Компанія Väderstad, одна зі світових лідерів у галузі виробництва ґрунтообробної та посівної техніки, презентувала сівалку Proceed наприкінці 2021 року. Після тривалого періоду випробувань та доопрацювання наша нова інноваційна розробка готова до виходу на ринок.

З моменту першого публічного показу в 2021 році Proceed отримала нагороди за свою інноваційність по всій Європі. У 2022 та 2023 роках сівалка отримала міжнародну нагороду Farm Machine, раніше відому як “Машина року”. Вона також отримала нагороди на виставках SIMA у Франції, LAMMA у Великобританії, AGROmashEXPO в Угорщині та на Агросалоні 2022 у Словаччині.

Proceed представляє нову категорію сівалок, де одна машина може збільшити потенціал врожайності цілого ряду культур, таких як пшениця, ячмінь, ріпак, цукровий буряк, горох, кукурудза, соняшник та багато інших.

Завдяки здатності сівалки Proceed висівати найдрібніше насіння на ідеальну глибину з точністю до міліметра, польові випробування показали, що вона може вдвічі зменшити норму висіву насіння пшениці, зберігаючи при цьому ту саму врожайність, що й сучасні сівалки, які представлені на ринку. Ще випробування показали, що рослини, висіяні сівалкою Proceed, сходять сильнішими завдяки меншій конкуренції з іншими рослинами, оптимізації сонячного світла, доступу до вологи, причому рівномірно на всіх стадіях росту впродовж усього вегетаційного періоду кожної окремої рослини.

Випробування сівби озимої пшениці з нормою висіву 150 насінин/м² показали збільшення біомаси рослин на 102%, біомаси коренів на 72% і на 62% більше пагонів на одну рослину, у порівнянні з іншими сучасними сівалками.

Сівалка Proceed – це одна з тих технологічних стрибків, які не часто трапляються в галузі сільськогосподарської техніки, але коли це відбувається, це змінює все, – каже Маттіас Ховнерт, старший віце-президент з продажу та маркетингу компанії Väderstad.

Серцем сівалки Proceed є її високоточні висівні пристрої. Перед висівом насіння окремі прикочувальні колеса ущільнюють поле, щоб забезпечити однакові умови для кожної насінини. Колеса попереднього ущільнення встановлені індивідуально, з використанням гідравлічної притискної сили, для забезпечення високої продуктивності.

Коли насіння потрапляє з центрального бункера до висівних секцій, адаптована версія системи Väderstad PowerShoot повністю контролює кожну насінину аж до самого ґрунту. Вийшовши з короткої насіннєвої трубки, кожна насінина потрапляє під притискне колесо. Це забезпечує оптимальний контакт насіння з ґрунтом на обраній глибині по всій робочій ширині, – говорить Оскар Карлссон, директор з управління продукцією сівалок компанії Väderstad.

З моменту першої презентації Proceed у 2021 році наші інженери та відділ тестування наполегливо працювали, проводячи польові випробування, щоб дізнатися ще більше про те, як фермери можуть отримати максимальну користь від Proceed. Разом з клієнтами сівалка Proceed була ретельно випробувана в багатьох країнах Європи, і концепція постійно оновлювалася в міру надходження нових даних. У документальному серіалі "Поля" на YouTube компанія Väderstad запросила широку громадськість взяти участь у розробці, дізнатися більше про концепцію машини Proceed та отримати вичерпні результати польових випробувань.

Наприкінці 2024 року перша модель сівалки Proceed V 24, буде готова до виходу на ринок. Замовлення будуть прийматися з кінця 2024 року, а виробництво розпочнеться на початку 2025 року.

Компанія Väderstad забезпечує сучасне сільське господарство інноваційною, високоефективною сільськогосподарською технікою та технологіями. Спрощуючи роботу та покращуючи результати для аграріїв, компанія прагне стати провідним світовим партнером у галузі сільського господарства. Компанія знаходиться у сімейній власності, а головний офіс розташований у м. Ведерстад, Швеція. Väderstad представлена у 40 країнах на всіх континентах. У 2022 році штатна чисельність Väderstad становила 2 000 співробітників, а оборот компанії становив 550 мільйонів євро.

Ефективність вирощування кукурудзи — різні...

Продуктивність кукурудзи ранньостиглого гібрида в середньому за 2011–2015 рр. змінювалася в...

«Посіяли 700 га пшениці та ріпаку швидко, точно...

Як показує себе зернова сівалка OMEGA від BEDNAR на полях ФГ «Веклин» у Львівській області...

Сертифікація насіння

У разі невідповідності показників насіння або садивного матеріалу вимогам законодавства у сфері...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36950
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26242
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13577
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.