У Білоцерківському національному аграрному університеті (БНАУ) відкрили навчально-наукову лабораторію технології культивування та дослідження якості продукції гідробіонтів.

Про це повідомляє БНАУ, пише agronews.ua.

На перших етапах для дослідження обрали прісноводну креветку Макробрахіум Розенберга.

Наразі вивчають умови її вирощування та годівлі, починаються роботи з вивчення інкубації.

Лабораторію відкрито за підтримки ТОВ «Українська креветка», яке повністю забезпечило її обладнанням.

«Ми хочемо цю технологію зробити більш промисловою в Україні, щоб її застосовували ширше підприємства, які займаються розведенням ракоподібних. Вирощувати і забезпечувати ринок України свіжою креветкою, а також експортувати її», – наголосив Віталій Гришко, доцент кафедри гігієни тварин та основ санітарії БНАУ.

За словами директора «Української креветки» Олексія Слєпньова, це вже друга така лабораторія. Перша працює на базі Поліського національного університету в Житомирі. У перспективі планується відкрити ще дві подібних лабораторії – у Черкасах і Львові.

Як вирощувати виноград

В Україні є дуже багато незаповнених ніш, куди вигідно вкладати свій час і кошти і однією з таких...

Як правильно вибрати високопоживні гібриди...

Для багатьох господарств у нинішніх скрутних умовах тваринництво стало якщо не «рятівною...

Важливість кормових добавок для свиней

Кормові добавки відіграють важливу роль у забезпеченні свиней необхідними поживними речовинами,...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

37912
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26953
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

14013
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Протидія весняним стресам

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.