ALFA Smart Agro, провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, посилює технологічну підтримку клієнтів і запроваджує комплексний сервіс передпосівної підготовки насіння. Для надання послуги буде використовуватися обладнання найвідоміших світових виробників.

Перша мобільна установка для очистки та протруювання насіння виготовлена на замовлення ALFA Smart Agro в Німеччині компанією PETKUS.

PETKUS – німецький виробник інноваційних технологій, машин, а також комплектних заводів для обробки зерна й насіння, світовий лідер галузі. Мобільні установки для підготовки насіння виробництва компанії PETKUS працюють у багатьох країнах світу, в тому числі, і в Україні. Мобільна установка для компанії ALFA Smart Agro – перше подібне обладнання, виготовлене і доставлене компанією PETKUS в Україну з 2022 року.

Сучасна установка забезпечує:

• максимальну очистку посівного матеріалу від пилу і домішок;
• рівномірне і точне нанесення робочої суміші на кожну насінину;
• повну відсутність травмування насіння при обробці;
• економію часу та ресурсів агровиробників.

Сервіс передпосівної обробки насіння стане доступним для клієнтів ALFA Smart Agro з липня 2024 року. Мобільна установка працюватиме із насінням трьох культур: 1) пшениця; 2) ячмінь; 3) соя.

Висока технологічність рослинництва, безперервне удосконалення процесів – ті чинники, завдяки яким український агробізнес зберігає провідні позиції на світових та європейських ринках. Якісна передпосівна обробка насіння важлива. Тому впровадження такого сервісу для клієнтів ALFA Smart Agro – закономірний крок. Надалі компанія масштабуватиме цей напрямок. Особливо, зважаючи на активний розвиток портфелю протруйників ALFA Smart Agro та унікальні рішення, створювані R&D департаментом», – говорить Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Невдовзі, окрім нового сервісу, компанія ALFA Smart Agro готується презентувати агровиробникам новий продукт для обробки насіння зернових культур – новітній інсекто-фунгіцидний протруйник з інноваційною технологією X-Protect, яка посилює фунгіцидний захист.

ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України, у т. ч. за площами застосування препаратів. Розробки ALFA Smart Agro – інноваційні рішення, які вирізняються високою ефективністю та повністю відповідають концепції Розумної агрономії. Велика кількість препаратів ALFA Smart Agro не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбуваються відповідно до світових стандартів.

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41422
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.