Зекономлена гривня = зароблена гривня. Під час посівної кожна непроросла зернина, кожна втрачена гранула мінеральних добрив – це витрати. Інноваційні підходи бренду KUHN до створення сівалок точного висіву пришвидшують час посіву та збільшують точність висіву і внесення добрив, запобігаючи втратам. Високоточна пневматична сівалка KUHN MAXIMA 3 TMR E - це новий еталон надійності, адаптивності й точності.

Кожна зернина на рахунку

Кожній зернині – кращі умови для реалізації потенціалу насіння.

MAXIMA 3 TMR E — це 8-рядна високоточна причіпна сівалка з електроприводом, жорсткою рамою та фіксованим міжряддям 70 см. Рекомендована потужність трактора – від 100 к.с. , призначена для висіву культур та одночасного внесення мінеральних добрив, об’єм бункера — 1350 л з однієї заправки. Має власний потужний електрогенератор на 48 вольт, який живить 10 силових електроприводів: 8 висівних апаратів і 2 дозатори міндобрив. Така комбінація забезпечує високу точність і стабільність роботи електричних приводів, а «розумні» технології  e-precision дозволяють уникнути пересіву та забезпечити змінні норми внесення добрив від 30 до 330 кг на гектар, досягаючи запланованої врожайності та заощаджуючи дорогоцінні мінеральні добрива. 

Особливість №1. Завдяки повної сумісності з ISOBUS та при використанні дисплею CCI 1200 налаштування сівалки та калібрування систем внесення добрив і висіву займають лічені хвилини.

Особливість №2. Зміна норм висіву та внесення добрив здійснюється кількома кліками на дисплеї. Вам доступні 2 робочі столи, прості інтуїтивні установки та повторювані налаштування.

Особливість №3. Вимкнення секцій відбувається за стандартною схемою: після обсівання по периметру створюється карта поля, і далі комп’ютер самостійно визначає, де засіяна площа, а де — ні і потрібно вимкнути висів та внесення добрив, щоб уникнути пересівів або завантажити карту завдань.

Особливість №4. Сівалка має виняткову стійкість в роботі і надзвичайно високу рівномірність глибини та точності висіву

Більше надійності та точності

Новий ежектор сприяє точнішому розміщенню насіння. Поєднаний з удосконаленим дозувальним люком та пневматичною системою для забезпечення оптимального вивільнення насіння. Диски мають більше отворів, щоб забезпечити ідеальний відбір насіння. Точка падіння насіння знаходиться там, де копіювальні колеса торкаються ґрунту для ідеального розміщення.

Адаптуємо під будь-які умови

Вологий ґрунт? Каміння на полі? Багато пожнивних решток? Піщані дрібнозернисті ґрунти чи навпаки, важкі глинисті? Сівалка оснащується трьома видами обладнання, яке дозволяє здійснювати роботу за будь-яких ґрунтово-кліматичних умов:

• переднє обладнання: грудковідвід та очищувач сміття

• проміжне обладнання: проміжне колесо, закривні диски та закривні шкребки

• заднє обладнання: Коток V-Max, коток V-HD та коток OTIFLEX

Усе це обладнання дає змогу відмінного керування пожнивними рештками та забезпечує оптимальне середовище насіння/ґрунт.

Сервіс-вчасно

Сівалка за рахунок більш оптимізованої конструкції має збільшені міжсервісні інтервали, міцну і надійну конструкцію. Компанія Тайтен Машинері Україна, офіційний дилер KUHN, який має 16 дилершипів, забезпечує вчасне сервісне обслуговування та наявність необхідних запчастин.

Звертайтеся до нас за номером телефону 0 800 50 80 80 або заповнюйте заявку на сайті www.titanmachinery.ua

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41422
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.