30–31 травня перші особи зернового ринку, логістичного бізнесу, ринку їжі та фінансового сектору зустрінуться в Києві на VIII міжнародній конференції Grain Ukraine 2024. Головна тема цього року — Grain in the Time of Chaos, і у фокусі уваги учасників події буде пошук нових політичних, економічних та логістичних шляхів просування українського збіжжя у світі.

Яким може бути найближче майбутнє українського аграрного сектору? Як це вплине на ціни та доступність зерна та продуктів харчування на світовому ринку? Які стратегії допоможуть зробити ситуацію більш регульованою і зменшити ризики? Відповіді на ці та інші питання шукатимуть експерти Grain Ukraine.

Серед важливих тем цього року:

● Тиск нарощення світового виробництва та перехідних залишків: чи підтягнеться попит?
● Глобальні проблеми логістичних шляхів і волатильність вартості перевезень.
● Зміна географії експорту ключових гравців світового та українського ринку.
● Перспективи євроінтеграції українського агросектору і проблеми розбудови відносин із сусідніми країнами.
● Трансформація в дії: як український аграрний сектор приймає виклики воєнного часу.
● Земельний актив та пасив України: які перспективи відновлення сільськогосподарських площ.
● Які найближчі перспективи інвестицій в український агросектор під час війни.
● Розвиток агропереробних галузей: очікування, реальність та фінансування.

Навіть хаотичному світу, який геть заплутався у своїх політичних вподобаннях і рівнях спантеличеності, щодня потрібно щось їсти. Це наша робота, і ми справляємося з нею під вибухами, без портів і з заблокованим кордоном Польщі. Тож відсвяткуймо цей результат на Grain Ukraine у Києві та обговорімо, чого чекати далі”, — написав у своєму зверненні до учасників цьогорічної події засновник Grain Ukraine Андрій Ставніцер, співвласник та CEO порту TIS, засновник Superhumans.

На Grain Ukraine 2024 виступить понад 50 спікерів, які є експертами з торгівлі, логістики і фінансів на аграрному ринку. Цього року в події візьмуть участь міжнародні експерти та аналітики. Організатори очікують більш ніж 500 профільних учасників.

В межах конференції діятиме виставкова зона, де будуть представлені логістичні компанії, постачальники обладнання для агровиробників та агропереробників, банки, юридичні та страхові компанії. На учасників також чекає спеціальна вечірня нетворкінгова програма, яка допоможе зміцнити ділові звʼязки.

“Коли Черчілля запитували «За що ми боремося?», він відповідав «Перестанемо битися — тоді зрозумієте». Ми вже знаємо власну відповідь: ми боремося за свої землі, за свої родини, за майбутнє нашої країни. Ми боремось за хліб на столі у кожному куточку світу.

Долучайтеся до Grain Ukraine, щоб разом стати міцнішими, щоб разом пройти через складні часи. Наша єдність — це ключ до успіху!” — переконані Катерина Конащук і Олена Нероба, партнерки Trend & Hedge Club, що виступає контент-партнером конференції.

До 10 квітня діють знижки для Early Birds. Встигніть зареєструватися на кращих умовах за посиланням.

Організатор події — компанія IdeasFirst. Партнерами щорічної конференції виступають група терміналів TIS та інвестиційна компанія SD Capital. Контент-партнер конференції — Trend & Hedge Club.

Конференція GRAIN UKRAINE — міжнародна галузева платформа для діалогу найбільших представників агроринку, керівників агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, а також технологічних трендсетерів в агросфері, що існує з 2016 року. Тут обговорюють останні тренди аграрного ринку, а також розвиток стійких бізнес-моделей та впровадження технологічних агроінновацій.

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту...

Ступінь технологічності всіх елементів у застосуванні засобів захисту рослин надважливий не лише...

Міндобрива для соняшнику

Як розрахувати оптимальну стратегію мінерального живлення посівів соняшнику з урахуванням поточних...

Огляд ефективних рішень захисту кукурудзи від...

Протягом останніх двох років, періоду війни в Україні, спостерігається тенденція до зменшення площ...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38546
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27380
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14320
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.