На полях «Контінентал Фармерз Груп» триває посів ярих культур. Першим стартував кластер «Галич» у Тернопільській області із посівом цукрового буряку та соняшнику. Також Компанія вже розпочала посадку картоплі.

Про це повідомляє пресслужба Контінентал Фармерз Груп.

«Ми вступаємо в інтенсивну фазу весняної посівної, погодні умови наразі сприятливі. Сівалки заходять у поля, дотримуючись агрономічних термінів, і в міру того, як дозріває ґрунт. Паралельно ми завершуємо закриття вологи на озимій пшениці та реалізуємо програму весняного захисту рослин озимого ріпаку. Робити будь-які прогнози щодо ярих поки зарано, але ми впевнені у своїй технології: площі під посів підготовані належним чином, необхідними ресурсами Компанія також цілком забезпечена», – коментує Костянтин Шитюк, операційний директор «Контінентал Фармерз Груп».

Читайте також: Програма «Майбутнє Контінентал» навчатиме бухгалтерів

Загалом під ярі культури у 2024 році «Контінентал» відвів 93,5 тис. га. Вагому частку в них становлять соя та кукурудза – 46,5 і 28,5 тис. га, відповідно. Соняшник у структурі посівних площ займає 13 тис. га, цукровий буряк – 3,28 тис. га, картопля – 1,8 тис. га, інші ярі культури – близько пів тисячі гектарів.

Нагадаємо, напередодні старту весняно-польових робіт «Контінентал Фармерз Груп» суттєво оновив свій технічний парк, придбавши нові трактори, сівалки, обприскувачі, розкидачі та ін.

Ресурсоощадні технології вирощування зернових —...

Аналізуючи сучасний стан АПК України, слід зазначити, що він є одним з основних...

BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з нашими дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен...

Сучасні провідні рішення в технології...

Нині соняшник — це дещо більше ніж просто велика культура, у вирощуванні якої українські...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40013
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28227
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14989
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.