглинання мікроелементів рослинами, — це і холодна чи волога погода або, навпаки, дефіцит вологозабезпечення. Тож аналіз ґрунту на наявність і засвоюваність мікроелементів має свої обмеження. І тільки в поєднанні з аналізом рослинних тканин може забезпечити точніше оцінювання наявності мікроелемента як у ґрунті, так і у вирощуваній культурі. Але далеко не кожне господарство може вдаватися до таких глибоких комплексних досліджень. Тож, за великим рахунком, остаточним аргументом щодо доцільності внесення тих чи інших мікроелементів є польовий досвід агронома.

Іван Кандул

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту...

Ступінь технологічності всіх елементів у застосуванні засобів захисту рослин надважливий не лише...

Міндобрива для соняшнику

Як розрахувати оптимальну стратегію мінерального живлення посівів соняшнику з урахуванням поточних...

Огляд ефективних рішень захисту кукурудзи від...

Протягом останніх двох років, періоду війни в Україні, спостерігається тенденція до зменшення площ...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38548
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27381
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14321
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.