Овочі з борщового набору в Україні дорожчатимуть напередодні зимового періоду. Але подорожчання не буде суттєвим — лише на кілька відсотків щомісяця, рекордних стрибків цін восени чи взимку не буде. Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

 Він пояснив, що є класичні овочі борщового набору. Це:
  • картопля;
  • морква;
  • буряк;
  • цибуля;
  • капуста.

 “Ми впевнені, що пік цін на ці овочі, насамперед моркву і цибулю, ми вже пройшли і до цього вже не повернемося”, — сказав він.

За словами Висоцького, подорожчання у 2022 році відбувалося на тлі тимчасової втрати частини Херсонської та Запорізької областей, які були окупованими росіянами. Саме там фермери вирощували овочі, але напередодні повномасштабної російської агресії аграрії навіть не встигли їх посадити.

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

Кіноа здатна зайняти одну із ніш на сучасному...

Цими днями вчені кафедри агротехнологій і ґрунтознавства Сумського національного аграрного...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36609
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26033
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13439
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.