У господарстві «Агросленд» Білоцерківського району на Київщині вже десять років співпрацюють із німецькою компанією Horsch через її офіційного дилера — «Ропа Україна». У господарстві обробляють понад 4 тис. гектарів угідь. Під час посівної працюють цілодобово двома сівалками точного висіву Horsch Maestro та зерновою Horsch Pronto. Якщо виникають незначні технічні питання під час експлуатації агрегатів, то сервісні менеджери компанії «Ропа Україна» реагують протягом однієї-двох годин.

Про це «Агробізнесу Сьогодні» на Дні поля AGRO Challenge розповів виконавчий директор ТОВ «Агросленд» Юрій Селезень.

«Маємо просапні сівалки Horsch Maestro на 24 рядки, — каже Юрій Селезень. — Прекрасний агрегат, продуктивно працює, і ми задоволені ним. А ще маємо Horsch Pronto — зернову сівалку, якою висіваємо пшеницю, ячмінь і сою. Техніку купували в компанії “Ропа Україна”. З ними співпрацюємо тісно й щодо необхідних запчастин. Сервіс у компанії кваліфікований та оперативний. Якщо є звернення, то дуже швидко й адекватно реагують — це нас влаштовує».

Виконавчий директор ТОВ «Агросленд» також розповів, що в господарстві обробляють понад 4 тис. гектарів земель. Поточного року посіяли 650 га озимої пшениці, 1500 — соняшнику, 1150 — сої та 900 га кукурудзи. І на весь цей земельний банк у них дві сівалки Horsch — Maestro й Pronto.

«Коли посівна, то ми працюємо цілодобово. За добу сіємо по 200–230 гектарів. І все однією сівалкою. Ми любимо компанію Horsch. Якось виникла незначна проблема. Інженер поїхав до сервісу, замінив одну деталь. Протягом 1–2 годин усе зробили, і техніка поїхала далі сіяти. Тобто із сервісом компанії “Ропа Україна” проблем ніяких немає», — розповів керівник агропідприємства.

Horsch і Rора — преміумсегмент техніки на ринку

Horsch і Rора, як кажуть клієнти компанії, що вони не такі багаті, щоб купувати дешеве, адже якісна техніка забезпечує безпосередній прибуток для аграріїв.

Компанія «Ропа Україна» на ринку вже 20 років, є офіційним дилером таких брендів, як Ropa, Horsch, Bergmann у Київській, Черкаській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. Ця техніка представлена всім модельним рядом: посівні комплекси точного висіву, сівалки зернові, просапні та нульового типу висіву. Також Horsch представлено в них культиваторами всіх типів: диско-лапові та лапові, легкі передпосівні, просапні культиватори, штригельні, диско-лапові та дискові борони двох модифікацій — Horsch Joker HD і Horsch Joker RT.

У лінійці «Ропа Україна» ще є техніка компанії Bergmann: розкидачі органіки, вся лінійка силосозаготівельних причепів, перевантажувальне обладнання для завантаження зерна та цукрового буряку.

Компанія «Ропа Україна» також виготовляє власну техніку, що підпадає під державну компенсацію.

__________________

ДОВІДКОВО

Міністерство економіки України оголосило про офіційний старт відновленої Кабінетом Міністрів України програми часткової компенсації державою вартості сільськогосподарської техніки й обладнання українського виробництва. Відтепер, купуючи техніку від виробників з переліку, аграрії можуть отримати компенсацію у 25% вартості цього устаткування. Ініціатива має підтримати національних виробників, а також стимулювати попит на продукцію й товари, виготовлені в Україні. У державному бюджеті на реалізацію програми закладено 1 млрд гривень на 2024 рік.

Для отримання часткової компенсації вартості сільгосптехніки аграріям потрібно: вибрати постачальника; закупити сільськогосподарську техніку українського виробництва; подати до уповноваженого банку заявку та підтверджувальні документи; отримати компенсацію на рахунок банку.

__________________

Аплікатор для внесення рідких добрив Dragon

Така техніка завойовує все більшої популярності серед аграріїв. Вони розглядають можливість вносити рідкі добрива, зокрема і КАС. У компанії представлено агрегат Dragon, що має ширину захвату 12 м та 6-кубову бочку з неіржавної сталі. Цим агрегатом можна працювати як по просапних культурах, так і по пшениці й ячменю, що практикують клієнти компанії. Агрегат можна модифікувати з посекційним вимкненням або автоматичним. Можна комбінувати різну систему фільтрації. Модель може бути як дорожчою, так і дешевшою. Баки агрегата Dragon передбачено як із неіржавної сталі, так і менші на 3 м³ із пластику, тобто такий варіант більш бюджетний.

Ці агрегати компанія виготовляє із шириною захвату 12 м, 16 і 18 м. Комплектація також варіюється. Можуть бути з меншими колесами або більшими, з паркою або з одинарними колесами. Агрегатується 12-метрова техніка з трактором у 150 кінських сил. Для 18-метрових треба понад 220–230 к. с. Під час війни, можливо, трохи менший попит на техніку, але взагалі — це нині таке нове віяння та мода, коли рослина вже виросла, тоді додатково її треба підживити.

Передпосівний культиватор Alligator

Також компанія «Ропа» випускає передпосівний компактор Alligator. Його виготовляють у двох комплектаціях — Alligator 6 КМ і Alligator 9 КМ, відповідно, із 6- та 9-метровою шириною захвату.

Високо розміщена над ґрунтом рама забезпечує високу прохідність і перешкоджає суттєвому налипанню ґрунту на раму. Жорстко встановлені передній і задній котки забезпечують точну прохідність і рівномірну глибину обробітку, а також відмінне подрібнення грудок. Вдало обраний кут розташування стрілчастих лап забезпечує точне ведення, рівномірно регульовану глибину обробітку та розпушування ґрунту, а також створює перешкоду укоріненню бур’янів. За зміни ґрунтових умов на передній частині, перед переднім котком, опційно можна встановити передню вирівнювальну планку, що слугуватиме для попереднього вирівнювання поверхні.

Компанія «Ропа Україна» не лише постачає й виготовляє преміальну техніку українських аграріїв, а також оперативно ремонтує її та надає всі гарантійні послуги. Спеціалісти компанії можуть виїхати безпосередньо до клієнта, провести дефектування чи ремонт. Або ж аграрії самі привозять техніку до них на базу в с. Полковниче Білоцерківського району Київської області. Представники сервісного центру техніку дефектують, спілкуються з клієнтом, вказують, які деталі потрібно замінити. Усе погоджують, і відбувається безпосередньо ремонт на місці.

Тетяна Ковальчук

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41423
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.