Андрій Марченко із Шосткинщини Сумської області майже чверть століття тому розпочав вирощувати городину в теплицях без застосування хімічних добрив.

Навряд чи знайдеться покупець, який би не хотів придбати ті ж моркву, помідори, капусту, цибулю, огірки тощо, вирощені природним органічним способом. Їхні переваги і користь настільки очевидні з багатьох точок зору, що зайве переконувати. Більше того, як в Україні, так і в Європі та світі давно вдарили у тривожні дзвони, попереджаючи про шкоду надмірної хімізації у вирощуванні сільськогосподарської продукції і, насамперед, овочів.

Андрій Марченко

Ця проблема добре відома і уродженцю села Клишки Шосткинського району Андрію Марченку, який ще з юності захопився органічним виробництвом агропродукції. Він не тільки вивчав спеціалізовану літературу, а й спілкувався з аграріями – прихильниками органічного землеробства, зокрема, із, світлої пам’яті, відомим експертом Борисом Бубликом із Харківщини. З кожним місяцем усе більше впевнювався у правильності вибору. Надійними помічницями стали дружина Світлана та три доньки – саме відповідальність перед дітьми в питаннях здорового харчування відіграли далеко не останню роль.

Складний шлях подолав Андрій Марченко зі своєю сім’єю аж доки створив потужне тепличне господарство, органічна продукція якого сьогодні відома під торговельною маркою «Світовоч» і якою смакують в різних куточках України, зокрема, на Волині, Закарпатті, Чернігівщині. Тут вирощують від капусти, цибулі, огірків – до мангольда, кейла, батату. Сьогодні Марченки на тепличній площі у півтори тисячі квадратних метрів, з яких 400 – зимові, культивують майже 40 видів овочевих культур, з яких близько тридцяти сертифіковані саме як органічні. Простіше назвати ті, яких немає, хоча й це проблематично. Адже на клишківських сотках знайшли «прописку» навіть такі екзоти як батат, мангольд, кейл та низка інших.

__________________________

Для уникнення моно-вирощування давно практикує змішані посіви. Наприклад, після таких зелених культур як кріп, петрушка, селера та інші висіває огірки й помідори, збираючи їх не менше відповідно 45 та 35 кілограмів із сотки. Затим знову сіє зелень

__________________________

Значної уваги шосткинський аграрій надає інтенсивності виробництва, збираючи за рік щонайменше 3-4 врожаї. Для уникнення моно-вирощування давно практикує змішані посіви. Наприклад, після таких зелених культур як кріп, петрушка, селера та інші висіває огірки й помідори, збираючи їх не менше відповідно 45 та 35 кілограмів із сотки. Затим знову сіє зелень.

Зайве говорити про винятковий смак вирощеного, до того ж без жодного застосування хімічних препаратів – усе натуральне, природне, свіже, сонячне. У грунт вносить лише органічні добрива, а також деревний попіл, що містить багато калію, кальцію, мікроелементів.

Активно використовує господар … черв’яків та звичайнісіньких жаб, які поліпшують структуру грунту, допомагають боротися з хворобами і шкідниками. Якщо ж ті самотужки не справляються, долучається сам – трапляється, що виходить на грядки вночі з ліхтариком і власноруч знищує слимаків чи їм подібних шкідників.

Надійну прописку в теплицях знайшли такі екзоти як батат, мангольд, кейт та інші – про кожну культуру Андрій Марченко може розповісти стільки цікавого, що тільки слухай. А ось від бамії, або гібіску їстівного довелося поступово відмовитися – поки що цей овоч не набув потрібної популярності і не вельми затребуваний на сучасному овочевому ринку.

Чого не скажеш про кейл чи мангольд, які незамінні при приготування салатів і додають їм неповторного смаку й аромату. А бабат, що нагадує солодку картоплю і є середнім між гарбузом і топінамбуром, поступово завойовує свою ринкову нішу.

Завдяки старанням численних прихильників здорового харчування і втому числі Андрія Марченка, в Сумській області активізується рух за впровадження органічного землеробства. Так, у Шостці створений і успішно діє відповідний клуб, учасники якого не тільки пропагують переваги органічного напрямку, а й втілюють його на практиці.

Зокрема, весною цього року з метою посилення продовольчої безпеки БФ «Перший сумський гуманітарний штаб» спільно з Андрієм Марченком та активним поборником органічних технологій експертом Андрієм Мараховським провели благодійну акцію «Насіння перемоги», передавши городникам понад тисячу наборів із насінням петрушки, моркви, цибулі, огірків. Залишається лише уявити, скільки тонн овочів вони виростили на основі органічних добрив.

Наступного року виповниться два десятиріччя як тепличне господарство Андрія Марченка набуло статусу органічного. За цей час господар виростив і поставив на продовольчий ринок України сотні тонн городини, вирощеної без жодного застосування хімічних препаратів. І хоч війна внесла певні негативні корективи в роботу, все ж «Світовоч» продовжує розпочату благородну і корисну – пропонувати землякам здорову їжу, яка не тільки смачна, а й корисна та безпечна для здоров’я.

Олександр Вертіль

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41420
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.