Всесвітня рада томатів на переробку оприлюднила спрогнозувала, що світове виробництво технічних томатів зросте на 6% до 47 млн тонн. В ряді країн, серед яких Україна, виробництво зросте набагато більше.

Про це повідомляє TomatoNews.

 Зазначається, що найбільше зросте виробництво томатів в Австралії – на 103%, Китаї – на 38%, Греції – на 23%, Чилі – на 21%, Україні – на 20%.

Зменшиться – в Каліфорнії – на 9%, Португалії – на 7%, Ірані – на 5%, росії – на 2%.

Найбільший урожай прогнозують у Китаї – 11 млн тонн. Зростання врожаю пояснюють різким зростанням внутрішнього споживання томатів, пасту з яких включили у популярні місцеві страви.

Зростання урожаю томатів в Україні спостерігається після падіння у 2022 році, коли виростили всього 120 тис. тонн. У 2023 році виробництво томатів у нас зросло до 500 тис. тонн. На наступний рік прогнозують урожай 600 тис. тонн.

Зауважується, що в росії через санкції та обмеження існує певний дефіцит насіння томатів. Прогнозують, що у 2024 році ця країна виростить 650 тис. тонн. томатів на переробку.

EvoPac™ — новітнє пакування засобів захисту...

Ступінь технологічності всіх елементів у застосуванні засобів захисту рослин надважливий не лише...

Міндобрива для соняшнику

Як розрахувати оптимальну стратегію мінерального живлення посівів соняшнику з урахуванням поточних...

Огляд ефективних рішень захисту кукурудзи від...

Протягом останніх двох років, періоду війни в Україні, спостерігається тенденція до зменшення площ...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

38546
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

27380
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14320
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.