Соняшник уважають культурою напрочуд стійкою. Його ніжні паростки здатні пробитися до сонця і через асфальт, і через льодяну кірку. Однак у виробничій практиці й досі точаться суперечки — у які терміни доцільно сіяти цю начебто невибагливу культуру. І що в результаті можна отримати

Температурний режим на старті вегетації є одним із найважливіших показників, що впливають на ріст і розвиток рослини. Звичайно, його дія корелюється з такими чинниками, як наявність вологи, забезпечення елементами живлення, інсоляція, механічний склад ґрунту, його засоленість і кислотність тощо. Якість самої сівби, посівного матеріалу та генетичні особливості конкретного гібрида теж можуть відіграти свою суттєву роль у реакції рослини на температурний вплив.

Переохолодження та його наслідки

Селекціонери зазначають, що кожен вид і генотип рослин має оптимальний діапазон температур для його нормального росту й розвитку — і він залежить не лише від конкретного гібрида, а й і від стадії росту та розвитку рослини. Коли температура виходить за рамки цього оптимального діапазону, виникає температурний стрес, що створює перепони для реалізації продуктивності.

Надрання сівба, ледь чи не з лютого в степовій зоні, загалом несе великий ризик стресу замерзання та загибелі рослин. Адже низькі температури та серйозні морози ранньою ніхто не усував.

Дещо інша справа — це рання сівба. Вона далеко не рідкість у наших широтах. Хоча теж досить проблематична: середньодобові температури в період ранньої весни стабільно нестабільні й можуть коливатися за добу від +18 °С вдень до –4 °С в нічний час. Тобто рання сівба — це значний ризик «стресу переохолодження».

А переохолодження на цій стадії негативно впливає на схожість насіння та дружну появу сходів, що є важливою передумовою отримання високої врожайності соняшнику. Тривалий період від сівби до появи паростків призводить до передчасного виснаження внутрішніх запасів насіння, його енергії росту. Закордонні вчені зазначали високий рівень прямої пропорційної залежності між тривалістю періоду «сівба — сходи» та кількістю ослаблених проростків.

Тобто низькі температури значно подовжують період від сівби до сходів. Наводяться дані, що він може сягати до 35–36 діб і навіть більше за постійної температури ґрунту 2,9–3,2 °С. Хоча в деяких дослідженнях фігурують інші дані, які можуть сильно відрізнятися. Такі розбіжності щодо вивчення тривалості періоду від сівби до появи сходів, зазначені в роботах низки вчених, зазвичай пояснюються генетичними розбіжностями вихідного матеріалу.

Так чи інакше, час до появи сходів збільшується. У результаті ослаблені рослини значною мірою втрачають здатність протистояти розвитку бур’янів, хвороб і шкідників. Зокрема, фахівці агрохімічних компаній попереджають, що проростки соняшнику в такому разі не встигають розвитися протягом періоду дії засобів захисту, якими було оброблено насіння.

Цікавий момент: одним із чинників, що позитивно впливає на схожість насіння за низьких температур, є його висока олійність. Ця закономірність проявляється за температури повітря нижчої від 8 °С і температури ґрунту нижчої від 9 °С. За вищих температур ця залежність практично нівелюється.

Загалом досвід вирощування соняшнику в Україні та наявні дані свідчать, що за сівби в пізніші терміни за наявності вологи в ґрунті, як правило, отримують вищі урожаї. А фахівці попереджають: навіть якщо соняшник уникне явних ризиків переохолодження на ранньому етапі вегетації, негативні наслідки все одно можуть бути. Це і недобір врожайності з гектара, це і якісні показники насіння: зменшена олійність, менший уміст олеїнової кислоти у високоолеїнових гібридах тощо.

Європейський бік медалі

Хоча селекційна наука багато уваги приділяє вивченню генетичного матеріалу соняшнику, здатного до проростання за знижених температур, зазначається, що вже є джерела стійкості культури до низьких температур, які витримують морози до –20 °С з відсотком перезимівлі 52–63.

Установлено, що за температури 5 °С затримуються ростові процеси та використання запасних речовин, але не їх припинення. В умовах знижених температур (6–8 °С) за достатнього зволоження вміст води в насінні, що росте, збільшується, як порівняти з проростанням за температури 20 °С.

___________________________

Можливість і доцільність вирощування соняшнику за ранньовесняної або навіть зимової сівби в умовах Іспанії вже доведено багатьма дослідженнями

___________________________

Отримані дані дозволили розробити методику ранньовесняної, зимової та підзимової сівби соняшнику. Така ранньовесняна й навіть зимова сівба випробувана у низці європейських, зокрема, середземноморських країн. Учені виходили з припущення, що за допомогою зсуву дати сівби соняшнику вдасться уникнути спекотної сухої погоди в період цвітіння. Такі завдання зі створення сортів і гібридів соняшнику, адаптованих до ранньовесняної сівби, були поставлені перед європейськими селекціонерами ще наприкінці минулого століття.

Можливість і доцільність вирощування соняшнику за ранньовесняної або навіть зимової сівби в умовах Іспанії вже доведено багатьма дослідженнями. Соняшник, посіяний в Іспанії у грудні та січні, давав урожай на 30% більший, ніж посіяний у березні. А в цій країні нічні температури знижуються в січні та лютому до 0 °С і навіть нижче, а заморозки в березні не така вже й рідкість.

А, скажімо, в умовах Туреччини найвищу врожайність отримано за сівби в ранній термін — середині березня. Було встановлено, що ефективність використання води за зимової сівби збільшилася проти весняних термінів на 8,7%, а врожайність — на 37,9%. Загалом співвідношення ефективності використання води до врожайності в умовах Середземномор’я збільшилось на 49,1%.

Добре забуті зимові інновації

Свого часу тема зимової сівби соняшнику була не на жарт популярною і в наших широтах. Хоча тут обмежувальним чинником були особливості температурного режиму — можливі відлиги протягом зимового періоду здатні спровокувати проростання насіння.

З агротехнічних заходів передбачалася сівба соняшнику в строки, коли настануть постійні заморозки й очікується не пізніше як через 10 днів після сівби встановлення морозної погоди. Має бути повна впевненість, що не станеться повернення теплої погоди. Максимальний термін від сівби до настання постійних морозів має становити не більше як 10–15 днів, а температура ґрунту має бути не вищою за 6 °С.

Загортання насіння соняшнику за підзимової сівби має проводитися на ту саму глибину, як і за звичайної весняної сівби, а норма висіву має бути збільшена на 20–30%. Важливим агротехнічним заходом, який мав сприяти успішному впровадженню підзимової сівби, є своєчасне ранньовесняне досходове боронування.

У дослідах з яровизації соняшнику скорочення строку дозрівання в рослин, що зазнали впливу низької температури (5 °С), становило 18 діб. У окремих випадках тривалість періоду вегетації вдалося скоротити на 3–4 тижні проти весняних термінів. Зазначено, що підзимові посіви менше зазнають ураження вовчком. За більш раннього збирання знижувалися також втрати від ушкодження посівів птахами й ураження хворобами.

Певну актуалізацію проблематики нетрадиційних термінів сівби наразі пов’язують із розвитком насінництва. Виробництво сучасних гібридів передбачає вихід на якісно інший, вищий рівень генетичної чистоти, висуває підвищені вимоги до дотримання норм просторової ізоляції. Труднощі в розміщенні ділянок гібридизації із забезпеченням належних норм просторової ізоляції спонукали шукати альтернативні способи вирощування генетично чистого насіння.

Як наслідок, відновилися спроби підзимової сівби вже на насінницьких посівах соняшнику. Наводяться дані, що підтверджують перспективність цієї технології для розширення можливостей у розміщенні насінницьких посівів шляхом більш раннього цвітіння й дозрівання та створення умов для дотримання тимчасової ізоляції.

Іван Кандул

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

Кіноа здатна зайняти одну із ніш на сучасному...

Цими днями вчені кафедри агротехнологій і ґрунтознавства Сумського національного аграрного...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36608
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26031
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13438
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.