Фермер із Дніпропетровщини Микола Пліш уже придбав два трактори, самохідний обприскувач і телескопічний навантажувач бренду MASSEY FERGUSON в офіційного дистриб’ютора бренду — компанії IN FORCE GROUP і не збирається на цьому зупинятися

Фермерське господарство, власником якого є Микола Пліш, розташовано у Криворізькому районі Дніпропетровщини — регіоні, що, за його словами, є найпосушливішим в області. Тому, щоб отримати тут хорошу врожайність, слід докласти се­рйозних зусиль. І обов’язково — застосовувати сучасну ефективну техніку, яка забезпечить гарантовану високу точність, продуктивність та економічність роботи.

Микола Пліш

Ми обробляємо до 1000 гектарів земель, на яких сіємо переважно озимий ріпак, озиму пшеницю та соняшник. Раніше вирощували озимий горох, ячмінь і кукурудзу, однак з різних причин відмовилися від цих культур. Так, через дефіцит вологи кукурудза нормально родить у нашому регіоні буквально раз на 10 років — до 80 ц/га, а найчастіше дає результат 40–57 ц/га, що нас не задовольняє. Озимий горох два роки показував себе добре, проте потім почав вимерзати. Та й вирощування ранніх зернових ледь покриває собівартість. Найвищу прибутковість демонструють соняшник та озимий ріпак, і для них потрібно забезпечити гарантовано ефективний догляд, — розповідає Микола Іванович.

Відповідно, фермер почав практикувати безвідвальний обробіток із періодичним глибоким розпушенням ґрунту. Також дуже багато залежить і від якості сівби та своєчасності виконання польових операцій.

Кілька років тому я почав ретельно вибирати новий трактор, щоб максимально вчасно та якісно виконувати необхідні роботи в полі. Хотілося придбати сучасну комфортабельну і водночас по-справжньому надійну машину, щоб не мати клопотів із несправностями та несподіваними зупинками роботи, — каже Микола Пліш.

Микола Іванович вибирав поміж тракторами відразу чотирьох відомих світових виробників. Спочатку він схилявся до найдорожчої моделі серед усіх кандидатів, покладаючись на розрекламованість виробника.

Однак мені не виходив із голови MASSEY FERGUSON, бо не раз чув від знайомих, що це чудові трактори. До того ж за порівнюваних характеристик на «масеї» висів значно приємніший цінник. Почав розпитувати про їх надійність. Люди кажуть: якщо в кабіні сидить невправний механізатор, то двигун MASSEY FERGUSON все одно відходить мінімум 8 тис. мотогодин, якщо хороший — то всі 12 тис., а то й 14. Я перевірив, розпитав колег — усі підтверджують і хвалять ці трактори. В результаті я придбав саме 240-сильний MASSEY FERGUSON 7724 S і жодної хвилини не пошкодував про це. Це надзвичайно добротна, потужна, сучасна та економна в роботі машина, — стверджує керівник господарства.

Природно, що на сьогодні трактор MASSEY FERGUSON 7724 S закриває практично повний спектр основних польових робіт у господарстві.

Культивація, оранка, глибоке розпушування, боронування, сівба — все що потрібно! Трактор дає змогу працювати із широкозахватними агрегатами з рекомендованою швидкістю, і ми можемо ідеально вчасно виконувати всі польові операції, тобто ловити вологу й отримувати дружні сходи рослин. Ця машина нас ніколи не підводить, у неї є багато сучасних зручних функцій, а комфортність умов для механізатора дозволяє людині в кабіні зосередитися на точності виконання операцій. Це дуже і дуже важливо для нас, — зазначає Микола Пліш.

Додамо, що серія MF 7700 S і загалом усі лінійки тракторів MASSEY FERGUSON вирізняються вдалим поєднанням сучасних технологічних рішень і показників надійності. На сьогодні найпотужнішою моделлю бренду є трактор MF 9S.425 на 425 к. с., який було представлено торік на Agritechnica 2023.

MF 7724 S має двигун AGCO POWER TIER II, оснащений сучасною електронною системою контролю подачі пального. Ці мотори вважаються одними з найекономніших дизельних двигунів на ринку.

Обов’язково слід згадати й про славнозвісну вдосконалену трансмісію Dyna-6, яка має 24 швидкості вперед та 24 швидкості назад, що забезпечує автоматичну зміну передач, залежно від навантаження, в кожному з чотирьох діапазонів. Це дає змогу оптимально використовувати потужність двигуна на виконанні всіх видів робіт і в різних польових умовах. І що важливо — перемикання передач здійснюється, не використовуючи педалі зчеплення. Також тут наявний широкий вибір режимів роботи ВВП 540-540Е — 1000 об./хв. та потужна гідравлічна система, яка забезпечує широкі можливості для агрегатування із навісним та причіпним обладнанням.

І це дуже зручний і комфортний в роботі трактор, з керуванням якого чудово впорається навіть новачок, — додає Микола Пліш.

Згодом, завдяки позитивним враженням від експлуатації більшої моделі, в підприємстві з’явився ще один, менший трактор MASSEY FERGUSON 5711 із двигуном потужністю 110 кінських сил.

Якість є якість, а в техніці MASSEY FERGUSON, як ми переконались, вона — на найвищому рівні. Маємо ще три вітчизняних трактори у цьому сегменті потужності, проте, щиро кажучи, вони у нас просто стоять або ж використовуються для якихось другорядних операцій, наприклад, транспортування причепів. І більший, і менший трактор MASSEY FERGUSON успішно закривають усі питання на всіх наших оброблюваних площах, — наголошує фермер.

Такі сучасні моделі, як MASSEY FERGUSON 110-сильний 5711, а також 132-сильний MASSEY FERGUSON 6713 слугують не лише відмінною заміною вітчизняним тракторам, а й посідають провідні позиції на світовому ринку. Адже ці «малюки» за своїм реальним запасом потужності, надійністю та комфортом забезпечують широкі можливості для своїх власників у виконанні широкого спектра як польових, так і транспортних операцій. Тут установлено такі самі високотехнологічні економні двигуни й автоматизовані трансмісії, завдяки яким усі види робіт можна виконувати швидше, якісніше та з мінімальною витратою пального. І це все — у комфортабельній кабіні з пневмосидінням і кондиціонером!

Відмінні враження від тракторів MASSEY FERGUSON, а також, що вкрай важливо — від сервісу офіційних дистриб’юторів AGCO компанії IN FORCE GROUP, стали основними чинниками у виборі самохідного обприскувача та телескопічного навантажувача. Торік Микола Іванович підсилив технічний парк свого підприємства самохідним обприскувачем MF 9335 та телескопічним навантажувачем MFTH 7038.

ВАЖЛИВО! В Україні доступні сьогодні відразу кілька добротних моделей самохідних обприскувачів MASSEY FERGUSON, а саме нова генерація обприскувачів MF 500R та їх попередник MF 9300. MF 500R представлено двома моделями MF 530R та MF 535R з баком робочої рідини 3000 та 3500 л відповідно, мають 200-сильні двигуни, повнопривідну інтелектуальну автоматизовану трансмісію SmartDrive, 30-метрову штангу з посекційним вимкненням до 36 віртуальних секцій, свою власну метеостанцію й оновлену систему автоматичного керування від компанії Trimble, яку нещодавно придбала корпорація AGCO.

А ось на підприємстві Миколи Івановича до виходу в поле під час нашого візиту готували MF 9335. Обприскувач попередньої генерації відрізняється тільки наявністю системи навігації від виробника TopCon та меншою кількістю секцій на 30-метровій штанзі. Це точні високонадійні машини з досить високим кліренсом, які забезпечують відмінну якість і продуктивність щоденної роботи.

Саме так — сьогодні ми маємо вже чотири нових одиниці техніки бренду MASSEY FERGUSON, і, я гадаю, якщо все буде гаразд у нас із фінансовими можливостями, то до них додадуться і нові. Адже я вельми задоволений не лише якістю машин цього бренду, а й офіційним сервісом компанії IN FORCE GROUP. У нас немає проблем із реакцією дилера на технічні чи організаційні моменти. Вони завжди на зв’язку і, якщо потрібно, відразу ж приїжджають. Так само завжди в наявності необхідні запчастини. На сьогодні для нас це дуже важливо, — стверджує Микола Пліш.

Телефон гарячої лінії 0800331311

Ресурсоощадні технології вирощування зернових —...

Аналізуючи сучасний стан АПК України, слід зазначити, що він є одним з основних...

BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з нашими дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен...

Сучасні провідні рішення в технології...

Нині соняшник — це дещо більше ніж просто велика культура, у вирощуванні якої українські...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40014
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28228
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14991
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.