П'ять років тому Corteva, Inc. розпочала свою діяльність як публічна компанія, маючи місію – постійно пропонувати передові рішення, щоб допомогти фермерам забезпечувати продовольчими та енергетичними ресурсами весь світ.

Відтоді компанія допомагає фермерам підвищувати врожайність та забезпечувати ріст виробництва продовольства, пропонуючи інноваційні продукти. Наприклад, соя для технології Enlist E3® є номером один на ринку генетичних ознак сої у США; кукурудза Vorceed® Enlist® має покращений захист від західного кукурудзяного жука (діабротики); запатентовані гібриди озимого ріпаку допомагають задовольнити зростаючий попит на біопаливо, забезпечуючи фермерів додатковим джерелом доходу. Також як приклади можна навести Reklemel™ active – перший у своєму роді селективний нематоцид, який захищає посіви та підтримує здоровий баланс корисних організмів у ґрунті; Adavelt™ active, який забезпечує високоефективний захист від понад 20 хвороб для більш ніж 30 культур, а також Блу™ N, біостимулятор, що допомагає рослинам засвоювати додатковий азот з повітря.

Команда Corteva разом відзначила п'ять років компанії, подзвонивши у дзвоник на відкритті Нью-Йоркської фондової біржі.

Ці п'ять років співпраці пліч-о-пліч з фермерами та клієнтами показали нам, що робота, яку ми виконуємо в Corteva, ще ніколи не була такою нагальною та важливою, — сказав головний виконавчий директор Corteva Чак Магро. — Фермери в усьому світі стикаються зі зростаючим тиском мінливих погодних умов, нових шкідників та хвороб. Водночас від них вимагають забезпечити швидко зростаюче населення, роблячи це на тій самій посівній площі і з використанням меншої кількості ресурсів. Компанія Corteva з гордістю відзначає п'ять років інновацій, які ми пропонуємо фермерам, щоб допомогти їм безпечно та ефективно реагувати на ці виклики».

Щодня Corteva інвестує в інновації майже 4 млн дол. США і залучає близько 22 500 співробітників по всьому світу, з яких понад 5 000 займаються пошуком і впровадженням інновацій наступного покоління в більш ніж 100 дослідницьких центрах і 2 000 випробувальних лабораторіях по всьому світу. Компанія забезпечує близько 10 мільйонів фермерів та клієнтів у 125 країнах світу.

П'ять років діяльності Corteva в цифрах:

• Сукупний чистий дохід перевищив 78 млрд дол. США.
• Збільшення річного операційного показника EBITDA на понад 1,3 млрд дол. США (63%).
• Забезпечення загального доходу акціонерів на рівні близько 140%.
• Запуск близько 2 000 нових продуктів, щоб допомогти фермерам підвищити врожайність.
• Укладення понад 700 угод по всьому світу, щоб допомогти дослідницьким стартапам, університетам та іншим компаніям розвивати передові сільськогосподарські технології
• Впровадження технологій, які захищені понад 7 000 додатковими патентами
• Створення єдиного у світі банку зародкової плазми для вирощування кукурудзи з урожайністю понад 40 тонн/га
• Відповідність надійним критеріям сталого розвитку інновацій у 100% нових рішень, що перебувають на стадії розробки
• Завдяки стратегічним партнерствам покращення понад 400 000 гектарів землі, підтримуючи біорізноманіття та відновлюване сільське господарство.

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) — це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. Corteva створює вигідні ринкові переваги завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції, а також збалансованому та глобально різноманітному поєднанню насіння, засобів захисту рослин, цифрових продуктів і послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність для фермерів, одночасно співпрацюючи з зацікавленими сторонами в усій продовольчій системі, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

Конструкції комбінованих ґрунтообробних агрегатів

Під час виконання технологічних операцій агрегати не повинні погіршувати структуру ґрунту й...

Послуги для сироварів: щоб було легше...

Сироваріння відіграє важливу роль в економіці багатьох країн світу. В Україні ця галузь...

Захист дерев від патогенів

У системних фунгіцидів, як і у фунгіцидів контактної дії, виділяють препарати, ефективні проти...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40817
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28763
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15460
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.