Українські виробники змушені знижувати ціни на томат навіть за умов помітного скорочення пропозиції цієї продукції з місцевих тепличних комбінатів. На сьогоднішній день реалізація основних обсягів цього овочу здійснюється в межах 45-60 грн/кг.

Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Чому дешевшають томати

За словами учасників ринку, подорожчання томату, зафіксоване минулого місяця, вкрай негативно позначилося на темпах збуту в даному сегменті.

Це згодом призвело до накопичення на складах цієї продукції, якість якої швидко погіршується.

Які ціни на томати

На сьогоднішній день реалізація основних обсягів тепличного томату здійснюється в межах 45-60 грн/кг, що в середньому на 18% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

“Головною причиною негативного цінового тренду в сегменті тепличних томатів виробники називають різке зниження попиту на цю продукцію, а також якість пропонованого томату. Цього тижня більшість представників тепличних комбінатів повідомили про швидке завершення сезону місцевого тепличного томату. Так, у низці стаціонарних комбінатів уже проводять зачистки і пропонують до продажу залишкові партії томатів, якість яких оцінюється нижче середнього”, – пояснюють аналітики.

Вони зазначають, що зараз українські тепличні комбінати відвантажують томати в середньому на 10% дешевше, ніж за аналогічний період минулого року.

“Проте більшість представників тепличних комбінатів не відкидають подальшого цінового зниження. За словами виробників, при збереженні поточних темпів збуту вони будуть змушені знову поступатися ціною, щоб не допустити накопичення нереалізованої продукції на складах”, – прогнозують аналітики.

Огляд конструкцій культиваторів — розпушувачів...

Одні з найпоширеніших на вітчизняному ринку передпосівних агрегатів забезпечують вимоги для...

Компанія Elicit Plant безкоштовно надала...

За підтримки уряду Франції українським фермерам безкоштовно надали 20 тис. л препаратів компанії...

Якісний плуг, надійний сервіс — і...

Компанія KUHN не просто вивела на ринок України топмодель плуга MULTI-LEADER XT, а й забезпечила...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

41621
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

29264
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

15826
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.