Сільське господарство — це, часом, про банальні речі, на кшталт: що посієш — те й пожнеш. Але саме вони лежать в основі бодай і найсучаснішого виробництва просто неба. І одна з таких ясних речей — урожай залежить від якості насіння. Кукурудза, попри всі пертурбації у сівозміні, була і є однією з ключових культур для багатьох господарств. І належна якість посівного матеріалу завжди в полі зору агронома

Ланцюжок якості. Без питань, правильно підібране насіння кукурудзи — це підґрунтя майбутнього врожаю. Але часом виникає запитання не лише щодо вибору того чи іншого гібрида під свої запити й можливості, а й щодо якісних параметрів самого посівмату.

Сучасне виробництво насіння кукурудзи — річ украй складна й високотехнологічна. І навіть невеликий збій на тому чи іншому етапі — дотриманні просторової ізоляції, обробітку ґрунту, системі живлення та захисту, термінів сівби й густоти рослини, процесу збирання, сушіння, очищення й калібрування, передпосівної обробки, умов зберігання тощо — може потягнути за собою критичне падіння якісних характеристик гібрида навіть із найкращим генетичним потенціалом. В умовах війни й ударів по інфраструктурі технологічний ланцюжок виробництва насіннєвого матеріалу досить уразливий. Тому отримане насіння потребує особливо прискіпливої уваги агронома.

ДСТУрожайні чинники. Загалом посівні якості насіння визначають як сукупність біологічних і господарсько-цінних ознак і властивостей, що характеризують його придатність до сівби. В основному це — схожість, енергія проростання, чистота, маса 1000 шт., життєздатність, вологість, зараженість хворобами, заселеність шкідниками. Основні вимоги до посівного матеріалу регламентують технічні умови ДСТУ 2240-93. «Насіння сільськогосподарських культур. Сортові та посівні якості». Вони є обов’язковими для дотримання всіма суб’єктами насінництва в Україні. Відповідно до державного стандарту ДСТУ 2240-93 встановлено п’ять норм до якості насіння кукурудзи — це типовість, кількість ксенійних (нетипових) зерен, чистота, схожість, вологість зерна.

Несхожа схожість. Кукурудза взагалі тяжіє до біологічної різноякісності на біологічному рівні. Але сучасна селекція й насінництво теоретично дозволяють повною мірою контролювати основні показники. Щоправда, на практиці буває всяке.

Щодо реалій українського насіннєвого ринку, то передусім питання є до схожості насіння. На недостатню схожість посівного матеріалу натрапляв ледь чи не кожен агровиробник. За даними досліджень, проведених позаторік, близько 58% насіння кукурудзи мало схожість нижчу за 92%, як це вимагає ДСТУ 2240-93. А це фактично основний показник якості — здатність насіння кукурудза дати нормальні сходи за оптимальних умов. В іншому разі, коли відсоток схожості низький, господарство отримає зрідженими сходи, що не здатні сформувати належний урожай. Так що лабораторний аналіз отриманого насіння може завчасно виявити проблему. Хоча ослаблену силу росту можуть і не завжди діагностувати лабораторними методами, а на полі вона дається взнаки. Фахівці недарма наголошують: польова схожість у будь-якому разі буде нижчою від лабораторної. Тут свою роль можуть відіграти умови зберігання посівмату, вплив погодних чинників під час сівби та проростання тощо.

Енергія проростання. На рівномірність появи сходів і подальший їх розвиток істотно впливає енергія проростання. Цей показник характеризує дружність проростання насіння після 3–4 днів пророщування в достатньо оптимальних умовах. Його урахування дозволяє скорегувати глибину заорювання насіння та норму висіву, а також ухвалити рішення про доцільність застосування стимуляторів росту на початковому етапі тощо. Це певним чином дозволяє отримати бажане — дружні та сильні сходи.

Мішки й домішки. Чистота насіння — це кількість насіння основної культури в наважці, визначена у відсотках (згідно з ДСТУ 4138-2002. Методи визначання якості). Насіння кукурудзи не повинно містити домішки інших культурних рослин чи бур’янів. Висока сортова чистота в мішку є однією з умов належної врожайності на полі.

Маса має значення. Маса 1000 штук насіння характеризує величину, виповненість, належний запас поживних речовин у ньому. Її не регламентує ДСТУ, але є важливим показником. Так, у кукурудзи маса 1000 насінин може коливатися в значному діапазоні. Уважається, що прямої біологічної залежності між величиною насіння й подальшою вегетацією культури немає: з дрібнішої насінини може вирости така само велика рослина. Хоча практика свідчить, що велике насіння краще почувається за збільшення глибини висіву, стресових умов проростання. Загалом великі та середні фракції посівмату мають кращі показники врожайності, хоча це залежить ще від низки умов.

Калібрована якість. Вирівняність — це ступінь однорідності посівного матеріалу насамперед за розміром і вагою. Гомогенність насіння, належне калібрування є необхідними умовами точного висіву. Добре відкалібрована фракція та мішанина якісного насіння одного й того самого гібрида — це вже інші речі щодо подальшого вирощування та врожайності.

Рівень вологості. Вологість насіння визначає вміст вільної вологи в насінні. Не маючи прямого стосунку до генетичних якостей насіння, цей чинник може звести їх нанівець. Для зернових культур, зокрема й кукурудзи, вологість має становити 15% і нижче. Інакше вироблений посівний матеріал швидко псується під час зберігання, втрачає свої господарські якості.

Захист насінини. Зрозуміло, що зараженість насіння патогенами та шкідниками теж є визначальним показником. Чистого самого по собі насіння в природі не існує, навіть коли в процесі його вирощування та доробляння для цього докладали максимум зусиль. Тут на допомогу має прийти якісний протруйник, бажано подвійної дії: фунгіцидної та інсектицидної. Преміальна обробка насіння від провідних виробників містить також і додаткові складники — стимулятори росту, комплекс мікроелементів тощо, які сприяють реалізації потенціалу насіння. Хоча вони напряму не покращать його основні якісні параметри, але створюють сприятливіші умови для розвитку культури на початковому етапі вегетації. Не менш важливий сам процес протруювання — і краще в заводських умовах, чим самотужки в господарстві. Хоча допротруйка насіння інсектицидними препаратами має інколи певний сенс.

Провідні стандарти. Відомі насіннєві компанії крім дотримання норм відповідного ДСТУ часто керуються ще й власними стандартами якості. Вони, як правило, переважають регламентовані державою норми чи враховують додаткові показники.

Деякі виробники, наприклад, визначають ключові критерії, що зумовлюють внутрішню та зовнішню якість посівного матеріалу. Серед внутрішніх чинників зазвичай технічна чистота/відсутність домішок, однорідність насіння за розміром і масою 1000 насінин, висока якість протруювання з точним дозуванням, низький уміст вологи для тривалого зберігання. Стандарти внутрішньої якості фокусуються на високому рівні схожості, енергії проростання та сортової чистоти.

Насіння не винне. Звісно, у кожному проблемному випадку агровиробником передусім схильний грішити на виробника насіння. Справді, на ринку не бракує сумнівного посівмату. Але є низка чинників, які далеко не на совісті насіннєвих компаній.

Насіння може бути наскільки завгодно якісним, та неякісне зберігання може звести всі селекційні надбання та ваші сподівання нанівець. Наприклад, оптимальна температура під час зберігання посівного матеріалу має становити +5…+10 °С і не перевищувати +15 °С Перезволожене насіння стрімко втрачає схожість незалежно від інших чинників зберігання.

Сам склад має бути захищений від шкідників і гризунів. Однак слід урахувати, що низка фумігантів для обробки складських приміщень може негативно вплинути на схожість насіння. А його механічне травмування під час транспортування, вантажних операцій тощо істотно позначиться на сходах.

Кращий шлях до поля. То ж все-таки найнадійніший шлях насіння навіть від перевіреного виробника на ваше поле — через лабораторію. Це дозволить вчасно дізнатися про можливі проблеми з якістю конкретної партії посівного матеріалу і вжити заходів. Як це не банально, якісне насіння в доброму стані — це ваш гідний урожай.

Степан Коцький

Ефективність вирощування кукурудзи — різні...

Продуктивність кукурудзи ранньостиглого гібрида в середньому за 2011–2015 рр. змінювалася в...

«Посіяли 700 га пшениці та ріпаку швидко, точно...

Як показує себе зернова сівалка OMEGA від BEDNAR на полях ФГ «Веклин» у Львівській області...

Сертифікація насіння

У разі невідповідності показників насіння або садивного матеріалу вимогам законодавства у сфері...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36948
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26238
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13576
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.