Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience за підтримки грантового партнера GlobalGiving виділила грант Let’s do it Ukraine SOS на забезпечення питною водою понад 2000 людей, які мешкають в селах Дніпропетровщини, що опинилися в зоні ураження наслідками руйнування російською армією дамби Каховської ГЕС.

Затоплення внаслідок руйнування дамби, яке відбулося в червні 2023 року, стало однією з найбільших техногенних катастроф в історії України та Європи. В тому числі воно спричинило засуху та проблеми із забезпеченням питною водою жителів прибережних міст та сіл Дніпропетровщини. До цього часу вода в регіоні залишається не придатною для пиття, адже повінь принесла із собою величезну кількість відходів та токсичних речовин, які потрапили у криниці, свердловини, водойми тощо, а місцеве населення, яке продовжує ліквідувати наслідки затоплення, продовжує потребувати допомоги. Щоб підтримати їх, коштом гранту Corteva за підтримки GlobalGiving на початку квітня 2024 року волонтери фонду доставили в села Дніпропетровщини питну воду, фільтри для очищення води, засоби для видалення плісняви та грибку та відбілювання речей, засоби для чищення колодязів, репеленти, цемент та газові балони.

Життя та здоров’я кожної людини для нас є пріоритетом, тому ми щиро вдячні компанії Corteva Agriscience за те, що надали можливість продовжувати гуманітарні місії та ліквідовувати наслідки Каховської катастрофи. Гуманітарна криза сьогодні досі існує в Україні, тому ми маємо об’єднувати зусилля заради підтримки наших співгромадян. Лише спільними діями ми зможемо подолати наслідки війни та Каховської катастрофи», – зазначила Юлія Мархель, координаторка міжнародного гуманітарного проєкту «Let`s do it Ukraine SOS», який було створено Всеукраїнським молодіжним рухом Let’s do it Ukraine для підтримки життєдіяльності мирного населення під час повномасштабної війни.

Раніше Corteva виділила грант Let`s do it Ukraine SOS на формування 3000 продуктових наборів для допомоги понад 9000 людям з Києва та Київської області, Миколаївської, Херсонської, Сумської, Дніпропетровської, Одеської, Донецької та Закарпатської областей. Також в рамках співпраці допомогу було доставлено і в найгарячіші точки України, де активно тривають бойові дії, зокрема в Херсон, Миколаїв, Нікополь, Бахмут, Краматорськ. Продовольчі набори, що складалися з основних продуктів тривалого зберігання, отримали люди, які були змушені евакуюватися з охоплених війною регіонів країни, багатодітні родини, люди похилого віку та інші вразливі верстви населення.

Повномасштабна війна, розв’язана росією проти України, руйнує наші міста, стає причиною величезних катастроф та залишає без засобів до існування багатьох людей. Без підтримки вони опиняються на межі виживання, адже не можуть самотужки вирішити такі суттєві проблеми. Corteva, яка завжди багато уваги приділяє допомозі людям в скрутних ситуаціях та опікується продовольчою безпекою в світі, не могла залишити без уваги наслідки руйнації Каховської ГЕС та долучилася до проєкту Let’s do it Ukraine SOS, адже людям, які вирішують такі проблеми, треба допомагати», – говорить Андрій Козак, консультант з розвитку виробництва в Східній Європі, координатор соціального проєкту Corteva Agriscience.

З початку повномасштабної війни Corteva, вийшовши з ринку росії та України, активно займається допомогою громадам, що відповідає укладеній в 2022 році спільній декларації з Міністерством аграрної політики та продовольства України. Виділяючи фінансування благодійним та гуманітарним проєктам, компанія вже спрямувала на ці цілі понад 2 млн. доларів США.

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) – це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. Corteva створює вигідні ринкові переваги завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції, а також збалансованому та глобально різноманітному поєднанню насіння, засобів захисту рослин, цифрових продуктів і послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність для фермерів, одночасно співпрацюючи з зацікавленими сторонами в усій харчовій системі, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

Ресурсоощадні технології вирощування зернових —...

Аналізуючи сучасний стан АПК України, слід зазначити, що він є одним з основних...

BEDNAR на Дні поля AGRO Challenge

На даному Дні поля AGRO Challenge компанія BEDNAR з нашими дилерами АМАКО, НФМ АГРО та Тайтен...

Сучасні провідні рішення в технології...

Нині соняшник — це дещо більше ніж просто велика культура, у вирощуванні якої українські...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

40014
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

28228
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14991
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.