Лінія із виробництва гербіцидів ALFA Smart Agro у формі водорозчинних гранул є наймасштабнішою на Білоцерківському заводі препаративних форм. Її роботу компанія показала у новому презентаційному відео.

Ключова особливість виробництва гранульованих препаратів – безперервність процесу. Між завантаженням сировини та видачою готової продукції є велика кількість технологічних стадій (подрібнення компонентів, змішування, приготування гранул, сушіння гранул тощо), які відбуваються одночасно. Це головна відмінність між роботою даної лінії та тими, де виготовляються ЗЗР у вигляді рідин.

Цех гербіцидів ALFA Smart Agro – окрема спеціально спроєктована багатоповерхова будівля. Компоненти для виробництва гранул переміщуються вертикально із амплітудою 12 метрів. Процес є автоматичним і безконтактним – оператор керує виробництвом за допомогою комп’ютера.

Фахівці ALFA Smart Agro удосконалили процеси подрібнення сировини та змішування компонентів. Завдяки цьому досягається ідеальний розподіл речовин в кожній гранулі. Окрім того, лінія ALFA Smart Agro здатна поєднувати не лише сухі компоненти, але й рідини – це дозволяє виготовляти препарати, розроблені науковцями ALFA Smart Agro, будь-якої складності. 

Білоцерківський завод препаративних форм дотримується міжнародних стандартів CropLife. Новий цех має систему аспірації, що затримує найдрібніші часточки виробничих відходів із коефіцієнтом очищення повітря 99,99%.

Нагадаємо, запуск виробництва гранульованих гербіцидів в Україні – великий інвестиційний проєкт ALFA Smart Agro, реалізація якого тривала понад три роки. Потужність нового цеху – 300 тонн продукції на рік.

Читайте також: «Уведення в експлуатацію нового цеху під час війни — найскладніший інвестиційний проєкт ALFA Smart Agro»

Нові виробничі потужності в Україні дозволять ALFA Smart Agro контролювати якість гранульованих гербіцидів на максимально високому рівні і закривати потреби як внутрішнього ринку, так і зовнішніх.

ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України, у т. ч. за площами застосування препаратів. Розробки ALFA Smart Agro – інноваційні рішення, які вирізняються високою ефективністю та повністю відповідають концепції Розумної агрономії. Велика кількість препаратів ALFA Smart Agro не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбуваються відповідно до світових стандартів.

Ефективність вирощування кукурудзи — різні...

Продуктивність кукурудзи ранньостиглого гібрида в середньому за 2011–2015 рр. змінювалася в...

«Посіяли 700 га пшениці та ріпаку швидко, точно...

Як показує себе зернова сівалка OMEGA від BEDNAR на полях ФГ «Веклин» у Львівській області...

Сертифікація насіння

У разі невідповідності показників насіння або садивного матеріалу вимогам законодавства у сфері...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36955
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26244
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13578
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.