Corteva, Inc., глобальна винятково сільськогосподарська компанія, спільно з державним АТ «Ощадбанк» розширюють партнерську програму кредитування українських агровиробників, даючи можливість купувати на вигідних умовах засоби захисту рослин компанії. Наразі за умовами цієї програми кредитування за зниженими ставками фермери можуть придбати насіння соняшнику, кукурудзи та озимого ріпаку преміальної генетики бренду Pioneer®.

Фермери, які бажають придбати ЗЗР Corteva на суму від 200 тисяч гривень, можуть взяти позику із відсотковою ставкою від 0,01% річних у гривні, яка залежить від графіку погашення, терміну кредитування та наявності застави. При видачі кредиту відсутня комісія за надання позики. Максимальний термін кредитування – 12 місяців. Щоб подати заявку на участь, фермерам необхідно звернутися до представників Corteva у своєму регіоні.

Позичальники за цією програмою надаватимуть Ощадбанку спрощений перелік документів та можуть розраховувати на пріоритетний розгляд заявки, а також скорочений час на прийняття рішення щодо кредитування.

В умовах повномасштабної війни Corteva залишається тільки з Україною, залишивши ринки росії та білорусі. Компанія наполегливо працює пліч-о-пліч з фермерами, всіляко підтримуючи їх в роботі заради забезпечення продовольчої безпеку країни та світу. Розпочата в лютому програма Corteva кредитування за зниженими ставками для придбання насіння Pioneer в партнерстві з Ощадбанком була позитивно сприйнята фермерами і тому ми радо вітаємо готовність наших партнерів розширити програму, щоб дати фермерам кращій доступ до передових засобів захисту рослин від Corteva», – заявила фінансова керівниця Corteva Agriscience в Україні, країнах Центральної Азії та Кавказу Олена Дуніна.

«Під час війни аграрний сектор зазнав суттєвих втрат. Державний банк вважає своєю місією підтримати аграріїв та надати їм максимально розширений пакет можливостей. Саме тому ми оновлюємо партнерську програму і стаємо ще ближчими до українського бізнесу. Завдяки простим і гнучким умовам партнерської програми з Corteva агровиробники мають можливість отримати кредит за зниженими ставками, поповнити обігові кошти та оптимізувати витрати», – зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за послуги мікро-, малого та середнього бізнесу.

Сorteva, Inc. (NYSE: CTVA) – це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. Corteva створює вигідні ринкові переваги завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції, а також збалансованому та глобально різноманітному поєднанню насіння, засобів захисту рослин, цифрових продуктів і послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність для фермерів, одночасно співпрацюючи з зацікавленими сторонами в усій харчовій системі, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

Ощадбанк – провідний український універсальний комерційний банк, 100% акцій якого належить державі. З початку повномасштабного вторгнення Ощад як системно важливий банк перш за все сконцентрував зусилля на забезпеченні безперебійної роботи на всіх рівнях. Ощадбанк має найбільшу мережу серед усіх українських банків, яка налічує близько 1200 відділень та надає послуги більш ніж 6,2 млн клієнтам. Іншим пріоритетом Ощадбанку під час повномасштабної війни є кредитна підтримка української економіки. Тільки протягом минулого року чистий кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) Ощадбанку збільшився на 5 млрд грн (або на 33%) та становить близько 21,4 млрд грн. Цього вдалося досягти завдяки тому, що Ощадбанк пропонує різноманітні програми допомоги українському бізнесу (державні, регіональні та міжнародні), а також через спрощення механізму фінансування та лібералізацію його умов. Віднедавна подати онлайн-заявку на кредитування та отримати попереднє рішення за 24 години клієнти ММСБ можуть за допомогою сервісу ОщадБізнес. 

Ресурсоощадні технології вирощування зернових —...

Аналізуючи сучасний стан АПК України, слід зазначити, що він є одним з основних...

BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з нашими дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен...

Сучасні провідні рішення в технології...

Нині соняшник — це дещо більше ніж просто велика культура, у вирощуванні якої українські...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40013
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28227
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14989
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.