Його внесок у становлення і розвиток мультимедійної платформи «Агробізнес Сьогодні» неоціненний – він приєднався до видавництва у 2000 році і до останніх дні життя активно працював над його розвитком. Роки плідної праці Петра Вікторовича створили бездоганну репутацію надійної людини, на яку завжди можна покластися.

Чесний, принциповий, завзятий. Надзвичайно щедрої душі людина. Чудовий батько та чоловік, опора для своєї родини, дорогий друг, справжній син України, який понад усе цінував гідність та свободу.

Людина з ВЕЛИКОЇ літери, Професіонал, котрий чимало зробив для розвитку аграрного медіаринку, Патріот, який особисто був активним учасником Революції Гідності та волонтером. Він зібрав та відправив для СИЛ ОБОРОНИ УКРАЇНИ багато потрібних засобів і речей, неодноразово бував безпосередньо у бойових частинах, передаючи їм необхідне.

Це невимовна втрата. Найщиріші співчуття родині та близьким.

Царство небесне та вічна пам'ять, Вам, Петре Вікторовичу. Не забудемо.

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту...

Ступінь технологічності всіх елементів у застосуванні засобів захисту рослин надважливий не лише...

Міндобрива для соняшнику

Як розрахувати оптимальну стратегію мінерального живлення посівів соняшнику з урахуванням поточних...

Огляд ефективних рішень захисту кукурудзи від...

Протягом останніх двох років, періоду війни в Україні, спостерігається тенденція до зменшення площ...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38544
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27379
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14319
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.