Найпродуктивніший у світі зернозбиральний комбайн, перший у світі метановий трактор і низка інноваційних технологій — це все можна було побачити на стенді компанії New Holland на виставці Agritechnica 2023

2023 рік став особливим для компанії New Holland, беручи до уваги велику кількість якісних змін та новацій. Компанія повністю оновила дизайн своїх машин, власний логотип і реалізувала широкий спектр інноваційних технічних рішень. А головне — запропонувала аграріям, зокрема своїм українським клієнтам, саме ту техніку, якої вони потребували. І зробила це елегантно, вкотре отримавши золоту нагороду Agritechnica та зібравши сукупно відразу п’ять нагород у різних номінаціях та конкурсах.

Це єдина золота медаль Agritechnica 2023, якою компанію нагородив DLG за найпродуктивніший у світі зерно­збиральний комбайн CR11, дві срібні медалі за електричний трактор T4 Electric Power Tractor та метановий T7 Methane Power LNG. А також — ще дві престижні нагороди Farm Mashine 2024 за комбайн CR11 і трактор T7.270 Methane Power CNG.

…Проштовхнутися на стенді New Holland у Ганновері було надзвичайно важко. І ми це пишемо не для красного слівця. Таке враження, що фермери ­усієї Європи вирішили водночас оглянути гучні прем’єри бренду й особисто переконатися у їхніх перевагах. Зустрітися та спокійно поговорити з представниками українського офісу New Holland у такому людському морі було непросто, однак нам це вдалося. Тому із задоволенням пропонуємо огляд стенда компанії на Agritechnica 2023 від добре відомого вітчизняним аграріям фахівця Олександра Суханова, менеджера з маркетингу New Holland в Україні та Молдові.

Олександр Суханов

Ви самі бачите, який високий інтерес викликає наш стенд у фермерів із різних країн світу та, що особливо приємних, в українських аграріїв. Як би складно у наш час не було приїхати до Німеччини, люди до нас їдуть, бо бачать у компанії New Holland не просто постачальника якісної сільгосптехніки, а й надійного партнера. Для нас це дуже важливо, беручи до уваги, що часи для українського аграрія нині дуже непрості, і ми прагнемо підтримати кожного клієнта, кожного фермера, який хоче підвищити ефективність своєї роботи, — стверджує Олександр Суханов.

На його думку, беручи до уваги проблеми з реалізацією вирощеного врожаю, єдиним реальним шляхом покращення фінансового становища українських агрокомпаній є технологічна складова.

Сьогодні фермеру вкрай важливо підвищити прибутковість кожного гектара. Це досягається, зокрема, підвищенням продуктивності, точності та якості виконання польових операцій, а також паливної економічності й застосування елементів точного землеробства. У нас це все є, і ми пропонуємо справді практичні рішення для наших клієнтів, — наголошує Олександр Суханов.

Трактор T7.340 HD

І тут першим ми згадаємо про потенційний хіт ринку України — новий флагманський трактор серії Т7 Heavy Duty. Це 340-сильна модель T7.340 HD, оснащена безступеневою коробкою передач та інтелектуальною системою керування PLM Intelligence.

Трактори у цьому сегменті потужності є вкрай популярними серед українських аграріїв і є справжніми універсалами, бо агрегатуються із широким спектром причіпної техніки, починаючи від 7–8-корпусних плугів і закінчуючи широкозахватними посівними комплексами. Це справжні «робочі конячки» українських фермерів, тому до їх конструктивних можливостей висувають особливі вимоги. Відповідно, наші інженери постаралися зробити новинку на славу, щоб клієнт отримав по-справжньому висококласну машину, — стверджує менеджера з маркетингу New Holland в Україні та Молдові.

Новий трактор T7.340 HD отримав перевірений двигун FPT Industrial ECOBlue HI-eSCR 2 Stage V NEF, до якого ніхто ніколи не висував претензій. Однак двигун було суттєво модернізовано. Зокрема, тут встановлено нову головку блоку циліндрів, поршні та охолодження. В результаті максимальний крутний момент двигуна становить 1353 Нм, що забезпечує максимальну потужність 340 к. с. незалежно від складності умов роботи в полі.

Зліва направо:
Олександр Суханов — менеджер з маркетингу New Holland в Україні та Молдові,
Карло Ламбро — Президент бренду New Holland,
Маттіа Манікарді — Директор з маркетингу New Holland у світі

Звісна річ, зросла і продуктивність роботи нового флагмана лінійки Т7. По-перше, завдяки паливному баку підвищеної місткості на 630 л, по-друге, поліпшеній безступеневій трансмісії AutoCommand із гідро­агрегатом більшої потужності, новими шестернями та новим заднім диференціалом. Завдяки цьому 340-сильний трактор може впоратися навіть із тими завданнями, що зазвичай покладають на трактори вищої потужності. Також істотна зросла маневреність самої машини.

Олександр Суханов зауважує на широкий функціонал і високі можливості гідравлічної системи T7.340 HD. Адже вантажність задньої навіски збільшилась до понад 11 т, а потужність додаткового заднього зчіпного пристрою становить 6 т. Для гідравлічної системи можна обирати поміж двома варіантами насосів, продуктивністю 165 або 220 л/хв. Швидкість заднього привода ВВП становить 540, 540E, 1000 і 1000E об./хв, а передній ВВП забезпечує 1000 і 1000E.

Варто окремо розповісти про систему PLM Intelligence. Це інтегрована система керування причіпним агрегатом, яка підвищує комфорт оператора. Скажімо, у разі агрегатування з прес-підбирачем система підтримує стабільнішу швидкість двигуна та ВВП, знижуючи споживання пального до 12% під час циклу пресування, — розповідає Олександр Суханов.

Також в T7.340 HD інтегроване керування обладнанням, що дозволяє передавати інформацію до приєднаного сумісного обладнання та від нього для підвищення продуктивності, забезпечуючи певний контроль над трактором, наприклад, автоматично змінюючи швидкість руху.

Оператор трактора має змогу регулювати основні елементи керування для максимального комфорту за допомогою низки розумних систем. Зазначимо також покращену звукоізоляцію кабіни, зниження рівня шуму до 66 дБА, а також більше місця для зберігання й опцію дисплея даних трактора CentreView, який виводить важливу інформацію на лінії очей водія у центрі керма.

_________________________

Золота медаль Agritechnica 2023, якою компанію нагородив DLG за найпродуктивніший у світі зернозбиральний комбайн CR11, дві срібні медалі за електричний трактор T4 Electric Power Tractor та метановий T7 Methane Power LNG. А також — ще дві престижні нагороди Farm Mashine 2024 за комбайн CR11 і трактор T7.270 Methane Power CNG

_________________________

Трактор T7 LWB

Флагман лінійки Т7 отримав дуже гарного «родича» у вигляді нового 300-сильного трактора T7 LWB, оснащеного трансмісією Power Command і вже згадуваною системою PLM Intelligence. Функціонал унікальної трансмісії Power Command має доступність 19 передач без розриву потоку потужності, до того ж перемикання з передачі на передачу здійснюється простим натисканням клавіші або ж нахилом джойстика.

Розумні технології, інтегровані в «мозок» трактора T7 LWB, дають змогу додавати GPS-координати активації певних функцій. У комплекті також є пакети для керування парком техніки, наприклад, нова функція IntelliField, що дозволяє різним машинам на одному полі обмінюватися інформацією в режимі реального часу.

Це дає змогу реально підвищити продуктивність виконання всіх видів польових операцій, уникнути неузгодженості в робочому процесі та заощаджувати ресурси. Такі технології дедалі більше запитують вітчизняні аграрії, — зауважує Олександр Суханов.

До речі, завдяки наявності ексклюзивного пакета керування Ground Speed Management оператору трактора достатньо задати бажану швидкість роботи, й електроніка далі самостійно оптимізує всі робочі параметри, виходячи на режим мінімального споживання пального. А це — заощаджені реальні гроші, які сьогодні фермерові дуже непросто заробити.

Газовий трактор T7.270 Methane Power CNG

Продовжуючи тему тракторних прем’єр New Holland у Ганновері, зазначимо новий технологічний прорив компанії у сегменті тракторів, що працюють на метані або ж скрапленому газі. Про це, зокрема, свідчать аж дві нагороди Agritechnica 2023 для моделі T7.270 Methane Power CNG.

270 правдивих кінських сил і ефективність роботи, яка нічим не поступається дизельному варіанту! Кілька років тому ми створили перший прототип газового трактора, а сьогодні вже пропонуємо повністю готову для реальних робочих умов машину. Об’єм двигуна NEF тут становить 6,7 літра. Своєю чергою, максимальний крутний момент — 1160 Нм. Великий запас газового пального дає змогу працювати цілий день без дозаправлення. T7.270 Methane Power CNG дуже ощадливо споживає пальне, зокрема й завдяки нашій відомій безступеневій трансмісії CVT. Якщо потрібно, то цей трактор може спокійно транспортувати причепи вагою до 20 тонн, — розповідає представник New Holland.

_________________________

Потенційний хіт ринку України — новий флагманський трактор серії Т7 Heavy Duty

_________________________

Зазначимо, що метановий трактор New Holland отримав увесь можливий пакет для комфортної ефективної роботи, починаючи з потужної гідравліки й закінчуючи підвіскою та комфортабельною кабіною. Загалом, як наголошує Олександр Суханов, експлуатація цієї машини майже нічим не відрізняється від дизельного аналога.

Тобто аграрій отримує не просто надійну потужну машину, а й трактор з альтернативним видом екологічно чистого пального. Беручи до уваги наші періодичні сезонні та спричинені рашистами перебої з постачанням дизпального, наявність газового трактора в господарстві може виявитися неоціненною.

Електричний трактор T4 Electric Power

У цьому разі варто пильно придивитися до майбутнього світового агросектору, яке активно наближає New Holland, представивши на Agritechnica 2023 концептуальний електротрактор T4 Electric Power. До речі, вже в новому дизайні, що передбачає більш насичене синє забарвлення. Зокрема, тут підсвічується емблема, встановлено нові передні й задні світлодіодні фари нової конфігурації.

Однак, звісно ж, унікальність T4 Electric Power полягає не лише у цьому. Адже це — машина, що здатна пропрацювати в полі на одному заряді батареї протягом цілого дня. Причому система швидкісної зарядки заповнить акумулятор знову до 100% усього за годину!

_________________________

New Holland представив на Agritechnica 2023 концептуальний електротрактор T4 Electric Power

_________________________

120-сильний T4 Electric Power повністю обладнано електричним приводом, акумуляторною батареєю та силовою установкою, що розвиває потужність до 120 к. с. з крутним моментом до 440 Нм. Плюс електрику можна використовувати для живлення причіпних агрегатів, хоча тут і є класичні гідравлічні виводи та ВВП.

—Це інновація, відзначена срібною медаллю Agritechnica Innovation Awards 2023, стосується вже недалекого майбутнього сільського господарства. Безперечно, наші електротрактори з часом підуть у серійне виробництво. Таким чином компанія New Holland пропонуватиме трактори трьох типів: дизельні, газові та електричні, пропонуючи для своїх клієнтів варіанти на будь-який смак, — наголошує Олександр Суханов.

Зернозбиральний комбайн CR11

І, так би мовити, «на десерт», ми лишили найгучнішу прем’єру New Holland на Agritechnica 2023 — найпродуктивніший у світі зернозбиральний комбайн CR11, що став єдиним золотим медалістом виставки в Ганновері.

Ми пригадуємо, як кілька років тому New Holland урочисто презентував, зокрема в Україні, комбайн-рекордсмен Книги рекордів Гіннеса CR10.90. І тепер ця модель отримала достойного нащадка, який перевершує її за продуктивністю роботи як мінімум на 20%!

Журі Agritechnica Innovation Awards недарма постановило віддати одне-єдине «золото» виставки саме CR11. Наші конструктори чудово вміють створювати високопродуктивні комбайни, надаючи їм саме того функціоналу і переваг, яких найбільше потребують аграрії. На хвилиночку: CR11 має двигун потужністю 775 к. с., бункер на 20 тис. літрів зерна, може працювати із жаткою понад 18 м і здатний вивантажити 12 600 л зерна за хвилину! Це разючі показники, не кажучи вже про їх поєднання в продуктивності. Машини CR11 уже відпрацювали повний сезон під час тестування на збиранні різних культур, і відгуки щодо них надзвичайно позитивні. Це — справжній орієнтир продуктивності та якості збирання врожаю, і я не маю сумнівів, що цей комбайн відмінно себе покаже і на полях України, — переконаний Олександр Суханов.

Ми ж зазначимо інтеграцію вкрай корисних інтелектуальних технологій у конструкції CR11. Скажімо, це високоефективна система датчиків, які вимірюють у безперервному режимі не лише поточну врожайність, наповненість бункера і вологість зерна, а й уміст білкових речовин та інші критично важливі дані. Ця вся інформація може передаватися шляхом телематики, накопичуватися й потім слугувати цінним джерелом даних для агрономів.

CR11 із подвійним ротором розраховано на максимально щадне поводження із зерном. Конструкція технології очищення зерна Twin Clean тут доведена до досконалості. Наявна система решіт, сит, шнеків і контролерів, які гарантують отримання чистого непошкодженого зерна незалежно від складності умов роботи. Підвищено пропускну здатність молотарки й інших пов’язаних систем. Усі процеси автоматизовано, і навіть якщо виникне закорковування комбайна рослинною масою, проблема усувається за допомогою кнопки реверсу, — пояснює менеджер з маркетингу New Holland в Україні та Молдові.

Новинка зорієнтована на сучасні технологічні вимоги в рослинництві. Зокрема, йдеться про ідеально точне подрібнення та розподілення пожнивних решток за комбайном по всій ширині жатки.

Це дуже важливо, беручи до уваги, що більшість українських аграріїв прагнуть максимально якісно використати елементи живлення, що містяться в соломі. Чим краще та більш рівномірно вони будуть подрібнені, тим швидше мінералізуються в ґрунті. До того ж це істотно полегшить завдання обробітку ґрунту згодом. Тому правду кажуть, що наступний врожай починається зі збирання попереднього, — резюмує Олександр Суханов.

Ми щиро дякуємо нашому співрозмовнику і доброму знайомому «Агробізнес сьогодні» за змістовну розповідь і побажаємо, щоб уже наступного сезону ми мали змогу побачити ці та інші новації New Holland безпосередньо в Україні. Це буде справді цікаво й корисно для наших аграріїв, які сьогодні, попри все, героїчно долають різноманітні негаразди. І загадаємо, щоб це сталося під мирним небом — небом Перемоги!

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40817
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28763
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15460
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.