Як показала себе новітня 16-рядна сівалка Amazone Precea 12000-TCC на інтенсивному демотурі компанії «Агротехсоюз»

Сьогодні український аграрій як ніколи потребує поєднання двох головних чинників якості сівби — гарантованої точності розкладання насіння та високої продуктивності роботи. Компанія AMAZONE завжди іде назустріч таким побажанням, представляючи дедалі досконаліші моделі сівалок.

Відповідно, офіційний дилер AMAZONE PRECEA — вітчизняна компанія «Агротехсоюз» провела масштабний демотур Україною, продемонструвавши можливості 16-рядного швидкісного посівного комплексу AMAZONE PRECEA-TCC у різних регіонах та на різних полях і ґрунтах.

Новинка висівала кукурудзу й соняшник та агрегатувалася зі ще однією цікавою машиною — потужним 380-сильним трактором CLAAS AXION 940. Відразу ж зазначимо, що середня швидкість висіву насіння становила солідні 15 км/год, що в поєднанні з 16 рядами Amazone Precea 12000-TCC забезпечило просто разючу продуктивність сівби. Цьому також сприяє нова система подачі посівного матеріалу Central Seed Supply в комбінації з великим бункером.

І до того ж витрата пального CLAAS AXION 940 становила всього від 3,2 до 4,6 л/га, залежно від умов роботи та вимог до сівби в кожному господарстві.

Однак найважливішим тут, мабуть, є те, що AMAZONE PRECEA, продемонструвавши надвисоку продуктивність роботи, на 100% дотрималася всіх налаштувань і вимог, що висували до сівби в кожному господарстві.

Глибина висіву насіння, розкладання насінин, вимкнення секцій, густота висіву, кількість і рівномірність припосівного внесення міндобрив — ці всі умови було дотримано один в один — саме так, як було потрібно фермерові!

Наприклад, задати точний висів певної кількості насінин можна як у тисячах штук на гектар, так і встановленням точних проміжків між окремими насінинами. Електроніка автоматично проконтролює все саме так, як задав агроном.

Так, точне розподілення насінин у рядку завдяки відмінному контролю під тиском і оптимізованому розподіленню під час висіву на вигині досягається завдяки унікальній технології CurveControl. Своєю чергою, відсутність перекриттів чи пропусків секцій на клиноподібних полях здійснюється шляхом керування кожним рядком через термінал AmaTron 4 ISOBUS.

AMAZONE PRECEA відмінно себе показала, зокрема, і на дуже важких грунтах із наявністю пожнивних решток. Адже дводискові сошники PreTeC із двома опорними колесами забезпечують стандартне притискне зусилля до 350 кг. Це дає змогу сіяти за будь-яких навіть найскладніших умов.

Автоматична система SmartForce дозволяє повністю покластися за встановлення оптимального притискного зусилля на кожен сошник на електроніку. Гідравліка автоматично утримує глибину закладання насіння незалежно від швидкості роботи й рельєфу поля.

Взагалі новітній посівний комплекс AMAZONE PRECEA має стільки переваг, цікавих модифікацій та опцій, що про нього можна розповідати дуже-дуже довго. Тому запрошуємо оглянути його наживо, завітавши в гості до компанії «Агротехсоюз» або ж замовивши демонстрацію цієї унікальної машини безпосередньо на своїх полях.

Ми радо вам покажемо AMAZONE PRECEA та проведемо демосівбу! А заразом покажемо наші оновлені красені-трактори CLAAS AXION, які сьогодні обирають дедалі більше українських аграріїв.

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41420
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.