На всеукраїнській аграрній конференції Re:farm вперше для широкого загалу представлено трактор Massey Ferguson 7S.

Про це повідомляє компанія IN FORCE GROUP – офіційний дистриб’ютор бренда в Україні.

Призначені для комфорту аграріїв, нові моделі MF 7S в стандартній комплектації оснащені високими технічними характеристиками і поставляються з широким вибором трансмісій, комфортом кабіни, технологіями автоматизації та управління, які підходять для всіх підприємств і сфер застосування.

Нова серія складається з шести моделей тракторів з максимальною потужністю від 145 к.с. до 210 к.с., які тепер будуть доступні в Україні.

Потужний та стабільний

Всі нові моделі оснащуються 6,6-літровим шестициліндровим двигуном AGCO Power, що відповідає екологічним нормам Tier 2, і мають фірмову колісну базу бренду довжиною 2,88 метра.

Чіткі позначення моделей MF 7S.145, MF 7S.155, MF 7S.165, MF 7S.180, MF 7S.190 та MF 7S.210 вказують на максимальну доступну потужність. Додаткові 30 к.с. можливо отримати завдяки системі управління потужністю двигуна (EPM) - залежно від режиму роботи.

Широкий вибір трансмісій

Щодо трансмісії, то можливо обирати між Dyna-VT Eco та вдосконаленою Dyna-VT Super ECO, яка дозволяє трактору розвивати швидкість 40 км/год при 1 450 об/хв.

Окрім того, для всіх моделей до 180 к.с. можна обрати більш просту, але з тим не менш надійну механічну трансмісію Dyna-6 Super Eco з напівперемиканням передач 24 x 24. Перевірена протягом останніх двох десятиліть, ця конфігурація досягає максимальної швидкості 40 км/год при низьких 1 500 об/хв для економії палива.

Комфортна кабіна

Оператори MF 7S оцінять комфорт кабіни, який забезпечується новим підлокітником, контролером Multipad та системою кондиціонування. Вперше дані опції були представлені на тракторах серії MF 8S та отримали нагороду «Трактор року».

Ціну на MF7S можна дізнатись в офіційних дистриб’юторів бренду Massey Ferguson. На даний момент в Україну завезено один трактор нової серії.

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

Контроль амброзії в посівах соняшнику стає все...

У давньогрецькій міфології амброзія («безсмертна») це — їжа богів Олімпу. А в повсякденній роботі...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41420
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29140
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15747
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.