Селекція компанії «Лімагрейн» постійно рухається вперед, максимально ефективно відповідаючи на запити клієнтів та вимоги часу. І зіркові новинки ріпакового портфоліо ЛГ відкривають нові можливості перед українськими виробниками

Потужна селекційна робота й інноваційні рішення дозволяють компанії вже кілька років поспіль посідати чільні позиції на європейському ринку, зокрема, в сегменті озимого ріпаку. Такий самий упевнений поступальний розвиток спостерігається в Україні, де «Лімагрейн» увійшов до трійки провідних насіннєвих компаній у цьому сегменті.

Це стало можливим завдяки підбору гібридів і формування якісного портфоліо, що найкраще відповідає на виклики сучасного виробництва в Україні. Тільки цього сезону зареєстровано чотири нових продукти, кожен з яких має великий потенціал і низку переваг для агровиробників.

ЛГ КОНСТРУКТОР КЛ

Лінійка озимих гібридів для вирощування під виробничу систему Clearfield поповнилася ще одним унікальним за комплексом характеристик продуктом. ЛГ КОНСТРУКТОР КЛ створено з найпотужніших генетичних ліній компанії «Лімагрейн» — його недарма називають новою зіркою у CL-сегменті. Цей інноваційний продукт має низку яскравих характеристик: дуже високу зимостійкість і стійкість до весняних заморозків, посухостійкість, стійкість до фомозу, вірусу жовтухи турнепсу (TuYV) й інших основних хвороб, стійкість до розтріскування стручків.

Загалом, на всіх етапах вегетації ЛГ КОНСТРУКТОР КЛ демонструє високу адаптивність і стійкість до шкідливих та лімітаційних чинників. І це втілюється в стабільно високі показники врожайності.

Показово, що буквально в перший рік зі своєї появи на європейському ринку цей продукт увійшов до когорти гібридів-бестселерів. А в Україні ще під час реєстраційних випробувань він показав найвищі показники врожайності в зонах Степу та Лісостепу серед всіх інших гібридів.

N-Flex технологія

Також на українських аграріїв чекають дві новинки — ЛГ АУСТІН і ЛГ АНТІГУА — з технологічним рішенням N-Flex. Воно покликане оптимізувати процеси живлення рослини й забезпечити ефективніше використання азоту — його засвоєння з ґрунту та розподілення по рослині. Як наслідок, агровиробники отримують вищу продуктивність як в інтенсивних, так і екстенсивних умовах вирощування, на нерівномірному фоні азотного забезпечення.

Ці продукти доповнюють лінійку вже відомих N-Flex гібридів, таких як АМБАССАДОР та ЛГ АВІРОН. Загалом цей сегмент озимого ріпаку від «Лімагрейн» має потужний комплекс переваг: відмінний рівень опору до хвороб (стійкість до TuYV, висока толерантність до фомозу (RLM7/3) та циліндроспоріозу), стресових погодно-кліматичних чинників, стійкість до розтріскування стручків тощо.

N-Flex гібриди від ЛГ демонструють дуже високі показники на європейському ринку. Так, Амбасадор посідає перше місце за обсягом посівних площ, інші представники цього сегмента теж посіли чільні місця з першого року продажів. Фахівці наголошують: ці продукти мають величезний потенціал і в Україні, про що свідчить активна зацікавленість наших агровиробників із самого початку появи їх на ринку. Адже вони можуть істотно підвищити прибутковість вирощування ріпаку за різних ґрунтово-кліматичних умов й агрофонів.

ЛГ АРНОЛЬД

Це звичайний гібрид під класичну технологію, але з надзвичайною універсальністю та пластичністю. Гібрид має високу толерантність до вертицильозу, фомозу (RLM7) та циліндроспоріозу, стійкість до TuYV і стійкість до розтріскування стручків.

І ще ЛГ АРНОЛЬД дещо відрізняється від лінійки гібридів «Лімагрейн», бо, як жоден інший, чудово підходить до ранніх термінів сівби. Відмінні показники зимостійкості та стійкості до весняних заморозків позбавлять агронома зайвих хвилювань навіть за екстремальних погодних умов. Продукт має збалансований період осіннього і весняного розвитку, низьку потребу в рістрегуляторах, бо не схильний до витягування точки росту.

Всі новинки сезону мають потужний фірмовий потенціал урожайності ЛГ — до 70 ц/га. Звичайно, фактична продуктивність залежатиме від конкретних умов вирощування. Але з продуктами компанії «Лімагрейн» справді досягають високих стабільних результатів — це вже добре відомий факт. І новинки ріпакового портфоліо «Лімагрейн» допоможуть зробити працю українських аграріїв ще більш сталою та успішнішою.

Ефективність вирощування кукурудзи — різні...

Продуктивність кукурудзи ранньостиглого гібрида в середньому за 2011–2015 рр. змінювалася в...

«Посіяли 700 га пшениці та ріпаку швидко, точно...

Як показує себе зернова сівалка OMEGA від BEDNAR на полях ФГ «Веклин» у Львівській області...

Сертифікація насіння

У разі невідповідності показників насіння або садивного матеріалу вимогам законодавства у сфері...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36954
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26242
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13577
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.