ПрАТ «Волинська фондова компанія» є однією з провідних українських компаній, спеціалізованих на постачанні сільськогосподарської техніки та запасних частин. Заснована більш як 30 років тому, з центральним офісом у м. Луцьк, компанія завоювала довіру та визнання українських аграріїв завдяки своєму високому стандарту обслуговування та якості продукції, яку пропонує.

За цей час ВФК налагодила співпрацю з провідними виробниками сільськогосподарської техніки, завдяки яким, компанія забезпечує українських фермерів інноваційною та надійною технікою, яка сприяє підвищенню продуктивності аграрного сектору.

Так, компанія уже тривалий час представляє в Україні американського виробника сільськогосподарської техніки AGCO Corporation з брендом Massey Ferguson. Багатомільйонні інвестиції в найсучасніші виробничі підприємства в поєднанні з висококваліфікованим персоналом гарантують, що кожна машина Massey Ferguson, яку поставляє ВФК,  виготовляється з високою якістю та готова до довгих років напруженої роботи.

Покриваючи широкий спектр потреб аграріїв, Massey Ferguson пропонує великий ряд самохідної техніки, зокрема – трактори потужністю від 110 до 405 к.с, комбайни, телескопічні навантажувачі, обприскувачі; також техніку для сінозаготівлі, просапні сівалки та іншу техніку.

Уже більше 20 років надійним партнером компанії є польський виробник Unia.

«Волинська фондова компанія» за роки плідної співпраці зробила бренд популярним серед українських аграріїв. Широка лінійка техніки (від найменшого 1000л -го  розкидача міндобрив до 36 м3 TYTAN-а – розкидача органічних добрив, великий модельний ряд грунтообробної техніки, обприскувачі, прес-підбирачі, техніка для картоплярства), висока надійність і ефективність у поєднанні з «розумною» ціною, спонукає все більше господарів вибирати машини UNIA.

Спільно з італійським виробником жаток – компанією Dominoni, ВФК уже майже 10 років  забезпечує українських аграріїв справді надійною технікою. Адже 36 місяців гарантії на свої машини може дати далеко не кожен виробник. Високоякісні матеріали та вузли, а також високоефективні конструктивні рішення гарантують неперевершену якість роботи та продуктивність жаток.

Нові співпраці – нові рішення

Окрім давніх партнерів, з якими «Волинська фондова компанія» співпрацює багато років, з'являються нові напрямки та нові партнери, що пропонують передові технологічні рішення. Ці співпраці відкривають нові можливості для розвитку компанії та дозволяють їй залишатися конкурентоспроможною на ринку. ВФК активно інтегрує інновації, що допомагає забезпечити аграріїв сучасною технікою, яка відповідає останнім вимогам сільськогосподарської галузі.

Не так давно «Волинська фондова компанія» розширила своє партнерство з такими виробниками як Agrifac та Schmitz Cargobull. Співпраця з Agrifac відкриває нові можливості у сфері захисту рослин завдяки сучасним обприскувачам, що підвищують ефективність обробки посівів. Німецький виробник Schmitz Cargobull пропонує випробувані досвідом рішення, які допоможуть у вирішенні повсякденних питань з транспортуванням.

Зупинимося детальніше на цих виробниках.

Найбільш ресурсоощадний обприскувач у світі

Для отримання  максимально високих врожаїв потрібні інноваційні знаряддя, а саме сільськогосподарські машини, що є простими в експлуатації та легкими в обслуговуванні, такі як ресурсоощадні самохідні обприскувачі Agrifac.

Впродовж останніх років, компанія Agrifac працює над розробленням інноваційних рішень для обприскування і представляє найновіші функції –  DynamicDosePlus та AiCPlus, які дозволяють фермеру проводити обприскування на рівні кожної окремої рослини. Це робить Agrifac найбільш ресурсоощадним обприскувачем у світі!

Найбільш стабільний обприскувач. Самохідні обприскувачі Agrifac є найбільш стабільними обприскувачами завдяки запатентованому компанією Agrifac, унікальному шасі StabiloPlus, що гарантує м’яку їзду, запобігає розгойдуванню штанги, забезпечує рівномірний розподіл робочого розчину та рівномірний розподіл ваги на всі чотири колеса для зниження тиску на ґрунт.

Завжди найкращий баланс. Система BalancePlus забезпечує рівновагу штанги навіть під час випробувань та руху по найскладніших тестових трасах.

Кругла, стабільна та міцна штанга J-boom забезпечує якість, стабільність і тривалий термін служби без погіршення результатів обприскування; бажана кількість рідини завжди потрапляє у потрібне місце.

Оптимальна витрата води. Компактна насосна система GreenFlowPlus забезпечує використання 99,99 % робочого розчину, а постійний рівномірний робочий тиск завжди забезпечує відповідну кількість рідини для необхідної норми внесення. Крім того, повна циркуляція в штанзі запобігає появі осаду та виникненню трикутників при початку обприскування. Задана норма внесення завжди залишається незмінною, навіть за раптової зміни робочої ширини обприскування при вимиканні/вмиканні секцій. Після закінчення обприскування в баку не залишається залишків робочого розчину.

Захист високих культур. Опція ClearancePlus на самохідному обприскувачі Agrifac забезпечить остаточний захист для високих культур. З регульованим кліренсом до двох метрів ClearancePlus ідеально підходить для соняшника, кукурудзи та інших високорослих культур, що дозволяє оператору пересуватися через посіви, не торкаючись рослини, аналогічно як і через посіви й інших культур. ClearancePlus також може працювати й з “втягнутим” кліренсом та проводити обприскування в стандартному положенні, що робить його дуже універсальним та легким до застосування для робіт з кожною культурою.

Система HighTechAirPlus дозволяє встановлювати та підтримувати розмір крапель незалежно від швидкості руху. Під час початку руху/прискорення та гальмування/ сповільнення дотримується співвідношення між тиском повітря й тиском води, що забезпечує постійний рівномірний розмір крапель. Крім того, це надає переваги за зміни погодних умов. Розмір краплі легко і швидко змінюється, наприклад, при зміні швидкості вітру. Це забезпечує правильний розподіл та оптимальний діапазон під час обприскування.

Завдяки HighTechAirPlus від компанії Agrifac забезпечується вища продуктивність, зникає необхідність змінювати форсунки, з’являється можливість займатися обприскуванням з меншим знесенням робочого розчину вітром.

Підсумовуючи, можна впевнено сказати, що купівля техніки Agrifac в офіційного дилера «Волинської фондової компанії» – це розумний та далекоглядний вибір. Оскільки ви не тільки обираєте найкращу якість, але й ресурсоощадність. Кожен самохідний обприскувач Agrifac зберігає свою вартість протягом багатьох років, тобто є цінною інвестицією, що окупиться. 

Максимальне збільшення продуктивності

Schmitz Cargobull є провідним німецьким виробником вантажних причепів та надійних рішень для транспортування вантажів. Продукти компанії забезпечують високу якість, ефективність та безпеку. Schmitz Cargobull пропонуємо широкий асортимент для різних галузей промисловості, зокрема і для сільського господарства.

Співпраця між Schmitz Cargobull та «Волинською фондовою компанією» розпочалася у 2022 році. Завдяки цьому партнерству техніка Schmitz Cargobull вже активно використовується на полях України, демонструючи свою надійність та ефективність.

Зупинимося на сідельному самоскиді S.KI LIGHT, який є незамінним в сучасному сільському господарстві завдяки своїй довговічності, ефективності та передовим технологічним характеристикам. Використання сідельного самоскиду дозволяє збільшити продуктивність і зменшити зусилля, потрібні для перевезення та розвантаження великих обсягів сільськогосподарської продукції, наприклад зернових культур, кукурудзи, цукрових буряків, картоплі, що є ключовим фактором в аграрному секторі.

_______________________

Використання сідельного самоскиду дозволяє збільшити продуктивність і зменшити зусилля, потрібні для перевезення та розвантаження великих обсягів сільськогосподарської продукції, наприклад зернових культур, кукурудзи, цукрових буряків, картоплі, що є ключовим фактором в аграрному секторі

_______________________

Сідельний самоскид S.KI LIGHT – транспортний засіб з оптимальним корисним навантаженням та незначною власною масою, що досягається завдяки легкій конструкції алюмінієвої коробчастої ковшової платформи. Незважаючи на легкість конструкції, стабільність кузова зберігається.

Різноманітність об'ємів кузовів від 24 до 59 м³ дозволяє підібрати сідельний самоскид, що ідеально відповідає потребам кожного господарства.

Стандартне сталеве шасі витримує високе навантаження, потребує мінімум технічного обслуговування та зручне у використанні в умовах бездоріжжя. Шасі з високою жорсткістю забезпечує стабільність при перекиданні. Додаткова обробка методом гарячого цинкування створює максимальний захист від корозії.

Ковшова платформа з алюмінію зменшує вагу кузова та допомагає збільшити корисне навантаження. Легка коробчаста ковшова платформа складається з алюмінієвих профілів. Її також можна оснастити захисними смугами або облицюванням з пластику.

Оскільки сільськогосподарські операції все більше вимагають міцного і надійного обладнання, сідельні самоскиди S.KI виділяються своєю здатністю перевозити великі обсяги продукції, зберігати стабільність і оптимізувати корисне навантаження за рахунок полегшеної конструкції.

Комплексне рішення від ВФК

У сучасному сільському господарстві зростає важливість не лише в придбанні нової техніки, але й у забезпеченні надійного сервісного обслуговування і наявності необхідних запасних частин. Це стає критично важливим для забезпечення безперебійності виробничих процесів і мінімізації простою техніки під час сезонних робіт. У «Волинській фондовій компанії» ці аспекти отримують особливу увагу. Компанія має потужну сервісну команду, яка складається з висококваліфікованих спеціалістів з досвідом у обслуговуванні та ремонті сільськогосподарської техніки. Фахівці готові оперативно втручатися для виправлення будь-яких несправностей і здійснювати планове технічне обслуговування.

Крім того, ВФК має добре забезпечені склади запасних частин, де завжди в наявності необхідні комплектуючі для широкого спектру сільськогосподарської техніки. Загалом, це більше 100 тис. різних одиниць запасних частин, і весь цей обсяг обслуговується суперточною автоматизованою системою.

Підсумовуючи можемо сказати, що незважаючи на те, що «Волинська фондова компанія» за довгі роки своєї діяльності вже встигла зарекомендувати себе як надійний партнер, що пропонує інноваційні рішення та передову техніку для українських фермерів, компанія продовжує розширювати свій асортимент та задовольняти зростаючі потреби аграрного сектору України, особливо в теперішніх реаліях.

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41421
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.