Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience представляє українським агровиробникам новий інсектицид для захисту кукурудзи, зернових колосових культур та сої Ріджбек®, що характеризується швидкою та тривалою дією проти широкого спектра листогризучих та сисних шкідників, в тому числі західного кукурудзяного жука та попелиць.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Розроблений компанією препарат містить дві діючі речовини – Isoclast™ active, унікальну молекулу для контролю шкідників, яка відповідає всім вимогам безпеки для людей та довкілля, та біфентрин, контактно-кишковий акарицид ефективний проти широкого спектра шкідників.

Ріджбек® починає діяти відразу після нанесення на рослину при прямому контакті зі шкідниками або при потраплянні в організм шкодочинної комахи разом із соком обробленої рослини. Інсектицид проявляє надзвичайно високу ефективність проти попелиць, забезпечуючи повне знищення популяції. Продукт наявний у продажу в сезоні 2024 у представників з продажу засобів захисту рослин Corteva.

М`яка зима сприяла збереженню популяції шкідників і зараз вони є загрозою для посівів. Особливо актуальною проблемою стане захист посівів кукурудзи проти західного кукурудзяного жука, який суттєво збільшив чисельність своєї популяції останніми роками та інтенсивно поширююється із заходу України на схід. Вчасна обробка інсектицидами дозволить фермерам ефективно захистити посіви культури. Мета Corteva – допомагати українським фермерам захищати поля та отримувати врожаї, не шкодячи довкіллю. Саме тому ми постійно оновлюємо свій портфель та пропонуємо нові та ефективні засоби захисту», – заявив Сергій Саблук, категорійний менеджер Corteva Agriscience.

Забезпечення доступу виробників до новітніх та передових продуктів задля підвищення продуктивності агровиробництва в Україні з дотриманням найвищих світових стандартів відповідає спільній декларації, яку Corteva уклала з Міністерством аграрної політики та продовольства 19 жовтня 2022 року. З початку повномасштабної війни Corteva залишила ринки росії та білорусі та залишається тільки з Україною, активно підтримуючи українських фермерів заради збереження продовольчої безпеки в країні та світі.

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) – це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. Corteva створює вигідні ринкові переваги завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції, а також збалансованому та глобально різноманітному поєднанню насіння, засобів захисту рослин, цифрових продуктів і послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність для фермерів, одночасно співпрацюючи з зацікавленими сторонами в усій продовольчій системі, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту...

Ступінь технологічності всіх елементів у застосуванні засобів захисту рослин надважливий не лише...

Міндобрива для соняшнику

Як розрахувати оптимальну стратегію мінерального живлення посівів соняшнику з урахуванням поточних...

Огляд ефективних рішень захисту кукурудзи від...

Протягом останніх двох років, періоду війни в Україні, спостерігається тенденція до зменшення площ...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38546
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27380
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14320
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.