На ринок України виходять два нових ґрунтових гербіциди ALFA Smart Agro для захисту посівів ріпаку: Кампус (пропізохлор, 720 г/л) та Левіас (кломазон, 480 г/л). Таким чином компанія закриває потребу аграріїв у якісних препаратах даного сегменту, що мають помірну вартість гектарного обробітку і при цьому широкий спектр дії.

Кампус і Левіас розроблені науковцями ALFA Smart Agro як гербіциди, що ідеально поєднуються у баковій суміші. При сумісному застосуванні вони посилюють дію один одного і забезпечують ще кращий результат в полі.

Компанія ALFA Smart Agro першою в Україні показала аграріям важливі переваги пропізохлору в поєднанні з іншими активними компонентами, створивши такі гербіциди як Оскар Преміум та Оскар Пауер (які нині є лідерами ринку в своєму сегменті). Тому можемо говорити про те, що науковці ALFA Smart Agro мають найвищий рівень експертизи щодо можливостей даної діючої речовини при застосуванні в умовах України.

Кампус – високоселективний гербіцид, який може застосовуватися як ґрунтово, так і до 4-х листків ріпаку.

Що стосується гербіциду Левіас, то серед його переваг – потужний контроль широкого спектру однорічних дводольних бур’янів та низька вартість гектарної обробки.

За результатами досліджень, де порівнювалася ефективність 22 варіантів ґрунтового захисту ріпаку, композиція Кампус + Левіас демонструє найкращі результати по спектру дії, тривалості захисту та потужності впливу на бур’яни. Зокрема, Кампус + Левіас проявляють максимальну ефективність проти лободи білої.

ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України, у т. ч. за площами застосування препаратів.

Розробки ALFA Smart Agro – інноваційні рішення, які вирізняються високою ефективністю та повністю відповідають концепції Розумної агрономії. Велика кількість препаратів ALFA Smart Agro не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбуваються відповідно до світових стандартів. 

CASE IH у Ганновері: парад інновацій!

Провідний світовий виробник сільгоспмашин представив унікальні рішення в сегменті тракторів,...

Як уникнути помилок під час будівництва...

Чи можна вийти на швидку окупність початкових витрат, бувши впевненими в багаторічній надійній...

Актуальні вимоги до конструкції плугів та їх...

Дворазове подорожчання пального, спричинене рашистською агресією, болюче вдарило по бюджетах...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

33566
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

23680
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

11834
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

СУПЕРЦІНА на AXION 930

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.