Уже традиційна подія – виставка Amatechnica 2024, що відбувається на території головного заводу AMAZONE у Хасберген-Гасті, у Німеччині, – цього року пройшла під девізом «Ідеї для майбутнього».

Учасниками цієї масштабної події стали 6500 фермерів, керівників компаній-партнерів та представників регіональних команд AMAZONE з 40 країн світу. Долучились до події і представники з України: колектив ДП «Амазоне-Україна», представники офіційних дилерів AMAZONE в Україні – ТОВ «Агротехсоюз», ТОВ «ТМІ», ТОВ «Агроструктура», ТОВ «Компанія «ЛАН», ТОВ «АГРО ШЛЯХ», ПП «АДЛЄР», керівники агропідприємств України з різних регіонів та представники ЗМІ. Загалом, українська делегація на Amatechnica 2024 складалась з 65 осіб.

Українська делегація на AMATECHNICA 2024

Ідеальна погода дозволила реалізувати безліч можливостей, щоб ознайомити гостей із найновішими розробками та інноваціями AMAZONE. Концепція події, що включає оглядовий показ та демонстрацію машин у роботі, інноваційну презентацію у виставковому центрі, експозицію машин, а також екскурсії заводом та показ раритетних моделей, зокрема 120 старовинних тракторів, не залишила байдужим жодного фахівця. Запальна «постпольова вечірка» у великому наметі поряд із територією заводу стала успішним завершенням дня.

Новинки Agritechnica у роботі

Увагу відвідувачів привертали, насамперед, численні новинки, представлені Amazone у листопаді минулого року на виставці Agritechnica 2023. Тепер фахівці могли побачити інноваційні ґрунтообробні знаряддя та сівалки не лише на виставковому майданчику, а й у дії на найближчому полі.

Одночасно було продемонстровано абсолютно нову причіпну сівалку точного висіву Precea 6000-TCC, яка довела свою надзвичайну продуктивність та точність. Особливістю цієї високопродуктивної машини з робочою шириною 6 м є оснащення на вибір системою централізованої подачі посівного матеріалу Central Seed Supply або децентралізованими насіннєвими бункерами на кожному висівному апараті.

З нагоди 75-річного ювілею виробництва посівної техніки Amazone було представлено широкий асортимент раритетних сівалок та посівних комбінацій, а також усі сучасні моделі. Ця виставка подарувала відвідувачам цікаву подорож у часі, присвячену розвитку посівної техніки. Багато інших машин, зокрема з техніки для внесення добрив та захисту рослин, команда AMAZONE вражаюче представила в рамках оглядового показу.

Компетенції у галузі комунальної техніки були представлені в рамках спеціальної виставки, яка дозволила відвідувачам ознайомитися зі спеціалізованими машинами та знаряддями для догляду за озелененими площами та зимовою технічною службою.

Ще однією яскравою подією стала «Алея інновацій» у виставковому центрі, яка познайомила відвідувачів із надихаючим набором передових технологій та інтелектуальних рішень для точного та сталого ведення сільського господарства.

Крім того, численні гості скористалися безкоштовним автобусом, щоб відвідати суперсучасний центр запасних частин Текленбург-Леєден. Ще одна зупинка була організована на новій дослідній станції Amazone Вамберген. У цьому місці AMAZONE розробляє та тестує новітні концепції в галузі землеробства та рослинництва. Спеціалізовані лекції та презентації, організовані в рамках форуму «Діалог про землеробство», дозволили учасникам глибше вивчити такі теми в галузі ефективності, як точне землеробство, а також перші результати нової рядкової технології вирощування Controlled Row Farming (CRF).

AMAZONE висловлює подяку всім відвідувачам, партнерам і співробітникам, які зробили свій внесок в успіх заходу, і з нетерпінням чекає зустрічі на наступній виставці Amatechnica.

Компанія AMAZONEN-WERKE H. DREYER SE & Co. KG з головним офісом в Хасберген-Гасте спеціалізується на виготовленні сільськогосподарської та комунальної техніки. Компанія провадить свою виробничу діяльність на десяти різних виробничих майданчиках у Європі з загальною кількістю співробітників понад 2500 осіб. Продуктова лінійка включає ґрунтообробні знаряддя, сівалки, розподільники добрив і знаряддя для захисту рослин. З 2019 року компанія Schmotzer Hacktechnik входить в групу AMAZONE. На основі цих виробничих компетенцій АMAZONE сьогодні є спеціалістом з "інтелектуального рослинництва" в галузі сільського господарства. У 2023 році група компаній AMAZONE відсвяткувала 140 років з часу заснування компанії - у 1883 році Генріхом Драйєром. У 1998 році було відкрито в Україні офіційне представництво ДП «Амазоне-Україна», яке відзначило минулого року 25-річчя діяльності в Україні.

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40817
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28763
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15460
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.