В якості нової опції високошвидкісна сівалка Väderstad Tempo L 8-24 може бути оснащена системою внесення рідких добрив. Система повністю інтегрована для високошвидкісної точної сівби, яким відома сівалка Väderstad Tempo.

Ми спостерігаємо попит аграріїв на додаткове внесення рідких добрив за допомогою сівалки Tempo. Для цього ми розробили систему внесення рідких добрив, яка відповідає продуктивності сівалки Tempo. Це включає в себе легке налаштування, повний контроль і точність внесення добрива в кожний рядок, – говорить Оскар Карлссон, директор з управління продукцією сівалок компанії Väderstad.

Нова система має пластиковий бункер для рідких добрив об'ємом 2 000 літрів. Рідкі добрива можна вносити або в рядок за допомогою висівної секції, або біля рядка за допомогою сошників для внесення добрив. Для полегшення роботи аграрія, систему розроблено таким чином, щоб забезпечити широкий діапазон різних норм внесення рідких добрив без заміни форсунок.

Як приклад, машина може вносити стандартні дози рідких добрив від 30 до 200 літрів на гектар без заміни форсунок на машині, при ширині міжряддя 750 мм і швидкості руху 15 км/год, – каже Оскар Карлссон.

Для керування дозуванням рідких добрив датчики потоку постійно контролюють норму внесення. Використовуючи цей зворотний зв'язок у режимі реального часу, система автоматично підтримує задану норму внесення добрива.

Фермер встановлює бажану норму внесення рідких добрив у літрах на гектар. Відстежуючи потік, що проходить через систему, машина автоматично регулює норму внесення на ходу. Таким чином, немає потреби в калібруванні, – каже Оскар Карлссон.

Система внесення рідких добрив повністю інтегрована в систему управління Väderstad E-Control на базі планшета iPad, де водій отримує повний контроль над процесом сівби в полі. Як і дозування насіння, рідкі добрива вносяться в рядки з можливістю посекційного відключення.

Заповнення бака для рідких добрив може здійснюватися за допомогою зовнішнього насоса або самопливом, або ж за допомогою бортового насоса машини. Для забезпечення безпечної роботи машина оснащена баком для води, системою миття та відсіками для засобів індивідуального захисту.

Новинка буде вперше представлена на міжнародній виставці Agritechnica в листопаді 2023 року. Система внесення рідких добрив для сівалок Tempo L 8-24 буде доступна з жовтня 2023 року.

Компанія Väderstad забезпечує сучасне сільське господарство інноваційною, високоефективною сільськогосподарською технікою та технологіями. Спрощуючи роботу та покращуючи результати для аграріїв, компанія прагне стати провідним світовим партнером у галузі сільського господарства. Компанія знаходиться у сімейній власності, а головний офіс розташований у м. Ведерстад, Швеція. Väderstad представлена у 40 країнах на всіх континентах. У 2022 році штатна чисельність Väderstad становила 2 000 співробітників, а оборот компанії становив 550 мільйонів євро.

Ефективність вирощування кукурудзи — різні...

Продуктивність кукурудзи ранньостиглого гібрида в середньому за 2011–2015 рр. змінювалася в...

«Посіяли 700 га пшениці та ріпаку швидко, точно...

Як показує себе зернова сівалка OMEGA від BEDNAR на полях ФГ «Веклин» у Львівській області...

Сертифікація насіння

У разі невідповідності показників насіння або садивного матеріалу вимогам законодавства у сфері...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36948
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26238
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13576
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.