Провідний світовий виробник сільгоспмашин представив унікальні рішення в сегменті тракторів, зернозбиральних комбайнів, навантажувачів і технологій точного землеробства

Пройти повз стенд CASE IH на «Агрітехніці-2023» — було неможливо, беручи до уваги як і велетенські масштаби експозиції бренду, так і солідну кількість інноваційних новинок, відзначених до того ж престижними нагородами. І вкрай важливо для нас, що більшість представлених у Ганновері новинок CASE IH вже у недалекому майбутньому будуть доступними і в Україні.

Справді, протягом цих чотирьох років без проведення «Агрітхеніки» команда CASE IH не сиділа склавши руки, і ми змогли представити, без перебільшення, унікальні рішення для фермерів. Це і нові трактори, і комбайни, і навантажувачі, і, що надзвичайно важливо, — найсучасніше технологічне оснащення для підвищення ефективності їх використання, — розповідає керівник CASE IH в Україні Віталій Курочкін.

Віталій Курочкін

Так, пан Віталій радить придивитися до ударної новинки в славнозвісній лінійці гусеничних тракторів QUADTRAC — 778-сильної моделі QUADTRAC 715 AFS Connect.

На сьогодні це — найпотужніший у світі серійний трактор, що має максимально ефективне практичне застосування. QUADTRAC 715 оснащено новим двигуном FPT Cursor із двоступеневим турбонагнітачем й об’ємом 16 літрів, що працює в парі з унікальною 16-ступеневою трансмісією CASE IH PowerDrive із системою автоматичного керування продуктивністю (APM), — розповідає Віталій Курочкін.

Машина отримала безліч інноваційних удосконалень, серед яких варто виокремити збільшену на 305 мм довжину гусеничних траків.

Це забезпечує більшу площу контакту з ґрунтом, покращує передання потужності, підвищує тягове зусилля та знижує ущільнення на ґрунт. Самі гусениці також удосконалені для кращого зчеплення з поверхнею та підвищення їх строку експлуатації. Оновлення торкнулися практично всіх елементів конструкції QUADTRAC 715 AFS Connect, починаючи з посиленої навіски та гідравліки й закінчуючи комфортом роботи, — зазначає Віталій Курочкін.

Керівник маркетингу бренду CASE IH в Україні зазначив також прем’єру найпотужнішої машини в легендарній лінійці тракторів Puma — 260-сильної моделі Puma 260 CVXDrive AFS Connect із новою кабіною, яку виготовлено на відомому заводі в австрійському Сент-Валентині.

Puma 260 CVXDrive — це перша модель лінійки, яка використовує технологію AFS Connect від CASE IH, що забезпечує планування, аналіз і віддалений обмін. Вона має покращену кабіну зі збільшеним на 8% об’ємом, покращеною шумоізоляцією та оглядовістю, — розповідає Віталій Курочкін.

Зазначимо, що безступенева трансмісія трактора CVXDrive дає змогу розвивати швидкість до 50 км/год за 1550 об./хв
з мінімальним споживанням пального. Аналогічно Puma 260 CVXDrive виконує всі види польових операцій у максимально ощадливому режимі. Посилена гідравліка дає змогу працювати з досить потужними широкозахватними для цього сегмента тракторів причіпними агрегатами.

І, звісно ж, я не можу не сказати про наші новинки зернозбиральних комбайнів. Це — комбайни AXIAL FLOW 160-ої та 260-ї серій. Зокрема, ударна модель серії 160, до якої входять комбайни 5, 6 і 7 класів — Axial Flow 7160 із 8,7-літровим двигуном FPT потужністю 375 к. с. отримала місткий бункер об’ємом 12300 літрів, вивантажувальний шнек зі змінною швидкістю подачі, пришвидшене регулювання швидкості обертання ротора, гідравлічний привод обмолоту та багато інших поліпшень. Це водночас прості, зручні та високотехнологічні комбайни, створені для якісного продуктивного збирання врожаю з мінімальною витратою пального. Це, зокрема, досягається завдяки точним інтелектуальним налаштуванням, — пояснює Віталій Курочкін.

Важливо, що поява нових комбайнів AXIAL-FLOW серій 160 та 260 супроводжується застосуванням технології штучного інтелекту Harvest Command, яка вносить автоматичні налаштування залежно від зміни польових умов і зменшує кількість рішень, що повинні ухвалювати фермери, забезпечуючи гарантовану якість роботи й оптимальні налаштування. Автоматизація AFS Harvest Command офіційно підтримується для збирання кукурудзи, сої, ріпаку, ячменю, пшениці та рису.

Також на Agritechnica-2023 CASE IH вперше представив нову серію комбайнів — AXIAL-FLOW 260 в сегменті понад 500 кінських сил. До неї входять три моделі — AXIAL-FLOW 7260, 8260 та 9260. Максимальна потужність двигунів FPT становить 498 (Cursor 11), 571 (Cursor 13) та 634 к. с. (Cursor 16) відповідно. Об’єм зернового бункера сягає 14 400 літрів у моделей 9260 і 8260. AXIAL-FLOW 7260 оснащено бункером на 11 100 літрів, який опційно можна розширити до тих же 14 400 літрів, — розповідає Віталій Курочкін.

Також комбайни AXIAL-FLOW 260 оснащено технологіями самовирівнювання й покращеного очищення зібраного врожаю. Вони забезпечують можливість реверсування роторів Power-Plus CVT, що дає змогу операторам усувати блокування, не виходячи з кабіни. І, звісно ж — досягнення максимальної продуктивності під час збирання врожаю за допомогою автоматичних налаштувань.

Наголосимо, що система AFS Harvest Command автоматично регулює налаштування комбайна в режимі реального часу, щоб максимізувати продуктивність і якість зерна. Своєю чергою, технології AFS RowGuide та AccuGuide автоматично тримають зернозбиральний комбайн на заданій траєкторії руху та забезпечують ефективну роботу.

Наступного сезону в Україні буде доступна модель Axial Flow 7160, і припускаємо, що ми також покажемо комбайни серії 260, — стверджує наш співрозмовник.

Ясна річ, що такі інноваційні рішення не могли лишитися без нагород «Агрітехніка-2023». Так, срібну медаль у Ганновері отримав Advanced Feedrate Radar, який за допомогою чотирьох радарних блоків на жатці передбачає кількість маси, що надійде до комбайна. Це дає змогу збільшити швидкість роботи комбайна до 20% без ризику закорковування та зупинки роботи.

Загалом новинок у нас дуже багато, і розповідати про них можна дуже довго. Це і надзвичайно надійний високотехнологічний трактор OPTUM 340 АFS Connect, який безумовно знайде своїх шанувальників в Україні, і ще одна машина, що отримала нагороду виставки. У номінації Farm Machine Award 2024 відзнаку отримав абсолютно новий електричний трактор Farmall 75C Electric, який було визнано найкращим компактним трактором. Цей трактор має чотири напівавтономні функції, включно з режимом безпеки та функцією Follow me, а також режим прямування загінкою. Крім того, електричний Farmall 75C має безпечний режим, який може виявляти людей, тварин чи об’єкти поряд із трактором. Проте головне, що це практичний повністю електричний трактор, що свідчить про те, що за цією технологією — велике майбутнє. Гадаю, що мине не дуже багато часу, і ми представимо ще потужніші електричні трактори, — вважає Віталій Курочкін.

Завважимо, що всі сучасні машини CASE IH працюють з унікальною точною технологією AFS Connect. Дисплей AFS Pro 1200 має великий 12,4-дюймовий екран, додаткову камеру, просте підключення через Bluetooth і можливість дистанційного перегляду, до якого в будь-який час може отримати доступ керівник ферми або надійний дилер CASE IH. Операційна система AFS Vision Pro знайома та проста у використанні, дозволяючи операторам налаштовувати параметри трактора відповідно до своїх уподобань. Приймач AFS Vector Pro покращує навігацію й оптимізує сигнали підключення, забезпечуючи ефективну та послідовну роботу AFS Connect.

Фото Євгена Расторгуєва

Мальчувальний метод обробітку ґрунту в Степу...

Експлуатація та інтенсивна експлуатація чорноземів Степу протягом тривалого періоду призвело до...

Труднощі захисту дерев в інтенсивних садах від...

Застосування в системі захисту плодових насаджень фунгіцидів різних хімічних груп — обов’язкова...

Дмитро Шацман: «Вирощування класичних гібридів...

У перший рік війни українська насіннєва компанія «Євросем» не зменшила посіви насіння соняшнику, а...

АгроТренди

Чорний горіх: види та технологія вирощування

36700
Чорний горіх, поки це дерево не стало у нас особливо популярною культурою. Чорний горіх є найближчим родичем такого відомого нам волоського горіха, який ми звикли вирощувати у себе на ділянках і...

Виробництво та перспективи чорного часнику

26085
Нещодавно український медійний простір сколихнула новина - виявляється у світі вже давно популярний чорний часник. Більше того, він вважається найсолодшим овочем. Відразу допитливі фермери почали...

Експерт розказав, скільки потрібно вкласти в гектар овочів

13469
Не секрет, що потенціал овочевої галузі в Україні далеко не реалізований. Ми і досі щороку імпортуємо десятки і сотні тисяч різноманітних овочів, починаючи із цибулі та часнику і закінчуючи...

Про нас

Сайт "Агрономія сьогодні" - агрономічний довідник для фермерів та агрономів. На нашому сайті ви знайдете інформацію про вирощування, підживлення та захист сільськогосподарських культур.
Маршала Гречка, 13
+38 (044) 494 09 52
office@agronomy.com.ua

Останні новини

Використання матеріалів

Використання матеріалів і новин із сайту видання «Агрономія Сьогодні» дозволяється лише за умови посилання на http://agronomy.com.ua/. Для новинних та інтернет-видань обов'язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання у першому абзаці на процитовану статтю чи новину.