Україна переживає перебої постачання автогазу, що викликає тенденцію до зниження цін і викликає побоювання з приводу потенційної нестачі палива. Блокування польського кордону особливо торкнулося таких заправних станцій, як UPG, MOTTO, Socar, Avantage та BRSM.

Про це пише «today»

Цікаво, що на заправках "Приват" у багатьох регіонах наголошують на дефіциті автогазу, а в районах, де він ще є, ціни зросли до 39,6 грн. Першопричиною цієї ситуації є перебої у постачанні 30% автогазу, який зазвичай проходить через польський кордон.

"Відповідно, ринок почав "підсихати… Була в мене ілюзія, що пік кризи на ринку зрідженого газу ми вже пройшли. Але як свідчить новий моніторинг ситуації, говорити про це ще зарано. Найбільш масово – у половині областей – зник газ у мережі "Привату", а там, де залишився – 39,6 грн/л", - заявив директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн.

Докладаються зусилля з подолання кризи, включаючи обхід польського кордону через Словаччину та Румунію. Незважаючи на те, що вживаються заходи щодо контролю за ситуацією, проблеми зберігаються.

В даний час споживання автогазу знизилося, і деякі люди звертаються до більш дорогого варіанта переходу на бензин.

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

Кіноа здатна зайняти одну із ніш на сучасному...

Цими днями вчені кафедри агротехнологій і ґрунтознавства Сумського національного аграрного...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36610
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26034
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13440
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.