ALFA Smart Agro представляє аграріям України 12 нових препаратів – це рекордне збільшення портфеля продукції компанії. Найбільше нових препаратів в сегменті гербіцидів. Зокрема, ALFA Smart Agro презентує агровиробникам гербіцид Триатлон Прайм – нове покоління флагманського продукту компанії Триатлон.

«Рішення ALFA Smart Agro допомагають підвищувати рентабельність рослинництва, отримувати заплановані врожаї без додаткових витрат. На запит ринку ми завжди реагуємо дуже швидко та ефективно. І зараз той момент, коли наша експертиза надзвичайно потрібна українським господарствам. Нові інструменти від ALFA Smart Agro – це більша гнучкість в управлінні витратами на захист посівів. Але в першу чергу ми розширюємо спектр агрономічних задач, які вирішують продукти ALFA Smart Agro», - говорить Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Нові продукти в каталозі ALFA Smart Agro – це 2 протруйники для зернових: фунгіцидний Авіценна Плюс та інсектицидний Клондайк; 5 гербіцидівКампусЛевіасТейп ЕкстраТриатлон Прайм та Юкон; 3 фунгіцидиВаросКваліфайХеллерінсектицид Флайп, а також ад’ювант Сігма.

Серед нових розробок щонайменше три варті окремої уваги:

  • фунгіцидний протруйник для зернових Авіценна Плюс – новітній чотирикомпонентний препарат з молекулою SDHI та яскраво вираженим фізіологічним ефектом. Дана розробка – результат багаторічних досліджень науковців ALFA Smart Agro. Надзвичайно високу ефективність нового продукту вже можна спостерігати у виробничих умовах. Українські аграрії масово обирали протруйник Авіценна Плюс для обробки насіння озимих зернових під урожай 2024 року.
  • гербіцид Триатлон Прайм – чотирикомпонентний препарат, який вирішує проблему дводольних бур’янів у посівах зернових із новим рівнем ефективності. Триатлон Прайм поєднує дві головні переваги: 1) посилену гербіцидну активність; 2) позитивний вплив на врожайність внаслідок відсутності фітотоксичного впливу на культурні рослини. Спектр дії Триатлону Прайм – максимальний. А строки застосування – до прапорцевого листка включно.
  • прилипач Сігма – універсальна ПАР на основі полісахариду природного походження. Сігма утворює на поверхні рослини стійку плівку, що не впливає на процеси росту, дихання та фотосинтезу. Застосування препарату з ґрунтовими гербіцидами значно підвищує ефективність обробки - Сігма фіксує діючі речовини у верхньому шарі ґрунту, зміцнюючи гербіцидний екран, а природне походження її компонентів зумовлює м’яку дію щодо культурних рослин.

«Головні завдання агроному ставить поле, і з кожним роком ці задачі стають все складнішими. Є лише одна можливість отримувати якісні врожаї за таких умов – удосконалювати технології вирощування. R&D департамент ALFA Smart Agro створює рішення, застосування яких надає агровиробникам великі переваги вже сьогодні. Саме інновації дозволяють аграріям тримати ситуацію в полі під максимальним контролем і залишатися на крок попереду», - зазначає Сергій Кнечунас, керівник R&D департаменту ALFA Smart Agro.

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

Кіноа здатна зайняти одну із ніш на сучасному...

Цими днями вчені кафедри агротехнологій і ґрунтознавства Сумського національного аграрного...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36610
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26034
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13440
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.