Олійні культури нині — на кону, бо ж на кін поставлено можливість, доцільність і вигода постачань за кордон. Соя поруч із соняшником та дещо меншою мірою з озимим ріпаком є однією з найбільш експортно орієнтованих культур. Тут свою роль відграє приваблива цінова кон’юнктура та логістична специфіка. Проте з огляду на суворі вимоги та велику конкуренцію в поставках за кордон до якості майбутнього врожаю має бути посилена увага. І вона починається з посівного матеріалу

Блиск та злиденність ГМО

Визначальними для успішного вирощування сої чинниками є не лише кількісні показники. При поставках на висококонкурентний світовий ринок не менш важлива якість зерна та його безпечність. Останній чинник стає все актуальнішим, бо Україна через проріхи в законодавстві стала заповідником трансгенної сої. За різними підрахунками близько 50–60% сої на українських полях — це генетично модифіковані сорти.

Мотиви для вибору на користь ГМО-сої зрозумілі: технологія її вирощування простіша, а затрати на гектар зазвичай істотно менші, ніж за «класики». Однак господарство значно ризикує. Зрозуміло, що виробник ГМО-сої вкрай обмежує для себе можливість поставок продукції за кордон. Чи варто економити на вирощуванні, щоб потім радикально втрачати на збуті, — питання дискусійне.

Також агровиробник не може бути впевненим у якості насіння та зерна майбутнього врожаю, бо ринок трансгенної сої в країні є тіньовим — і про сертифікацію насіння українськими лабораторіями не йдеться. Так що легко можна придбати не те що кота в мішку, а якусь трансгенну чупакабру, яку варто хіба що викинути, щоби не тратитися на сівбу.

Критерії якісного врожаю

Конкуренція на ринку тільки зростає, то ж до питання якості та безпекової продукції всі повинні ставитися серйозно. Серед основних критеріїв якості товарного зерна сої фігурують:

• масова частка білка у перерахунку на суху речовину;
• масова частка олії;
• вологість;
• сміттєва домішка;
• олійна домішка;
• зараженість шкідниками.

А безпековість сої визначають відповідно до показників наявності важких металів, мікотоксинів, залишкових норм пестицидів, радіоактивного забруднення та, звичайно, генетичних модифікацій.

Дуже важливо перед сівбою звертати увагу на посівні якості насіння, щоб потім не було втрат не лише за кількісними, а й за якісними показниками. Практика свідчить: якщо виробник сіє неякісне насіння, то всі можливі досягнення агротехнологій практично втрачають свою ефективність.

Сильне насіння: український вимір

Хороший та якісний урожай починається з якісного насіння. Це банальність, аксіома — що завгодно, але ніякі сучасні технології подальшого плекання культури цього не скасують. А якісне насіння — це сильне насіння. Цей термін в Україні популяризує Леонід Фадєєв, автор щадної пофракційної технології виробництва насіннєвого матеріалу. За його словами, твердження, що треба сіяти велике та важке насіння, перевірено тисячолітнім досвідом землеробства. Адже це саме частина насіння, яку рослина в процесі свого розвитку наділила більшою силою проростання та вищою продуктивністю, щоб зберегти популяцію навіть за складних і несприятливих умов. А за високого агрофону та хорошої погоди таке насіння й поготів розкриє свій продуктивний потенціал.

За Фадєєвим, якісне сильне насіння має п’ять характерних ознак:

• не травмоване;
• велике;
• ретельно відкаліброване за розміром і формою;
• важке;
• захищене та інокулюване перед сівбою живими мікроорганізмами.

Сильне насіння: бразильський досвід

Деякі науковці закидають, що терміну «сильне насіння» не існує, мовляв, це суто український винахід. Але це далеко не так. Наприклад, у Бразилії, яку можна назвати соєвою наддержавою (цього сезону прогнозують урожай культури понад 153 млн тонн), він стає все популярнішим. Місцеві фахівці зазначають, що селекційні досягнення зробили насіння ключовим елементом урожайності, бо багато уваги приділяють силі схожості. У середньому сильне насіння підвищує врожайність на 10–15%.

Агроном і насіннєзнавець Хосе де Баррос Франса Нету, один із найбільших експертів із сої у Бразилії, пояснює: «У чому перевага сильного насіння? Навіть за великої кількості сучасних технологій фермер нерідко припускається помилки в глибині висіву. Насіння низької схожості не подолає шар ґрунту 6,7 см. А паростки сильного насіння все одно проб’ються і витримають десятиденну посуху, звичайно, за обробки відповідним препаратом. У тих самих умовах паростки слабкого насіння загинуть за два-три дні.

Схожість, енергійність або сила — властивість насіння, що визначає їх здатність до швидкого та рівномірного проростання й розвитку життєздатних сходів у широкому діапазоні умов зовнішнього середовища. Згідно з методологією, якою послуговуються фахівці Embrapa Soja, насіння, яке вважається дуже сильним, має показник схожості, що рівний або перевищує 90%, високий — від 85 до 89%, середній — від 75 до 84%, низький, рівний або менше 74%.

Наголошується, що сильне/енергійне насіння сприяє хорошій схожості в нормальних умовах, а також у стресових ситуаціях. Воно дає рослину з високими агротехнічними показниками, потужнішою кореневою системою та пагонами. Крім того, сходи від сильного насіння мають більш ранній і ефективніший процес фотосинтезу, підвищену швидкість росту рослин, краще накопичення сухої речовини, рослини з більшою площею листя і з можливістю утворювати більше стручків і насіння.

Паростки стійкості агробізнесу

На думку бразильських експертів, саме підвищення схожості насіння, наприклад, сої з роками сприяло стійкості агробізнесу. То ж і в Україні до цього варто прагнути.

Вирощування генетично модифікованої сої, попри всю привабливість такого кроку, це шлях у глухий кут. Не лише для окремо взятого господарства, а й для галузі та держави, які можуть втрати статус глобального постачальника продовольства високої якості та безпековості.

Так що, незважаючи на всі економічні труднощі, варто зосередитися саме на вирощування класики за найвищими стандартами якості, починаючи з малого — ретельного вибору посівного матеріалу згідно з ДСТУ.

Основні нормативні вимоги до посівного матеріалу такі:

• схожість і енергія проростання насіння;
• життєздатність;
• вологість;
• маса 1000 насінин;
• зараженість хворобами та шкідниками.

Хоча з дотриманням цих досить простих норм непросто. Ще до війни фахівці зазначали, що значна частка досліджених партій насіння сої мала проблему зі схожістю — вона була нижчою від допустимих 80%. Також 100% вивченого в лабораторних умовах посівного матеріалу було уражено бактеріозом, а у 58% ураженість становила понад 10%. Згідно з ДСТУ, таке насіння взагалі не можна сіяти. Так, багато проблем можна усунути якісною передпосівною обробкою насіння, знезараженням патогенів і шкідників. Але далеко не всі.

Тут варто звернути увагу на досвід однієї з провідних країн у вирощуванні сої. У Бразилії недарма роблять ставку на сильне насіння. Поготів, що в Україні є свої унікальні рішення та досягненні у його виробництві.

Іван Кандул

Ефективність вирощування кукурудзи — різні...

Продуктивність кукурудзи ранньостиглого гібрида в середньому за 2011–2015 рр. змінювалася в...

«Посіяли 700 га пшениці та ріпаку швидко, точно...

Як показує себе зернова сівалка OMEGA від BEDNAR на полях ФГ «Веклин» у Львівській області...

Сертифікація насіння

У разі невідповідності показників насіння або садивного матеріалу вимогам законодавства у сфері...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36950
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26242
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13577
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.