Відомий на весь світ виробник із Німеччини здобув головну нагороду Agritechnica 2023 й анонсував якісні новації у своїй співпраці з клієнтами

Одним із головних символів цьогорічної виставки у Ганновері став 650-сильний красень-трактор CLAAS XERION, який заслужено здобув звання «Машини року — 2024». Німецька компанія продемонструвала нові горизонти тракторобудування, забезпечивши ще більше потужності, продуктивності й точності роботи, а також ще більшу економію пального. З тим CLAAS не збирається зупинятися на досягнутому, плануючи якісно нові зміни у своїй співпраці з фермерами.

У Ганновері ми поспілкувалися з керівником представництва CLAAS в Україні, добре відомим для українських аграріїв фахівцем Юрієм Єгоровим. Пан Юрій очолив українське представництво німецької компанії у серпні 2023 року, і його призначення, зокрема, символізує прагнення CLAAS до активізації розвитку і підвищення ефективності роботи в Україні.

Усі знають, що компанія CLAAS — це родинний бізнес. Однак бурхливий розвиток компанії настійно вимагає певних організаційних змін. Тому CLAAS переходить на матричну централізовану структуру організації. Це безпосередньо стосується і української філії. В нашій команді з’явилися нові позиції, зокрема, ми посилено розвиватимемо напрям інтернет-технологій та диджитал-бізнесу, — розповідає Юрій Єгоров.

________________________

ДОВІДКА

Юрій Єгоров, керівник пред­ставництва CLAAS в Україні, добре відомий українським аграріям як фахівець. У 2015 Юрій приєднався до аграрного сектору, отримавши посаду бізнес-менеджера компанії Case IH. У зоні відповідальності була Україна та Молдова. З лютого 2020 року Юрій Єгоров почав виконувати обов’язки бізнес-директора, відповідаючи за весь бізнес Case IH в Україні та Молдові.

«Я радий приєднатися до міжнародного бізнесу КЛААС. Мені особисто дуже імпонують цінності компанії, її підхід до якості та сучасних технологій. Обіцяю, що завдяки своєму проактивному підходу, орієнтації на потреби клієнтів та ефективному менеджменту українська команда під моїм керівництвом буде і надалі утримувати лідерські позиції на ринку».

________________________

Наш співрозмовник наголошує на істотній ролі максимального зв’язку між виробником, дилерами та клієнтами, який справді повинен перебувати в режимі 24/7.

І що головне — це має бути абсолютно зручно та зрозуміло для агровиробника. Наша увага зосереджуватиметься не просто на цифрових технологіях, а на тому, щоб це було доступним і комфортним у використанні для всіх наших клієнтів. Люди не повинні губитися у різноманітних додатках, а мати чіткий зрозумілий інструмент, — пояснює керівник представництва CLAAS в Україні.

Так, спеціалісти CLAAS тестують інноваційну версію програмного забезпечення CLAAS connect.

Це буде абсолютно зрозумілий інтернет-портал, що складатиметься з необхідних функцій і даних для користувача. Україна ввійшла до переліку країн, які отримають доступ до нього першими, бо більшість наших клієнтів охоче користуються — ми у цьому плані є передовою країною. Для фермерів система CLAAS connect буде доступною восени наступного року. Вона інтегрувала всі найсучасніші інтелектуальні рішення CLAAS. Це і каталог запчастин, і телематика, і система керування господарством і вся інша потрібна інформація. Причому це все буде просто й зрозуміло, на відміну від тих систем, що сьогодні представлено на ринку. Наприклад, можна буде вибирати масиви інформації, адже, скажімо, інженеру агрокомпанії може бути потрібна одна інформація, а агроному — інша, — долучається до розмови продукт-менеджер CLAAS Юрій Філатов.

Своєю чергою, Юрій Єгоров наголошує на масштабності новинок, які представила компанія CLAAS на Agritechnica 2023 та прогнозує справжній прорив на ринку як тракторів, так і зернозбиральних комбайнів.

Насамперед це наша зірка — «Трактор року 2024» CLAAS Xerion на чотирьох гусеницях, з новим 650-сильним двигуном Mercedes-Benz, який отримав дуже схвальні відгуки як у Європі, так і на презентації у Північній Америці. Вже укладено серйозні угоди щодо його постачання, і багато таких машин вже замовлено. Гадаю, що за пів року він з’явиться вже і в Україні, і з можливостями цієї суперновинки зможуть ознайомитися й наші аграрії. Утім, не слід забувати й про інші наші моделі тракторів, які виробляють на французькому заводі в Ле-Ман. Завод було повністю оновлено — він вражає своїм рівнем виробництва та якістю продукції. Ми упевнено представляємо свої трактори, не боячись конкуренції, практично у всіх ходових сегментах потужності, — розповідає Юрій Єгоров.

________________________

ДОКЛАДНО

«ТРАКТОР РОКУ — 2024»

CLAAS XERION 12.650 оснащено двигуном Mercedes-Benz обсягом 15,6 л та потужністю 650 к. с. Двигун працює в парі з інноваційною автоматичною трансмісією CMATIC. Цікаво, що трансмісії такого типу використовували раніше переважно в тракторах потужністю 300–400 к. с. Проте конструктори CLAAS поєднали низку дивовижних характеристик у новій серії тракторів XERION. Завдяки цьому було досягнуто надзвичайної економії пального, високого запасу потужності та продуктивності роботи.

До нової лінійки CLAAS XERION входять три моделі потужністю 550, 600 та 650 к. с. Потужність гідравлічної системи досягає 537 л/хв. Трактори мають цільнорамну конструкцію, що забезпечує високу потужність і тягове зусилля. Машини можна замовляти як у колісному, так і в гусеничному чи напівгусеничному варіантах. Вони відзначаються рекордно низькою вартістю володіння, порівнюючи з моделями тракторів інших виробників.

________________________

Керівник представництва CLAAS в Україні наголошує на тому, що німецька компанія й далі підтримує славнозвісну європейську якість виробництва, не розмінюючись на ймовірне здешевлення виробництва.

Якщо подивитеся на інші компанії, то в них заводи можуть бути розкидані по всьому світу. Натомість у CLAAS все чітко — у Франції на заводі в Ле-Ман виготовляють трактори, на нашому головному заводі в Харзевінкелі в Німеччині — всі комбайни, і поруч розташовано завод у містечку Гамі, який виробляє запчастини. Все чітко та зрозуміло, і головне — повністю гарантована фірмова якість виробництва, — зазначає Юрій Єгоров.

Поряд з тим важливу роль відіграватиме й оновлена лінійка зернозбиральних комбайнів CLAAS.

Наші клієнти постійно цікавляться як моделями, що вже давно на ринку, такими як Lexion, так і абсолютно новим поколінням комбайнів Trion. Не буде перебільшенням сказати, що ми — компанія №1 на ринку зернозбиральних комбайнів, відповідно, й далі якісно розвиватимемо цей напрям, гадаю, що невдовзі будуть представлені нові, ще ефективніші моделі. І, звісно ж, українські фермери побачать наші новинки одними з перших у світі, — стверджує Юрій Єгоров.

Наш співрозмовник наголошує, що, попри нинішні труднощі, пов’язані з рашистською агресією до України, компанія CLAAS вживатиме всіх заходів для підтримання своїх клієнтів.

Справді, часи нині більш ніж непрості — вони надзвичайно складні. Ми бачимо труднощі наших партнерів-фермерів і знаємо, що вони гостро потерпають від браку обігових коштів. Тому активно залучаємо фінансові компанії з Німеччини, які могли б допомагати українським фермерам купувати нову техніку з мінімальним відсотком та лояльними умовами кредитування. Поряд із тим у нас спільно з дилерами діє програма реновації тих машин, які підірвалися на мінах чи постраждали від обстрілів. Практично лише за третину реальної вартості ми допомагаємо повністю відновити пошкоджені трактори й комбайни, щоб вони знову могли працювати на полях, — розповідає Юрій Єгоров.

Керівник українського представництва CLAAS як позитивний приклад поступового відновлення аграрної галузі України називає нещодавно укладену угоду з компанією «НІБУЛОН» про придбання досить великої партії техніки CLAAS.

Це 10 зернозбиральних комбайнів, 15 тракторів, 4 навантажувачі та жатки. І справа тут навіть не в обсягах продажів, а в тому, що «НІБУЛОН» символізує незламність українців, попри всі ті негаразди, які з ними трапилися. Ця компанія розташована в Миколаєві, у неї фактично лишилася тільки третина довоєнних потужностей, проте «НІБУЛОН» устояв на ногах і разом зі своїм керівником Андрієм Вадатурським усупереч усьому активно розвивається і вже вийшов на позитивні показники. Такі агрокомпанії — це золотий фонд України, і ми пишаємося тим, що допомагаємо їм відновлюватися в такий скрутний час, — стверджує Юрій Єгоров.

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40817
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28763
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15460
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.