При виборі оптимальної техніки для весняної передпосівної підготовки слід враховувати такі фактори, як культури у сівозміні, попередні способи обробітку ґрунту та ґрунтово-кліматичні умови.

Основні робочі органи агрегатів для передпосівного обробітку зазвичай складаються з лап або дисків. Техніка забезпечує початкове весняне розкриття ґрунту та неглибоке розпушування на потрібну глибину з гарною структурою ґрунту для оптимального проростання сходів.

Принципи весняної підготовки посівного ложа

Під час весняної підготовки посівного ложа вкрай важливо забезпечити якомога менше проходів по полю, щоб уникнути небажаного ущільнення та порушення структури ґрунту. Тому важливо мати техніку з високою продуктивністю та якістю роботи, здатну ідеально підготувати ґрунт за один прохід. В оптимальному весняному обробітку ґрунту допоможуть якісні передпосівні компактори SWIFTER та універсальні культиватори VERSATILL від BEDNAR.

Для раннього весняного обробітку доцільно використовувати агрегати з чизельними робочими секціями. Лапи працюють під негативним кутом. Це забезпечує аерацію та прогрівання ґрунту без потрапляння вологи на поверхню ґрунту.

Передпосівні культиватори SWIFTER для якісної підготовки посівного ложа

BEDNAR відомий виробництвом якісних передпосівних компакторів SWIFTER. Це перевірені агрегати для весняної підготовки ґрунту. Завдяки поєднанню до 8 робочих операцій вони забезпечують відмінні результати за один прохід.

Це передпосівні компактори класичної конструкції з використанням секцій стрільчатих або SB лап, а також гамма-сошників. Котки мають відмінний подрібнювальний ефект для підготовки високоякісного посівного ложа та дрібно-грудкуватої структури ґрунту, що необхідно, наприклад, для закладення посівів цукрових буряків, ріпаку та інших культур. Завдяки великому вибору обладнання, компактор можна адаптувати до відповідних культур і ґрунтово-кліматичних умов.

Навіть у важких весняних умовах можна отримати гарний результат з допомогою правильної техніки

Навесні висока вологість ґрунту часто є проблемою, що перешкоджає своєчасній та якісній підготовці посівного ложа, необхідного, наприклад, для правильного висіву ярого ячменю. Тому все більшу популярність отримають універсальні культиватори. Їх можна використовувати без задніх котків, наявність яких є характерною для агрегатів класичної концепції для підготовки посівного ложа.

Універсальні культиватори VERSATILL для весняної підготовки ґрунту працюють і в умовах підвищеної вологості

Представником цього типу агрегатів є універсальний культиватор VERSATILL. Крім підготовки посівного ложа, даний культиватор також можна використовувати для неглибокого обробітку ґрунту на глибину від 2 до 15 см. Замість задніх котків агрегат можна оснастити трьома рядами штригельних борінок (у випадку моделі VERSATILL VN_L і VO_L), що дозволяє використовувати культиватор навіть у дуже складних вологих умовах.

Культиватор може бути оснащений передньою вирівнювальною планкою Crushbar, що забезпечує початкове вирівнювання грубої борозни. Завдяки гідравлічному регулюванню робочого кута можна швидко реагувати на різні польові умови з кабіни трактора і таким чином продовжувати безперебійну роботу. Наступними робочими елементами є долота або лапи, які після вирівнювання ґрунту розпушують і аерують його для необхідного прогрівання після зимового періоду.

Ресурсоощадні технології вирощування зернових —...

Аналізуючи сучасний стан АПК України, слід зазначити, що він є одним з основних...

BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з нашими дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен...

Сучасні провідні рішення в технології...

Нині соняшник — це дещо більше ніж просто велика культура, у вирощуванні якої українські...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40014
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28228
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14991
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.