ТОВ «Ведерстад» оголошує про початок співпраці з продажу модельного ряду техніки Väderstad із новим дилером – компанією «Техноторг».

Зазначається, що з 1 лютого 2024 року компанія «Техноторг» призначається уповноваженим дилером для подальшого продажу сільськогосподарських машин, обладнання та запчастин торгової марки Väderstad в трьох областях України: Миколаївська, Одеська і Кіровоградська.

ТОВ "Ведерстад" і ТОВ "Техноторг" домовились сприяти поширенню техніки та кращих практик Väderstad  для того, щоб аграрії цих південних областей України отримали широкий доступ до високопродуктивних машин і швидкої поставки запасних частин», – зауважив Віталій Філатов,  генеральний директор ТОВ «Ведерстад».

Важливим елементом просування технологій Väderstad цього року стане амбітна програма демонстраційних показів техніки: сівалок точного висіву Tempo, зернових сівалок Spirit та дискових культиваторів Carrier,  які будуть агрегатуватись із тракторами відомого преміального виробника NEW HOLLAND.

Сервісні підрозділи компанії будуть підтримувати дворічний стандарт заводської гарантії нашого заводу Väderstad і вчасно поставляти запасні частини, в тому числі за вигідними сезонними знижками для клієнтів. Для цього заплановані навчання сервісних спеціалістів і менеджерів з продажу дилерської компанії», – додав Віталій Філатов.

Українські аграрії отримають додаткові переваги від співпраці, оскільки матимуть всебічну підтримку  спеціалістів ТОВ «Техноторг».

Мальчувальний метод обробітку ґрунту в Степу...

Експлуатація та інтенсивна експлуатація чорноземів Степу протягом тривалого періоду призвело до...

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36696
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26082
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13467
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.